Skocz do zawartości
sslawek77

O ograniczeniach raz jeszcze

Rekomendowane odpowiedzi

Kryniol    0
a może dla tych co sie  zarejestrowali a nie zapłacili to po miesiącu próby dać możliwość pisania w pogaduchach i w spotkania i zloty??

 

 

edit: albo lepiej np: po kilku postach napisanych przez tego użytkownika.

Nie biadolić tylko płacić :lol::lol:

Edytowane przez Kryniol

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nezzo    0
Nie biadolić tylko płacić :lol:  :lol:

powiedzial kubowicz do klubowicza :lol:

Edytowane przez nezzo

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
KOSTRZYK    0
to kazdy bedzie zakladal co tydzien nowe konto

ale nie przez miesiąc może pisać tylko po miesiącu, a to jest pewna różnica :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nezzo    0
ale nie przez miesiąc może pisać tylko po miesiącu, a to jest pewna różnica :)

my bad, nie przeczytalem dokladnie, ale to niewiele zmienia w sumie tak czy inaczej nowych nie bedzie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
poncheck    0

z perspektywy nowego uzytkownika...

cześć. jestem czesio2080 właśnie kupiłem corrado i chciałbym no wiecie...na zlot czy coś..szukam przyjaciół, na forum bym może coś napisał...nie jestem trolem...wchodzę...ośla łączka....rejestruje się.... no dobra, jest więcej ale pisać nadal nie mogę...karzą mi płacić...no niewiem....nie znam ich...a 25 zł to pare km zrobię...wykosztowałem się na autko każdego grosza żal...

etam, idę stąd...

 

nie jest to najlepsza opcja chyba jednak...działy do czytania powinny być otwarte wszytskie dla wszytskich zrejestrowanych...IMO.możliwość zakładania nowych tematów only łączka i pogaduchy...możliwość pisania również ograniczona ale nie w taki sposób jak teraz...zauważcie że ludzie sie kruszą...wiele osób odeszło stąd na przełomie tych paru lat jak tu siedzę...jeśli ma być taka selekcja użytkowników bedzie ubywać..co za tym idzie również płacących...nie każdy ma ochotę zadawać sobie tyle trudu żeby być w klubie o którym nic nie wie..płacić z góry nawet głupie 25 zeta...

btw...forum calibra team jest nieźle rozwiązane :) mogę czytać większość, pisać sporo...w taki sposób jak jest teraz ograniczamy się strasznie niestety i szczerze jestem na paru forach zarejestrowany i z takim ograniczeniem się nie spotkałem....

i chyba nie ma się co obawiać że ludzie nie będą płacić...wielu starych wyjadaczy z chęcią zapłaci...pozatym tracimy powoli luzacki klimat forum , więc znów ktoś może się na to wypiąć i sobie pójść...ect ect...myślę że dość jasno to wszystko opisałem...i myślę że wiele osób ma podobne zdanie...

joł :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
BOLO666    0
a może dla tych co sie  zarejestrowali a nie zapłacili to po miesiącu próby dać możliwość pisania w pogaduchach i w spotkania i zloty??

 

 

edit: albo lepiej np: po kilku postach napisanych przez tego użytkownika.

 

Przepraszam a gdzie ten nowy ma pisać?

Bo zdaje się, że ośla łączka też tymczasowa jest?

 

P.S.:

A co do tego co Poncheck napisał - przecież ja o tym czytaniu już chyba dwa tygodnie temu pisałem a w odpowiedzi dostałem tylko komentarze typu: Łooo matko 25zl trzeba płacić!!! Płać albo bye bye!!! Jakim prawem ma być za darmo!!?? Po prostu od razu podnosił się wrzask zamiast merytorycznej dyskusji... A kiedy napisałem w sposób bardziej agresywny to wyszło, że się rzucam i naśmiewam :(

Edytowane przez BOLO666

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Uważam i jest to tylko moje zdanie, że czytanie powinno być udostępnione wszystkim, pisanie powinno sie obostrzyć.

Edytowane przez Daniel-Głogów

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość jim   
Gość jim

Czy 25 pln to dużo?? hmm Ci którzy wahają się czy zapłacić,proszę podzielcie te dwadziesciapięc złotych na 365 dni wcale nie są to wielkie pieniądze a w zamian wiele cennych informacji.Mechanik czy nawet Pan Józio z garażu więcej wezmie za diagnoze

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nezzo    0

No to moze ankietka wsrod placących? Zobaczymy co spolecznosc mysli.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kielbas    0

Podpinam sie pod wypowiedz PONCZKA :P

Dać nowym możliwość poczytania zaznajomienia sie z forum a napewno znajdzie sie dużo takich którzy z przyjemnością zapłacą te 25 PLN by utrzymać forum.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
BOLO666    0
Czy 25 pln to dużo?? hmm Ci którzy wahają się czy zapłacić,proszę podzielcie te dwadziesciapięc złotych na 365 dni wcale nie są to wielkie pieniądze a w zamian wiele cennych informacji.Mechanik czy nawet Pan Józio z garażu więcej wezmie za diagnoze

Pop swajo a czort swajo... ;)

 

Przecież nikt tutaj nie kwestionuje wysokości stawki. Wszyscy, no może prawie wszyscy, zgadzają się, że trzeba płacić. Dyskusja dotyczy utrudnień dla samych płacących - np. w Corkomarkecie czy nawet w Projektach (chyba chcecie aby Wasze samochody były oglądane i przede wszystkim znane :) - taki ciężej ukraść) i tego co zrobić, żeby strona nie przestała być atrakcyjna dla "nowych".

Edytowane przez BOLO666

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

dobra tzymałem sie- patrzyłem na tepete na pulpicie z łabądkami i elfami,wziołem rózowa tabletke(na recepte)ale do kur...nedzy czemu sie komus spoza społeczności,która ustaliła takie nie inne reguły ,,gry,, tłumaczycie?Są inne fora darmowe jest duzo informacji w neciku całkiem za free to dalej jazda tam wszystko znajdziecie.Tutaj od zawsze jest ustalony pewien schemat i tak zostanie(mam nadzieje)nie wrzucajcie i nie porównujcie innych for do Naszego/tutaj jest tak nie inaczej i co tu kminić......po co sie tłumaczyc/bibloteki tez sa płatne i darmowe, nie które kobiety sa sprawne inaczej, niektóre są normalniejsze od facetów,znam nawet ludzi co jezdza hondami! :lol: nara i z napinaczem czy bez jest mi obojetne - jak komus nie pasi to pa.Miłosz jasno okreslił reguły gry ,którego zdania ktos nie rozumie?Z poważaniem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
koza    0

kurde doktorek... ja tez chce takie tabletki :)

wyslij nazwe na priva... recepte sam se zalatwie :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
KerAs    0

a jak tak ost. dniami staram sie cos rozkminic.... i tak czytalem to co Milosz napisal...

"* 69zł - składka członkowska klubowiczów (zawiera składkę na forum oraz stronę klubową)

* 25zł - sponsoring forum oraz strony klubowej"

czyli jak rozumiem czyli 69zl na rok zawiera to samo co za 25zeta z tym wyjatkiem ze mam pod avatem tylko napis Klubowicz?? I oczywiscie status jest przyznany jeszcze po spelnieniu kilku innych kryteriow (jak zloty) tak czy moze jest jeszcze cos?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
koza    0
a jak tak ost. dniami staram sie cos rozkminic.... i tak czytalem to co Milosz napisal...

"* 69zł - składka członkowska klubowiczów (zawiera składkę na forum oraz stronę klubową)

* 25zł - sponsoring forum oraz strony klubowej"

czyli jak rozumiem czyli 69zl na rok zawiera to samo co za 25zeta z tym wyjatkiem ze mam pod avatem tylko napis Klubowicz?? I oczywiscie status jest przyznany jeszcze po spelnieniu kilku innych kryteriow (jak zloty) tak czy moze jest jeszcze cos?

jak dasz 69 to masz znizki jeszcze, 25 to tylko za strone

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Grzegorz    0

o co wy tak sie spieracie. kto chce zapłacić, to zapłaci. "nowy" potem najwyżej będzie zdegustowany, bo dostanie odpowiedz : "użyj opcji szukaj" :blink:

 

większość ludzi, którzy wiedzą coś wartościowego i tak się tu mało co się odzywa, lub wcale nie zagląda. bablanie na "Pogaduchy" durnawe pytania :"Czemu mi nie jedzie " i cała masa innego badziewia. Fakt faktem, za informacje też się płaci, lub ślęczy całymi godzinami w necie i szuka czegoś tam.

Ktoś za to płaci, poświęca swój czas na utrzymaniu tego bajzlu, to może też ustalać warunki.

 

A jeżeli ktoś pisze, że nie wie co ze sobą zrobić, bo nie widz forum, to proponuje zabrać te 25 zł i iść się zarejestrować u jakiegoś dobrego specjalisty, od dragów, alkoholu itp.

 

pzdr g

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
BOLO666    0

Nie trzeba daleko szukać tego specjalisty, wystarczy Doktorek i jego różowe dragi... :D

 

Mnie to wyleczyło (otrzeźwiło), jeszcze parę dni temu byłem gotów zapłacić a teraz spadam stąd. Z napinaczem czy bez zwisa mi to bo i tak tu nie zajrzę przynajmniej przez pewien czas, może na pocieszenie hondę sobie kupię... :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Nie trzeba daleko szukać tego specjalisty, wystarczy Doktorek i jego różowe dragi... :D

 

Mnie to wyleczyło (otrzeźwiło), jeszcze parę dni temu byłem gotów zapłacić a teraz spadam stąd. Z napinaczem czy bez zwisa mi to bo i tak tu nie zajrzę przynajmniej przez pewien czas, może na pocieszenie hondę sobie kupię... :P

no widzisz i o to mi latało,zeby jakis chłopaszek nie zagladał tu bo to auto trzeba kochac ,nie na darmo mamusia do szkoły mnie posyłała/nareczka miło było choc wiekszośc poscików było o pieniążkach i innych bardzo dociekliwych sprawach odzanake do szuflady i prosze w swoim imieni i paru moich wypróbowanych ziomów-nie kochamy Cie nie wracaj tu!Dziekujem-dziekujemy.... ;)a z hondą spoko pomysł moja babcia ma i bardzo zadowolona, nie zamieniła by na zadnego VW-wiec luzik-tak trzymaj Bolek..

Edytowane przez Doktorek Jacek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nicram    0

ja powiem tak jak bym mial corka to pewnie bym zaplacil 25 zł bo tak robilem a nawet pelna skladke. Poniewaz corek sie sprzedal to czasami wchodzilem na forum zeby sobie popatrzec cos napisac ze znajomymi itd. Do tej pory utrzymuje kontakty z forumowiczami. ale przez taki podejscie do sprawy przestane tu zagladac . rozumien nie moge nic napisac, scoagnac, zobaczyc obrazkow itd , ale nie widziec dzialu techniczego, i ogolnego to torche przesada. Wiec panowei sami sobie strzelacei gola bo nowych to tu nie przybedzie , jak mówią auto dla wybranych forum dla wybranych. powinniscie popatrzec na inne fora jak to jest rozwiazane i tam dziala . To tyle . Sorrki za gramatyke ale mam dysortografie :P itd

Edytowane przez nicram

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Codders    0

wooooooow...

 

Ale "FLEJM" :D

 

Odsiewamy odsiewamy :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nicram    0
http://porscheclub.pl/zostan_czlonkiem_klubu.php

Tak to dziala na innych forach ;)  Jesli skladka ma byc to ma byc. Nawet jesli ktos nie ma corrado i chce tu wchodzic to te 25zl na rok to sa grosze. 2 zeta za miesiac ;)

ta porshe - wiesz troszke inne ceny. U nas jest problem zeby zaplacic za tor po 50 - 100 zł a co dopiero skladke w ciemno.... mowie o nowych nie znajacych forum

 

ja jestm za skladka jak najbardzeij bo trzeba jakos utrzymac serwer, ale w jakis racjonalny sposob a nie zamykac sie na swiat.

Edytowane przez nicram

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

By korzystać z forum musisz się zgodzić z zasadami: Warunki użytkowania.