Skocz do zawartości
Ika

Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

Rekomendowane odpowiedzi

Kamil_Be    0

W sobotę widziany corr w kolorze LC5U w Olsztynie, skręcał z Shumana w Armi Krajowej. Moze przez 2 sekundy widziałem...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kostek    0

Przed chwilą w Dąbrowie górniczej przy samej S1 widziane granatowe corrado na KOL .......

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Hmm...Kamil teraz mieszka w Goleszowie. Osobiście byłem z nim w DE po tego Corrka. Od tego wyjazdu zaczęła się moja pasja.

Stare czasy :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
medi    0

Pare minut temu w Gdańsku na Zaspie czerwone Corrado jadace predkoscia patrolowa na Jana Pawla II...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Witamex    0

Hmm...Kamil teraz mieszka w Goleszowie. Osobiście byłem z nim w DE po tego Corrka. Od tego wyjazdu zaczęła się moja pasja.

Stare czasy :)

Jaki ten świat mały :]

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Bishop    0

Pare minut temu w Gdańsku na Zaspie czerwone Corrado jadace predkoscia patrolowa na Jana Pawla II...

Om nom, to mnie widziałeś ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
baan4n9    0

dziś w lublinie scirocco mk1 w kolorze buraczkowym, w bardzo ładnym stanie na niebieskich bbs. pogadane z właścicielem, zaproszony na forum i zlot :) LUB 38..

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gietek    0

Sroka jeszcze jedynka to co dopiero ,Wojtek żeś ostrość oka wykręcał żeby uwierzyć co widzisz.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Qbuncio    0

W reklamie piątego biegu jest ten bialy vr co tam mu plyny zaplon itd wymienili zeby serie pokazal :P

 

no tez to kiedyś zauważyłem że przez moment w czołówce jest migawka właśnie z nim :)

 

nawet miałem to tutaj napisać ale jakoś zawsze zapominałem a teraz to mnie uprzedziłeś :P

 

a właśnie dzięki temu odcinkowi z corrado natchnęło mnie żeby zalać dodatek do paliwa w moim fałerze, co poskutkowało powrotem pełnej mocy po kilku latach postoju... :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
alien    0

Witam wszystkich miłośników corrado, od zawsze chciałem mieć corrado, po paru latach nastąpiła decyzja o zakupie, dopiero po tej decyzji zaczełem się poważnie zastanawiać nad modelem jaki mam zakupić wszystkie jak czytałem mają swoje zalety i wady ale jako że ma być to trzecie auto w domu tylko raz na kiedyś to wybrałem wersje VR6. Znalazłem ogłoszenie http://tablica.pl/of...8b3097a4 tutaj teraz pojawia się moje pytanie czy ktoś moze wie coś wiecej na temat tego auta? z góry dziękuje za wszystkie pomocne odpowiedzi jak i ewentualne rady dotyczące zakupu. Pozdrawiam Dawid.

Polecane przez jednego z naszych klubowiczów - thora :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Kamil_Be    0

Znów widziany Corr lc5u na KNT w Olsztynie na ul. Altyleryjskiej. Za fajerą małolat w okularach i blond włosach. Maska czarna.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kostek    0

Przed chwilą widziany Daniel-Głogów i jego czerwone corrado z naklejkami w Głogowie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Rydzy    0

w niedziele na dellu w ścigały się dwa corrado jedno na różowych felgach z eatonem prowadzone przez blond kobiete drugie ciemne g60:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
VOLCIK    0

Wczoraj kilka minut przed 8:00 w Większycach (na rondzie gdzie jest zjazd na Kędzierzyn-Koźle- drogi 40 i 45) ciemne Corrado. Zobaczyłem dopiero w lusterku jak zjechałem z ronda, że jedzie za mną, ale nawet nie zdążyłem przyhamować, żeby mnie doszedł, bo skręcił w boczną uliczkę.

W tym sezonie mam już przejechanych około 15 tyś. km i tylko jedno rrado widziane podczas jazdy w dodatku w lusterku. Wiosna jest, wyjeżdżajcie w końcu z garaży może. :P Już częściej Scirocco MK II widuję na drogach.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
rrthc    0

Ja dzisiaj widzialem ladna sroke na drodze miedzy Jaslem a Bieczem.Ciemny szary kolor,minalem sie z nia w miejscowosci Skolyszyn

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
grelfons    0

dzisiaj widziany Kostrzyk na parkingu pod auchanem w Piasecznie, rozglądaj się lepiej bo było machane ale pewnie nie widziałeś bo firmowym wozem byłem...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Paloma    0

Przed chwilką bordowy Vr (o ile dobrze usłyszałem) na GD...parking przy Biedrze ul. Małomiejska :) szybkie słówko zamienione z włascicielem przy biedronkowej kasie :D Pozdrawiam jak tu kolega zajrzy ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

By korzystać z forum musisz się zgodzić z zasadami: Warunki użytkowania.