Skocz do zawartości
sslawek77

O ograniczeniach raz jeszcze

Rekomendowane odpowiedzi

Praks    0

jakos cicho sie zorbilo na forum :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
BOLO666    0

Co do uwag Homera - to fakt czasem bywam subtelny jak zakrwawiona siekiera :D Ale bądź co bądź wyszło na plus :D

 

Martwi mnie jeszcze jedna kwestia. Nie wiem czy to do końca przemyślane ale w obecnej postaci zamieszczanie ofert w Corkomarkecie możliwe jest tylko po dokonaniu opłaty. Czyli np. jak ktoś z zewnątrz ma do sprzedania ładny bumperek :wub: albo BBSy RM takie z ładnym rantem :wub: to musi czekać aż Komuś z wewnątrz zachce się kupić... (mógłby wtedy np. nawiązać kontakt przez PMa) albo może zapłacić 25 zł za ogłoszenie. Co gorsza potencjalny kupiec nie zawsze umieszcza ogłoszenie czasem po prostu czeka na okazję albo widząc ogłoszenie dopiero sobie przypomina, że akurat tego szukał. Czyli jest to pewne utrudnienie w obrocie częściami zarówno dla tych płacących jak i nie płacących.

 

Nie wiem jaki procent ofert w Corkomarkecie jest spoza klubu ale może być tak, że pewnego dnia wchodzicie do Corkomarketu a tam sam "ocet" na półkach :blink:

Może coś mi umknęło ale tak to widzę :( Co na to góra?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
alien    0
Homar lub Mp3 odblokujcie i mnie. Jakas lipa straszna.

Płać maleńki płać :lol:

 

A tak serio to opłace składeczke na początku paździerza B)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Drzewo    0

A ja ciesze sie ze mniej osob bedzie mialo dostep do corkomarketu- w koncu wiecej bedzie dla mnie :lol::lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Drzewo    0
Płać maleńki płać :lol:

 

A tak serio to opłace składeczke na początku paździerza B)

Wszystko zaplacone ;) Tylko dostepu nie mam. I nie malenki... :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
BOLO666    0
A ja ciesze sie ze mniej osob bedzie mialo dostep do corkomarketu- w koncu wiecej bedzie dla mnie :lol:  :lol:

Przykro mi ale czytać w Corkomarkecie każdy może :P :P

Musieliby zablokować czytanie dla nie płacących i odblokować pisanie dla wszystkich... :>

 

P.S. Pisanie bez możliwości czytania... znaczy się po omacku. Co ja wypisuję? A jeszcze nic nie piłem... ;)

Edytowane przez BOLO666

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Bati    0
jakos cicho sie zorbilo na forum :D

Nooo dokladnie, teraz trendi jest osla... :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
endrju_000    0

zamykanie coromarketu to podcinanie wlasnej galezi taka moja opinia ale widocznie klubowicze wszystko juz maja i wszystko wiedza :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Win32    0

Łola boga , tragedia straszna 25 złotych zapłacić :| .... normalnie trzeba sobie żyły podciąć aby wysupłać :wacko:

 

Ja już chyba nie rozumiem ludzi , wszystko chcieli by mieć za free, i wogóle...

Jak niejednokrotnie wspominałem rozumiem Górę. Utrzymanie czegoś takiego to duże koszty... serwer kosztuje najmarniej 600 zł /rok . Sam miałem portal więc wiem co mówie - z małą jednak różnicą , ja miałem sponsorów zagranicznych i krajowych...

 

Z resztą o czym tu gadać... masz corrado, to pay for info... wydajecie po 10x tyle na części do niego , a żal wam kilku groszy na utrzymanie tego miejsca ?!! :blink: ...

 

Jeśli ktoś zaś traktuje corka jak zwykłego poloneza do jazdy , to nie wiem po co mu dostęp do forum klubowego ? , bye bye i tyle w tym temacie :P ,naprawi mu pan józio - w końcu to zwykłe auto do jazdy...

 

Ja sam nie mam nawet tego auta... a za forum zapłaciłem bo mam szacunek do twórców tego miejsca.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
endrju_000    0

dokladnie jak nie to bye bye tyle w tym temacie jak sie z czegos korzysta to powinno sie w jakims stopniu odwdzieczyc .. nastala ku temu okazja

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
thor    0
wydajecie po 10x tyle na części do niego ,

sa takie corki wogole?????

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
match    0

Win, endrju...przeciez nikt w tym temacie nie sprzeciwia sie zmianie zasad korzystania z forum. Co niektorzy sugeruja jedynie wprowadzenie malych zmian, ktore umozliwilyby dostep do informacji i rynku wtornego w takim stopniu, jak to mialo miejsce dotychczas

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Grzegorz    0

jak dla mnie ograniczenia w pisaniu są ok

czytanie to lekkie przegięcie

 

ale to jest moje skromne zdanie. wolność tomku w swoim domku, czy jakoś tak

 

są też plusy - spędzam teraz tylko 3 min na forum i mam sporo wolnego czasu :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
YaMsChA    0
jednak nadal nie dostałem odpowiedzi ile kosztuje utrzymanie serwera??

 

bo tej informacji jakioś nie moge znalesc.....a skoro zadna tajemnica to czemu nikt mi nie napisze??

bo dżentelmeni nie rozmawiają o pieniądzach.....^_^

 

a tak na poważnie to odpowiem Ci osobiście...otóż prowadzę pewną stronkę + forum i doskonale znam realia hostingu i opłat servera w skali rocznej. Utrzymanie servera na rok to koszt rzędu od 800-2500zł w zależności od transferu miesięcznego, oraz od firmy która świadczy usługi i ustala stawki.My również wprowadziliśmy opłaty i nie przyniosło to odpowiednich rezultatów i jest to poważny problem dla stron które się rozwijają..Najlepszym rozwiązaniem są wpłaty dobrowolne / u nas to wystarcza a mam w tej chwili transfer miesięczny w granicach 160gb i dodam że dział download jest udostępniony dla nie licznych /+ ewentualnie opłaty ustalone przez administrację...

 

25zł niby nic, ludzie po prostu nie lubią płacić i doceniać pracy innych....

 

jak dla mnie ograniczenia to niezbyt dobre posunięcie.

Ciekawostka :

strona http://www.digart.pl/ parę lat temu miała bardzo małą oglądalność....rozwinęła się do tego stopnia że mają sponsoring bo dzienne zużycie servera to były mega liczby.

 

A jeszcze mam pytanie, rozumiem że jeśli przykładowo ktoś nie uiści tej opłaty wysokości 25zł to nie będzie mógł wszystkiego czytać tak?

Edytowane przez YaMsChA

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kielbas    0

Jednym z minusów będzie nuda bo nie będzie pytań z serii : Ile pali corrado albo jakimi śrubkami przykręcić TURBO :D

A nasi klubowicze będą chodzić zfrustrowani bo nie będą sie mogli wyładować emocjonalnie na takich userach szyt. Beszty :lol:

A tak poważnie jeśli chodzi o składke to owszem jest ona potrzebna sam wpłaciłem to większą, ale takie ograniczenia napewno zablokują przypływ młodej krwi. A może dać takiemu delikwentowi np 20 dni wolnego na zapoznanie sie z forum a potem jeśli mu sie nie spodoba to bye bye albo składka albo ośla łączka (kocham tą nazwę ) :wub: a jeśli ktoś zada pytanie z serii ile kosztuje albo ile pali to można go pobesztać a potem BAN :D co wy na taką sugestię ??

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
vwbounty    0

Witam,

 

Z moich spostrezen powinno byc jeszcze odblokowane "spotkania i zloty",

ponieważ ten własn9ie pokój powinien być otwarty na "gosci", przykładowo pojawiam sie jako nowy na forum, powstaje temat załozmy "xxxx zlot w...." i teraz jak ktoś nowy ma potwierdzic ze sie pojawi (chociazby dlatego zeby zobaczyc co i jak, jacy ludzie itd...), praktycznie taka osoba pojedzie " w ślepo"

 

osobiscie popieram wspieranie serwera itd, w planach mam nie tylko wpacic 25 ale 69, co wkrótce uczynie, pozatym fajne te forum teraz a corrasy takie bezawaryjne są :D , brak tych tematów typu "coś nie działa" :lol:

 

Pozdrawiam B)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
hOMER    0

potwierdzenia obecnosci na zlocie wysyla sie na ogół mailem do organizatora

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Aros    0

albo dodajcie usluge sms - nie wiem 50gr za 24h wtedy jak ktos bedzie chcial se pusci sms i gitara :) wyjdzie X razy wiecej ale sa ludzie ktorym wystarczy wejs tu raz na tydzien np ....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

By korzystać z forum musisz się zgodzić z zasadami: Warunki użytkowania.