Skocz do zawartości
Ika

Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

Rekomendowane odpowiedzi

erwinus    0
6 godzin temu, -==RalfVr6==- napisał:

Pokaz jakies foto , co to za wersja ? 

To g60  dość bogata wersja klima skóra czarna podsufitka  stoi na gwincie ogólnie prawie wsZystko prócz lamp w serii 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
erwinus    0
6 godzin temu, -==RalfVr6==- napisał:

Pokaz jakies foto , co to za wersja ? 

Dodalbym więcej zdjęć. Ale jakiś błąd mi wyświetla a jestem tu bardzo świeżym nabywca i uczestnikiem forum

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
erwinus    0
19 minut temu, -==RalfVr6==- napisał:

Oplac skladke i wbijaj na zlot ;) z Rabki jestes ? 

Nie okolice Wadowic a w Rabce go znalazłem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
zachar    0
W dniu 15.11.2019 o 15:09, erwinus napisał:

Nie okolice Wadowic a w Rabce go znalazłem.

Który to rok tego auta? 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kostek    0

Przed chwilą widzialem żółte corrado  na KBR......w Łomiankach przy głównej trasie 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
erwinus    0
3 godziny temu, zachar napisał:

Który to rok tego auta? 

Właśnie nie wiem. Jest to składak i w dowodzie jest 1997 wpisałem Vin w szukajce i wyszło to samo. Trochę szpachli na nim jest ale widać że po dużym remoncie mech i opt. Gość siedzi w Belgii i kazal sprzedać

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Antonio    0
W dniu 15.11.2019 o 14:39, erwinus napisał:

IMG_20191113_113106.thumb.jpg.2f1d63f400117c9264b8c2a6999a8692.jpg


Maska i zderzak starego typu, grill dopakowany nowego typu. Halogeny i kierunki też NT? Trochę dziwny miks, bo halo NT są drogie, a ST tanie jak już ktoś naprawiał. grill może kwestia gustu, ale miksy zawsze dziwnie wyglądają.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
erwinus    0
1 godzinę temu, Antonio napisał:


Maska i zderzak starego typu, grill dopakowany nowego typu. Halogeny i kierunki też NT? Trochę dziwny miks, bo halo NT są drogie, a ST tanie jak już ktoś naprawiał. grill może kwestia gustu, ale miksy zawsze dziwnie wyglądają.

Z samochodem dostałem 3 rodzaje lamp tył i dwa rodzaje lamp przód do tego 3grille st  nt założony i grill z brewka halogeny też mam st tylko nie zakładałem bo są trochę poobijane od kamieni a te są nowiutkie i już były zalozone. Ale gratuluję sprawnego oka i spostrzegawczości:) mimo wszystko mam nadzieję że nie wygląda to komicznie 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Dyrcio    0
W dniu 18.11.2019 o 14:03, kostek napisał:

Przed chwilą widzialem żółte corrado  na KBR......w Łomiankach przy głównej trasie 

To moje corrado, po chyba 10 latach wróciłem do tego samochodu...bo je po prostu lubię. Kiedyś miałem 1,8 16v. Ten żółtek to troche ulep, ma 2 litrowy silnik z golfa gti(podobno). W miare czasu i gotówki będę auto poprawiał...i ten kolor,:angry: ehhh. Przy okazji; nie działa predkościomierz, sprzedawca okłamał mnie, że to pęknięta linka. Po sprawdzeniu okazało się, że to licznik w wersji bez linki. Ktoś by coś podpowiedział,dopomógł? Na razie sprawdziłem silniczki w zegarach-sprawne. Samochód w tych Łomiankach trochę postoi, pracuję tam. Byłbym wdzięczny za pomoc, podpowiedzi(jestem elektrykiem ale nie samochodowym) lub gdzie w okolicy ktoś by to ogarnął.

Edytowane przez Dyrcio

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kostek    0

Zegary możesz dokupić z passata b3 tam były wersje na linkę.  Elektryka nie jest taka trudna . Znajdź dobre schematy a szybko się nauczysz 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Adanio    0

Zamiast zegarów na linkę można też po prostu wrzucić na skrzynię impulsator i od niego poprowadzić 3 kabelki tam gdzie trzeba.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Dyrcio    0

Ja tam żadnej linki nie znalazłem. Auto jest z 92 roku więc, tak jak juz doczytałem, liczniki elektroniczne. Oryginalnie silnik był 2,0 8v. Jak znaleźć ten impulsator? Może go mam czy też przepadł przy swapie silnika? Dzięki za podanie kierunku poszukiwań.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kostek    0

Kogo czerwony cor chyba G60, stoi w  Popicach  pod warsztatem ? 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
indi    0

Przed chwila żółte corrado w m. Łomianki , stało na ogrodzonym parkingu kolo jakiejś firmy chyba 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
indi    0

Dobra nie bylo tematu :) po prostu  informuje ze nadal stoi :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
delfin    0

Dzisiaj godzina 10:30 - Kielce ul. Seminaryjska granatowe Corrado na numerach TKI......

Edytowane przez delfin

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
madKOWAL    0

przy spodku w Katowicach widuję zaparkowane bardzo zadbane Scirocco mk2 na szyldach SG

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Rafał24V    0

Pojechałem na myjnie .Myje w boksie , a tu obok drugie wjechało i spot się zrobił.Nawet właściciel myjni przyszedł pogadać.

 

I dzisiaj byłem w Kamieńcu Ząbkowickim.I kor w zagrodzie mechanika jeszcze  nie na naszych blachach.Ale seria bo nawet wysoko stał.Nie było znaczków także nie wiem jaki silnik.Ale chyba G60 bo maska ST.

 

IMG_20200124_163148312.jpg

IMG_20200126_113816211.jpg

Edytowane przez Rafał24V

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
horletzz    0
W dniu 26.01.2020 o 20:23, Rafał24V napisał:

Pojechałem na myjnie .Myje w boksie , a tu obok drugie wjechało i spot się zrobił.Nawet właściciel myjni przyszedł pogadać.

 

I dzisiaj byłem w Kamieńcu Ząbkowickim.I kor w zagrodzie mechanika jeszcze  nie na naszych blachach.Ale seria bo nawet wysoko stał.Nie było znaczków także nie wiem jaki silnik.Ale chyba G60 bo maska ST.

 

IMG_20200124_163148312.jpg

IMG_20200126_113816211.jpg

Beauties

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

By korzystać z forum musisz się zgodzić z zasadami: Warunki użytkowania.