Skocz do zawartości
sslawek77

O ograniczeniach raz jeszcze

Rekomendowane odpowiedzi

B_O_N_K    0
Wybacz,jak co tydzien padało takie samo pytanie ? Troche przesada

A zastanowiłeś się dlaczego padało ciągle to samo pytanie? Odpowiedź jest prosta - bo nikt wcześniej nie udzielił na nie odpowiedzi...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
alien    0
A zastanowiłeś się dlaczego padało ciągle to samo pytanie? Odpowiedź jest prosta - bo nikt wcześniej nie udzielił na nie odpowiedzi...

Mylisz sie ;)

 

Bo wczesniej ktos udzielil takiej odpowiedzi tylko komus sie nie chcialo poszukać ^_^

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Codders    0
proszę, nie mów o mnie "Wy", "Waszej", itd. chcesz to przejrzyj sobie posty osoby z którą prowadzę tą przemiłą dyskusję, a zrozumiesz ;) Zapłaci się 25zł, zrobi śmietnik za kilkadziesiąt osób, a źli są "nowi" :lol:

Tyle, ze ja z Toba nie prowadze zadnej dyskusji.. widzisz, jakby nie mam z kim.

 

Jestes "Gwiazdorem" od jakiegos czasu i masz swoj fanklub... ale moze myslisz ze ja sie przejmuje tym, co na mnie piszesz... otoz wyprowadze Cie z bledu...

 

Póki co, to istniejesz w mojej głowie tylko wtedy, gdy czytam jakiś temat, gdzie się udzielasz. Gdy zamykam taką stronę - znikasz.

 

3e380efd610db6.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
marcinb    0

Utwierdziłeś mnie w mym przekonaniu, być może nawet Cię przewartościowałem :huh:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
RoleK    0

A jak dla mnie to forum poprostu stracilo swoj dawny klimat...

 

 

I ciekawi mnie jeszcze jak dlugo 'elita' pociagnie :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
poncheck    0

tak sie zdobywa uznanie w klubie corrado :lol:

więcej sie dziś chyba nie odezwe, nie chce mi sie :ph34r:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Ika    0
powiem Ci krótko, "jesteś zerem" :)

/.../

marcinb powiem tylko tyle - grubo przesadziłeś... :ph34r:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
blitz    0

"Wy" czesto grubo przesadzacie nie on ;) a tak btw ktos mi powiedzial ile kosztuje serwer na rok, jak ktos chcial kase za pomoc byl zly jak teraz ktos bierze kase za wspolna wiedze wszystkich jest ok, tyle ze cokolwiek sie dowiedzialem od ludzi z tego forum to nie na forum i dalej bede mial z nimi kontakt i wiem ze moge liczyc na ich pomoc. A "wy" nigdy mi nie pomogliscie bo dla was wszystko juz bylo i forum to rozrywka tylko. Wiec pozdrawiam i wedle zyczenia wychodze.

P.S jak cos komus potrzeba i bede mogl pomoc to moze do mnie walic.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
KerAs    0

Ludziki a może zakonczyc lepiej takie kasliwe uwagi w stosunku co do jednego i drugiego a lepiej byloby sie zastanowic co poprawic w tym co ost. mialo miejsce aby byl wilk syty i owca cala?? Wydaje mi sie ze takie podejscie "wymiana zdan" do niczego nie prowadzi tylko do pogorszenia sie relacji miedzy nowymi a starszymi bywalcami tego forum....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
-Robert-    0

Niedługo jestem na forum ale vw coupe siedzę od 10 lat ,skoro góra czyta te wszystkie opinie to mam też kilka słów na ten temat.Zgadzam się z kolegą grzegorzem że trzeba by tu było więcej porządku.Żeby znaleźć potrzebną informację trzeba siedzieć kilka godzin i wertować setki niepotrzebnych postów.(Dobry jest ten ostatni pomysł na posegregowanie informacji o corku)Klimacik też chyba nie taki,jechanie po wszystkich w każdym dziale i temacie to nie jest to.Pojawia się nowy z pytaniem-prosta gotowa (uprzejma)formułka o zasadach z odsyłaczem i temat zamknięty.Co do płacenia składek,jestem za otwartym forum dla wszystkich a składki dobrowolne na serwer.Tylko tu powinna być pełna przejrzystość:lista wpłacających,kwoty,rachunki za serwer(osobny dział)A kto jeździ na zloty -wpisowe tak jak wcześniej już napisano.Pozdro dla wszystkich.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
KOSTRZYK    0
[...]Co do płacenia składek,jestem za otwartym forum dla wszystkich a składki dobrowolne na serwer.Tylko tu powinna być pełna przejrzystość:lista wpłacających,kwoty,rachunki za serwer(osobny dział)[...]

ale właśnie tak było, ale wszystkim to zwisało, bo skoro jest za darmo to po co płacić ( w sumie też nie płaciłem :mellow: ), w ogóle o niektórych nowych użytkownikach ( nie żebym wszystkich do jednego wora wrzucał, ale przykład armagedona chyba wszyscy znają :wacko: ) to nawet nie będę wspominał, bo właśnie oni sprawili że forum zostało zablokowane :ph34r:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
mps    0

Proszę Państwa:

 

- przede wszystkim proszę o spokojny ton wypowiedzi - kilka osób po jednej jak i drugiej stronie trochę poniosło.

 

- w temacie wpisowego na zlot - ponownie napiszę - do zlotu w Radomiu dołożyliśmy ponad 700 pln właśnie dlatego iż nie zebraliśmy

(po mimo wcześniejszej deklaracji wystarczającej liczby osób ) środków na opłacenie toru a właściciela toru nie interesuje czy przyjedzie jedna osoba czy 50 - trzeba było zapłacić.

Na zloty typu vw mania przyjeżdza 500 lub wiecej aut na nasze 30-50. Wcale nie chcemy robić z tego masówki a fundusze na zabezpiecznie np wynajęcia toru musimy miec zabezpieczone przed zlotem.

 

- wszystkie wydatki od 3 lat jakie ponosi klub są zebrane w segregatorze, faktury i rachunki i są do wglądu oczywiście przez osoby, które nas "obdarowały" jeżeli nie są pewni czy dobrze je spożytkowaliśmy.

 

Chciałbym w tym miejscu podziękować wszystkim naszym darczyńcom, zwłaszcza takim którzy dobrowolnie dawali "datki" przed akcją blokowanie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
mps    0
"Wy" czesto grubo przesadzacie nie on ;) a tak btw ktos mi powiedzial ile kosztuje serwer na rok, jak ktos chcial kase za pomoc byl zly jak teraz ktos bierze kase za wspolna wiedze wszystkich jest ok, tyle ze cokolwiek sie dowiedzialem od ludzi z tego forum to nie na forum i dalej bede mial z nimi kontakt i wiem ze moge liczyc na ich pomoc. A "wy" nigdy mi nie pomogliscie bo dla was wszystko juz bylo i forum to rozrywka tylko. Wiec pozdrawiam i wedle zyczenia wychodze.

P.S jak cos komus potrzeba i bede mogl pomoc to moze do mnie walic.

Kolego - wypowiedź "ktoś bierze kase" jest dla nie obraźliwa, ponieważ ze swoich pieniędzy przez 10 lat dołożyłem do tego "interesu" już kilka kilo PLN ( nie wspominająć o innych prywatnych minusach).

Dlatego nie życze sobie takich wypowiedzi.

 

AHA :)

 

Jeszcze statystyki serwera za wrzesień proszę : http://www.corrado.com.pl/stats/usage_200709.html

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

co Wam ta kasa we łbach porobiła-niby nie chodzi o piniędze tylko o zasady/a ogólnie jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o piniędze----dla bohaterów tego wzniosłego tematu mały optymistyczny cytacik,,pieńiedze to nie Fszystko,a Fszystko bez piniędzy to hu..,,Swoją droga to jak ,któryś z tych ,,zasadniczych,,chłopaków poleci do knajpy, a tam winko złotóweczke pójdzie do góry niezłe rozpier...knajpy musi byc ;) może mała ankieta dla tych ,którzy nie chca dalej zrozumiec o co biega:chce ci sie siusiu,widzisz jest toaleta płatna 1 pln co robisz?1:sikasz za pln-ka 2:udajesz,ze nie widzisz toaletki i sikasz koło kibelka(nie płacac oczywiście) 3: sikasz w majtki(tez za free)?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Codders    0
..a tak btw ktos mi powiedzial ile kosztuje serwer na rok, jak ktos chcial kase za pomoc byl zly jak teraz ktos bierze kase za wspolna wiedze wszystkich jest ok,

Nosz k.urwa mać.

 

Uwielbiam takich, co piszą a nie mają pojęcia na temat... :wacko:

 

Nie znasz sytuacji, a przede wszystkim nie znasz ludzi, i ile włożyli w ten klub, pieniędzy, własnej energii... nie wspominając ile ucierpiało ich prywatne życie przez to... a jeszcze bezczelnie rzucasz oskarżenia. :angry:

 

Teraz mówię poważnie... pora wyjść. <_<

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
lukassz    0

Ludzie proszę.

 

Zastanówcie sie co piszecie.

 

Ja siedzę na forum od 2002 roku, wiele sie zmieniało, obserwowałem jak dochodzili nowi użytkownicy, jak wyglądały nowe posty, jak ludziom nie chciało sie nigdy szukać topiców, jak wspólnie rodził się i rósł w siłę klub.

 

Na ten temat mozna By pisać wielo tomowe epopeje, jak kazdy z osobna i jak grupowo potrafilismy się cieszyć z najmniejszych głupot, jak kazdy wiedział kim jest dla klubu.

 

Obecnie kiedy liczba urzytkowników tak drastycznie wzrosła nie wiem w sumie dla czego nigdy sie nie zastanawiałem moze przez wejscie o UE i sprowadzanie autek, moze dlatego ze nasze autka mając juz swoje lata i stały sie bardziej dostepne cenowo.

Lecz uwazam ze jezeli ktoś ma corrado i zapisuje sie do klubu, choc przynajmniej chce być forumowiczem i zmagać sie z ciezką rolą posiadacza corrado, powinien docenic trud i wkłąd jaki pierwsza trójca włozyła w istnienie forum ( które było finansowane z ich włąsnych $$

--BO TO BYŁA DLA NICH PASJA-

- BO GDY WIDZIELI PRZEJEZDZAJCE CORRADO 2 STRONA ULICY TO DRZALY IM SERCA-

- BO CHCIELI ZJEDNOCZYĆ POSIADACZY CORRADO-

-BO CORRADO TO COŚ WIĘCEJ NIŻ TYLKO AUTO-- (mi sam uratował życie, może jeszcze ze starszyzny pamięta moją wypowiedz na temat co corrado potrafi dać gdy dobrze je traktujemy)

i nikt nie policzy ile godzin Twórcy poświecili żebyście mogli teraz psioczyć ze to sie wam nie podoba czy tamto - trochę szacunku!!!!)

 

A jeśli tak rozchodzi sie wam o ograniczenia na forum to wybaczcie, ja obecnie mam 15zł do piątego, zarabiam grosze, studiuje i a gdy przychodzi wypłąta to nikt mnie nie szanuje, czy wyżalam sie ze nie stać mnie na składkę, NIE bo szanuje Twórców, i z szacunku, wielkiego uznania do nich chciałem:

 

PODZIĘKOWAĆ ZE TAK DŁUGO MOGŁEM AKTYWNIE UCZESTNICZYĆ W ŻYCIU FORUM I ZDOBYWAĆ WIEDZĘ JAK UDOSKONALAĆ REPEROWAĆ I DBAĆ O SWOJE KOCHANE CORRADO.

 

Jeśli ktoś chce forum za darmo to niech sie zastanowi co na świecie jest za darmo i co to jest warte, a gdy to przemyślisz to zastanów się ile warte jest nasze forum i czy powinno być za darmo.

 

Serdecznie Pozdrawiam

Łukasz

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
BIBI    0

ŁUKASSZ BARDZO DOBRZE!

GRZEGORZ,BLITZ,MARCIN B-NIENAJLEPIEJ

 

 

 

 

 

 

Normalnie zaje3isty jest ten temat-można by to wszystko dać do "na poprawienie nastroju"

 

 

łoj bonku o tobie zapomniałem...a może i lepiej

 

 

 

 

 

 

B)

Edytowane przez BIBI

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Praks    0

...

Edytowane przez Praks

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Praks    0

zaczyna bolec mnie to jak naskakujecie na sibie...faktem jes tze ostatnio coraz czesciej nei chialo sie pomagac nowym uytkownikom...ale tez dlatego ze wielu z nich wchodizl oz butami i prawie wreczzadalo by im dac odpowiedz...kiedy pojawial sie ktos kto naprawde umial zpytac dostawal konkretna opodwiedz..

 

tyle piszecie o dobrowolnych skladkach...LUDZIE KEIDY DO WAS DOTRZE ZE ONE SA OD DOBRYCH 2 LAT (jak nie wiecej) i przyniosly slabe wyniki...

 

zgadzam sie z tymi ktorzy twierdza ze ograncizenia sa za ostre i mam nadzieje ze gora to jakos granie u,ozy by bylo w koncowym efekcie ok...

 

faktem tez jest ze forum troche obumarlo...bo gdy ponchowki nei chce sie jzu pisac to cos znaczy...

 

a forum jest skarbnica wiedzy bo nei raz rozwiazalem porblem nei tylko dzieki foru male i dizeki ludizom ktorzy na nim sa...

 

co do warsztatow...nei spotkalem jeszcze tkaeigo gdzie obesli by sie z tym autem szczegolnie lub z umiejetnoscia a moje zwracanei uwagi ze to rob isie inaczej a kles zaparte w swoje i nei moze i nei moze a potem glupio mu nwet spojrzec bo wyszlo na moje...naprawde robi sie meczace i kosztowne...

 

reasumujac zauwazylem ze najwiecej lamentuja osoby ktre prawie wogole nie byly na zlotach...i nei sa wstanie poczuc tego co neisie za soba przynalezenei do tego jakze DLA MNIE ELITARNEGO klubu...bo nie lubie MASOWEK...

 

tyle ode mnie...chocby sie walilo itak tu bede...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Bocia    0

Dokładnie - przecież składki na forum, czy tam ogólnie klubowe są od jakiegoś czasu - wiem bo płaciłem - więc ten temat był już przerabiany dokładnie tak jak pisze Praksiu :>

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
marcinb    0
co do warsztatow...nei spotkalem jeszcze tkaeigo gdzie obesli by sie z tym autem szczegolnie lub z umiejetnoscia a moje zwracanei uwagi ze to rob isie inaczej a kles zaparte w swoje i nei moze i nei moze a potem glupio mu nwet spojrzec bo wyszlo na moje...naprawde robi sie meczace i kosztowne...

Praks, to trzeba jeździć do Gdyni. Stąd z jednego warsztatu wyjechało m.in. kilka MK II VR6, MK II VR6 kompresor, Polo VR6, wszystkie jeżdżą bez zarzutu i nikomu nie musisz zwracać uwagi...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

By korzystać z forum musisz się zgodzić z zasadami: Warunki użytkowania.