Skocz do zawartości
sslawek77

O ograniczeniach raz jeszcze

Rekomendowane odpowiedzi

sslawek77    0

oczywiście nie zdążyłem sie przed 15 wpisać w odpowiednim temacie.....wiec napisze tutaj.....

 

według mnie to jest to głupi pomysł z tymi nażuconymi składkami.....

 

 

1)

pozatym piszecie ile to kosztuje utrzymanie serwera.....skoro kosztuje to podajcie roczny lub miesięczny koszt utrzymania takiego serwera

 

2)

skoro ludzie mają płacić to niech bedzie odpowiedni temat z wszystkimi tymi którzy zapłacili, i niech bedzie dostepny dla wszystkich....wtedy wszyscy zobaczą na ile was pomysl był dobry.....

 

 

jest wiele for na których sa pobierane składki....są to dobrowolne składki.....

Edytowane przez radzio

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
hOMER    0

koszta serwera nie raz byly podawane

kto i ile placi tez jest podane

poza tym nigdy nie przewidzisz ile ktos wplaci na zblizający sie rok a my musimy zaplacic z góry.

nie chcesz nie płać. my obralismy taki system. to nasza decyzja i uznając ją za dobrą podpisujemy sie pod konsekwencjami.

kolejne posty na ten temat będą usuwane bo taka dyskusja miala juz czas i miejsce

 

PS. widze ze podkreslasz slowo 'dobrowolne skladki'. czy chcesz przez to powiedziec ze z chęcią dalej korzystałbyś z płatnego forum na koszt osób trzecich? czy to fer w stosunku do nich? Słuchaj. Jak kogos nie stac na te 25zt to niech napisze taki wniosek do zarządu i po pozytywnym rozpatrzeniu niewykluczone ze przydzieli sie takiej osobie dostęp za darmo. (nie oczekuje odpowiedzi na moje PS)

 

podpisano:

tyran hOMER

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
poncheck    0

25 zeta i wielkie halo...łomatko, jedyna zasadność to nezzowątpliwości :D bo koszta w zasadzie żadne , a tam gdzie się płaci dobrowolonie zwykle co chwile coś sie wali albo forum pada ;)

jakoś niedługo kończy mi się składka i z rozkoszą uiszczę na rzecz foruma 25 PLNów :] 69 nie chyba tylko z tego powodu że na zlotach nie bywam z racji odległości , aaale i to się zmieni :rolleyes:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
sslawek77    0

jednak nadal nie dostałem odpowiedzi ile kosztuje utrzymanie serwera??

 

bo tej informacji jakioś nie moge znalesc.....a skoro zadna tajemnica to czemu nikt mi nie napisze??

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Paciu    0
jednak nadal nie dostałem odpowiedzi ile kosztuje utrzymanie serwera??

 

bo tej informacji jakioś nie moge znalesc.....a skoro zadna tajemnica to czemu nikt mi nie napisze??

juz i tak corra sprzedajesz to po co ci to wie :P dziec

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
CK...G60    0

A ja wpłacilem i dostepu nie posiadam a sprawe mam :angry: a pieniądze już trzeci dzien płyną na konto mam nadzieje że jutro już będe mógł byc pelonop[rawnym użytkownikiem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
KerAs    0
tyran hOMER

No to ja cośik naskrobie bo tyle moge zrobic poki co ;) Popieram ta incjatywe pomimo tego ze sam nie mam mozliwosci pisania, uiszczenia oplaty ze wzgledu na pobyt po za krajem ale postaram sie to zrobic dopiero na swieta(nad czym ubolewam) Bo to jeszcze 3miechy i lipa :angry: Ale fakt faktem nic nie ma za darmoche, a tym bardziej nikt nie bedzie dokladal ze swojej kieszeni aby inni "uzytkownicy" byli zadowoleni.

Zniesmaczony brakiem mozliwosci uiszczenia oplaty. Pozdro

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
BOLO666    0

Hmm... techniczne też pozamykali!!! Ubaw po pachy mam :D :D

 

mps napisz ludziom że po wpłacie składki będą mogli też czytać pokoje techniczne. Bo to co teraz jest to półprawda jakaś - cyt.:

 

"Aby móc czytać nasze forum musisz się zarejestrować..."

 

A dupa tam jestem zarejestrowany i widzę tylko Pogaduchy i Corkomarket, chyba że test mam jakiś jeszcze przejść (leżę i kwiczę... :D :D). Rozumiem że informacje techniczne są super-tajne ale utajniając fakt ich istnienia przeszliście samych siebie :D :D Przecież, nikt przy zdrowych zmysłach nie wpłaci tej składki tylko po to żeby móc pisać pierdoły w Pogaduchach a zamiast Corkomarketu bardziej opłaca się wystawić coś na Allegro.

 

Corrado klub - tylko dla świrów (sorry ale nie mogłem się powstrzymać). W najbliższych dniach wpłacę te 25 zeta...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Konradzik    0
Przecież, nikt przy zdrowych zmysłach nie wpłaci tej składki tylko po to żeby móc pisać pierdoły w Pogaduchach

No jak to nie :D

 

Ja wplacilem ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kostek    0

Ja piernicze wielkie halo o 25zł :wacko::blink:

Edytowane przez kostek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
DanAr    0

tak prawde mówiąc to czesto przegladam rózne fora, i gdybym musiał na kazdym zapłacic po 25 zł zeby sobie w wolnej chwili poczytac to pewnie bym nie zapłacił, takie jest moje zdanie i przemyslenia :P

Edytowane przez DanAr

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
BOLO666    0

Jak mówiłem świry... ;)

 

I nie wielkie halo o 25zł - tylko "drobne" niedopowiedzenie w kwestii tego co jest za te 25zł - może ktoś chciałby wiedzieć co będzie za to miał oprócz możliwości pisania w Pogaduchach...

 

bez napinki...

Edytowane przez BOLO666

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Praks    0

zajebista ta OSLA LACZKA :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kostek    0
Jak mówiłem świry... ;)

 

I nie wielkie halo o 25zł - tylko "drobne" niedopowiedzenie w kwestii tego co jest za te 25zł - może ktoś chciałby wiedzieć co będzie za to miał oprócz możliwości pisania w Pogaduchach...

 

bez napinki...

Ale ile można powtarzać że nasze forum nie ma żadnego sponsora . Milosz nie będzie wykładał swojej kasy , żeby jeden z drugim mogli sobie głupot popisac :wacko:

 

edit: Co do ograniczenia to jest to przez to że strasznie dużo nowych pisało to samo co już było napisane milion razy. Jak nauczą sie używać opcji szukaj to będą mieli dostęp do całego forum

Edytowane przez kostek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
BOLO666    0
Ale ile można powtarzać że nasze forum nie ma żadnego sponsora . Milosz nie będzie wykładał swojej kasy , żeby jeden z drugim mogli sobie głupot popisac :wacko:

 

edit: Co do ograniczenia to jest to przez to że strasznie dużo nowych pisało to samo co już było napisane milion razy. Jak nauczą sie używać opcji szukaj to będą mieli dostęp do całego forum

Nie wiem po co się napinasz, to tak jakbyś w ogóle nie czytał moich postów...

tylko czepiał się zdań wyrwanych z kontekstu. Pisałem już wcześniej, że najlepiej byłoby nie blokować możliwości czytania pokoi technicznych ale skoro jest ciężka sytuacja nie macie sponsora to trudno - trzeba płacić JESTEM ZA OGRANICZENIAMI!!! ILE RAZY MAM TO POWTARZAĆ????

 

Moje posty wynikają z troski o pewien wizerunek forum. Wiem, że wielu na tym nie zależy, piszą wprost, że nie o atrakcyjność forum chodzi - jest to ich zdanie i potrafię je uszanować. Ja mam niestety nieco odmienne zdanie w końcu mam do niego prawo - uważam, że w tym szale ratowania forum nie powinno się zapominać o zachowaniu minimum atrakcyjności, czy elementarnej troski o nowego użytkownika, w końcu nie można zakładać, że wszyscy nowi to dzieci neostrady :)

 

Owszem nie jestem tym wszystkim zachwycony więc może się Komuś wydawać że tylko jad toczę... ale generalnie zdaje sobie sprawę, że nie było innego wyjścia. Czepiam się konkretnych spraw a nie samego faktu płacenia - CZYTAĆ DOKŁADNIEJ!!!

 

P.S. Tak ...mam neostradę :>

Edytowane przez BOLO666

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Adanio    0

Ośla łączka dopiero od dziś funkcjonuje a tu już istny Armageddon :lol:

Z tego co zrozumiałem to Bolo666 chciał powiedzieć, że jak drzwi są zamknięte to powinna na nich wisieć taka reklama, żeby ktoś kto ją zobaczy chciał za nie koniecznie wejść, i żeby wiedział od razu że jak okaże się godzien to będzie mógł korzystać z wielu naprawdę wartościowych rzeczy ukrytych za tymi drzwiami. Chyba o to chodzi, czy nie o to??? Z tego co do tej pory widziałem to ograniczenia na forum mają pełnić raczej rolę takich właśnie drzwi (albo selekcjonera jak zwał tak zwał) a nie zaryglowanej bramy więc im ładniejszy szyld nad wejściem tym większy ruch w "interesie". No ale to pewnie wszystko przyjdzie z czasem ;)

 

Bolo, szacun za cyferki w nicku hehe)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
BOLO666    0

aby tylko z silikonu nie był ten "szyld" nad "wejściem" :D :D

 

 

 

 

 

Dokładnie o to chodziło!!!

 

Niestety nie jestem humanistą więc czasem ciężko przenieś hmm na "papier" to co myśli głowa albo jakoś tak...

Edytowane przez Tester

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kicaj    0
jednak nadal nie dostałem odpowiedzi ile kosztuje utrzymanie serwera??

kosztuje 25 pln rocznie od każdego usera, który chce miec pełny dostęp. Nie rozumiesz po polsku <_< Jakim prawem nie płacąc masz mieć dostęp do tego wszytskiego do czego mają dostęp Ci których stać na 25 pln.

 

A tak w ogóle to wpadlismy na pomysł, że będziemy rabować nowych i rozdawać potrzebującym czyli sobie :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tester    0

Bolo ma rację :) Patrząc z pozycji nowego usera nie wiadomo za co ma płacić, dlatego zedytowałem informację na górze strony.

 

Co do kosztów utrzymania serwera i domen na rok to jest to ok 1000 PLN.

 

Ale to nie wszystkie koszty działalności klubu.

 

Organizujemy ok 5 zlotów w roku, chcemy aby były coraz atrakcyjniejsze, staramy się o ciekawe i wartościowe nagrody np. za jazdy sprawnościowe, najładniesze auto itp, a na to potrzebne są właśnie środki ze składek.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
hOMER    0

proponuje panu bolo jednak troche poczytac książek bo nie trzeba byc wybitnym by w odpowiednio kulturalny sposób wyrazic swoje zdanie.

rzucasz sie i wysmiewasz z naszych działań.

nie zapominaj o tym ze kazdy jest omylny, ze kazdy ma swoje sprawy na głowie i nie zawsze udaje sie wszystko zapiąć od razu na ostatni guzik. za administracje tego balaganu i wszelkich zmian nikt pensji nie ma wiec nie jest sie w stanie zaangażowac w 100% by o niczym nei zapomniec. Dlatego liczymy na każdą pomoc przy realizacji planów.

sugestia trafna

sposób przekazu - beznadziejny.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
match    0

jako ze jest to jedyne miejsce gdzie obecnie moge pisac, chcialbym poinformowac ze skladke w wysokosci 25 dolarow polskich uiscilem. Mam nadzieje ze w niedlugiej przyszlosi bede mial czas smigac na zloty, wtedy tez wplace wyzsza skladke. Poki co, czekam cierpliwie na nieograniczony dostep do forum ;)

 

Uwazam ze pomysl wprowadzenia ograniczen jest trafiony. Utrzymanie forum i klubu kosztuje wiec jakos trzeba to finansowac a nikt nie bedzie urzadzal akcji harytatywnej. W koncu to jest klub milosnikow corrado, i ktos kto zalicza sie do nich duchem nie bedzie cedzil tych 25zlociszy by moc dzielic ta pasje z innym zapalencami. Jest tylko jedno ale... na dotychczasowym forum bylo kilka osob, ktore posiadaja wartosciowa i niezwykle uzyteczna wiedze dla posiadaczy corrado, ktorzy niekoniecznie sa przywiazani emocjonalnie do tego modelu tak jak my. Obawiam sie ze wprowadzenie takich ograniczen spowoduje, ze te osoby przestana nas odwiedzac. Tym samym sami sobie zaszkodzilismy, gdyz wielu z nas korzystalo z porad tychze osob.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
dees    0

Mi najbardziej szkoda, że ograniczenia to mniej nowych userów, a (z całym szacunkiem dla starszyzny) oni są szansą dla forum i klubu na długowieczność i atrakcyjność. Zamykając się, powstaje obawa, że sporo wartościowych osob nas ominie, trolle też nas ominą- ale ich mozna zwalczyc. Nawet jeśli ktoś zadaje głupie pytanie to już przyczynia sie do zycia forum, bo przy 100 takim samym pytaniu, ktos wpadnie na pomysl zeby napisac faq (choc to juz ma miejsce...) i dalej cos sie dzieje. Mam tylko nadzieje ze nie bedziemy gotowali sie we wlasnym sosie.

 

P.S. Skladke oczywiscie oplace, bo chce no i od dzis musze:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
hOMER    0

myslimy rowniez o tych wartosciowych niezrzeszonych :)

a wartosciowi nowi userzy corrado napewno wykazą sie wlasnym samozaparciem by wstąpić w nasze szeregi. To wydaje mi sie ze wyloni nawet sposrod nich najlepszych i najbardziej oddanych :D

ja robilem wszystko by sie tu wkręcic ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Domi    0
ja robilem wszystko by sie tu wkręcic ;)

Homar... no wiesz co!? :blink: Nie posądzalem Cie :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

By korzystać z forum musisz się zgodzić z zasadami: Warunki użytkowania.