Skocz do zawartości
sslawek77

O ograniczeniach raz jeszcze

Rekomendowane odpowiedzi

Praks    0
Praks, to trzeba jeździć do Gdyni. Stąd z jednego warsztatu wyjechało m.in. kilka MK II VR6, MK II VR6 kompresor, Polo VR6, wszystkie jeżdżą bez zarzutu i nikomu nie musisz zwracać uwagi...

woel sam jzu pogrzebac...pomocy zasiegam gdy nie mam sprzetu lub sam jzu eni moge...zaoszedam na tym sporo kasy ;) zrobei cos nei tak to sam porpawie i zly jestem na siebie a i sie naucze na drugi raz nei zbabrac... :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Codders    0
reasumujac zauwazylem ze najwiecej lamentuja osoby ktre prawie wogole nie byly na zlotach...i nei sa wstanie poczuc tego co neisie za soba przynalezenei do tego jakze DLA MNIE ELITARNEGO klubu...bo nie lubie MASOWEK...

 

tyle ode mnie...chocby sie walilo itak tu bede...

Praks uderzyl w sedno sprawy...

 

Lamentuja Ci, ktorzy nie jezdza na zloty, tylko chowaja sie za monitorem.. i chca miec wszystko podane na gotowo.

Forum jako skarbnica wiedzy to nie tylko tekst, ale ludzie, ktorzy go tworza...

i mozna na nich liczyc... gdy ma sie problem techniczny, ktorego nie mozna rozwiazac samemu. Wiem, ze moge wtedy zadzwonic i dostane pomoc.

 

Ale jak to powiedziala dawno temu Yoshi... "niektorzy nie czuja bluesa".

 

Amen. -_-

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
KOSTRZYK    0

praks, kurde zainstaluj sobie Firefoxa ze słownikiem, bo coraz ciężej Cię zrozumieć :P, więcej w zasadach panujących na forum, na samym dole :P

byki_400x50.png

:lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
koza    0

a mowilem ze te ograniczenia to dobry pomysl :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Win32    0

Ja tam bym zamknął ten temat , bo nie prowadzi on już do niczego - poza tym że co niektóre gwiazdy wyładowują swoje frustracje <_< chcąc COŚ pokazać. Tylko nie za bardzo wiadomo co , bo chyba tylko własną głupotę - przerażająco dużą jak na wiek większości :wacko:

Edytowane przez Win32

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
blitz    0

Wychodze bo jakos mnie to nie rajcuje tak jak was. Wszystkie fora sa za free i daja sobie rade. Za nic w necie nigdy nie placilem i nie zamierzam. Wiekszosc na forum to i tak spam a jak problem jest to ile osob tyle mozliwosci co by to nie bylo swiece olej panewki itd i tak w koncu trzeba samemu wybrac.

Własnie ty win robisz spam na tym forum i udajesz takiego madrego i wielce doroslego.

Edytowane przez blitz

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kicaj    0
Miałem się nie udzielać ale jednak coś napiszę...

 

Po pierwsze to jeśli takim problemem są koszta organizowania zlotów (bo o tym co raz częściej w tym temacie) to zróbcie aby każdy uczestnik zlotu płacił za wjazd. Tak działa majóVWka, VWmania i jakoś od wielu lat nie było z tym problemu - starcza na wynajęcie miejsca, opłacenie wszystkiego i nawet na wspomniane "panie"... A co więcej na zlotach tych z roku na rok powiększa się liczba uczestników. Tak że tekst że składki są również po to aby nikt nie musiał wykładać z własnej kieszeni na zloty dla mnie jest co najmniej śmieszny.

Rozwaliłes mnie klub Vw ma się dobrze?? hahaha Na mazowszu w zasadzie nie istnieje, na spotkania klubowe przyjeżdżają : 3 SŁOWNIE TRZY osoby. Przedostatnią majówkę sposorował z własnej kiebzy jeden człowiek, który zresztą wtedy miał jeszcze nie oddane za majówkę dwa lata temu. Reszta skupia się w sowich własnych nieformalnych grupkach takich jak Frakcja.

Tak wszytsko świetnie działa, że Pomorze nie przyjechało na Majówkę, a mazowsze na VW-manię. Wszyscy wokoło mówią, żę VW-mania w obecnej formie to przeżytek zresztą widać to najlepiej na fotkach. Osobiście byłem na 5 Vw-maniach i 6 majóvwkach. Na ostatniej przez pół godziny. Coraz cześciej ludzie skarżą się na chamstwo i złodziejstwo. Te zloty powoli przypominają zloty w Toruniu swego czasu. Nie ma opcji żeby pojechac tam sobie z małym dzieckiem i spokojnie posiedzieć przy grillu ze znajomymi. Osobiście widziałem jak piajny debil potrącił na terenie zlotu w Pruszczu dziewczynę potem inni pijani zmaskrowali pijanego debila. Normalnie miłość i przyjażń. Było to trzy lata temu i od tamtej pory pojechałem jeszcze tylko raz nic sie nie zmieniło.

 

Widzisz kolego nie porównuj tego klubu do innych. Nikomu tu nie zależy na dzikich tłumach, na gościach palących gumy na zlotach i gazujących do odcinki swoje auta przez długie godziny (znak rozponawczy zlotów w Warszawie i Pruszczu).

My nie wymrzemy byliśmy tu i cały czas jesteśmy. Zostaną najwytrwalsi.

Forum zrobi się bardziej czytelne. Nie ma głupich pytań - nie ma głupich odpowiedzi, głupich dyskusji itp. Łatwiej znależć pożyteczne rzeczy.

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Win32    0
Własnie ty win robisz spam na tym forum i udajesz takiego madrego i wielce doroslego.

Ja niczego nie udaje przyjacielu. Nie muszę , czuje się wystarczająco dowartościowany w rzeczywistości ;) .

Ale bawią mnie tacy ludzie którzy na forum potrafią napisać wszystko, a w rzeczywistości nawet by się nie odezwali...

 

Jak byś raczył zauważyć udzielam się głównie tam gdzie mogę - czyli w pogaduchach / projektach. Traktuje to miejsce jako grupę znajomych których interesuje to co mnie. I gdzie mogę z nimi porozmawiać na inne tematy.

 

Ale na pewno jak ty sobie pójdziesz będzie mniej spamu :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Drzewo    0
czesc Drzewo zieleniaku :P pozdro od czarnycha :D

YOOO Nygga ;) Pozdro.

Ludzie troszke spokojniej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
koza    0
Widzisz kolego nie porównuj tego klubu do innych. Nikomu tu nie zależy na dzikich tłumach, na gościach palących gumy na zlotach i gazujących do odcinki swoje auta przez długie godziny (znak rozponawczy zlotów w Warszawie i Pruszczu).

My nie wymrzemy byliśmy tu i cały czas jesteśmy. Zostaną najwytrwalsi.

normalnie kicaj czytasz mi w myslach :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kicaj    0

Tak mi się przypomniało... Czy ktoś ma pretensje do Garbusiarzy że obrali własną drogę?? Nie ma chyba bardziej hermetycznego klubu spod znaku VW. Nie identyfikują się z ogółem są sami dla siebie i jakoś ciągle są i źle im nie jest jak mniemam....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Qbejs    0

Ja coprawda jestem na forum od niedawna ale przedtem od kawałka czasu obserwowałem co sie dzieje tutaj :] Uderzyła we mnie pozytywna atmosfera tego klubu i niech tak zostanie :) Wrzuccie na luz :D

 

Co do płacenia obowiązkowego - ogolnie jestem przeciwny takim krokom. Jednak każdy kto przyjedzie na zlot zrozumie o co chodzi i bez problemu zapłaci składkę jak nie 69 to 25zł...

 

Jest tu też mnóstwo ludzi z wiedzą i powinni mieć dostęp do forum jak także dział projekty powininen być otwarty. Musimy pokazywać że wpłata 25zł to nie przymus by zobaczyc pełne zasoby forum a opłata dzięki której tej wiedzy bedzie jeszcze wiecej. Trzeba by także zrobić porządek na forum, zaleźć kilku ochotników i przez 2-3 tygodnie szukać tych najlepszych postów na powszechne tematy, zebrać je w kupe a reszta out. 3-4 aktywnych moderatorów + kilka mod'ów do IPB zabezpieczajacych przed dzieciami neostrady też troche poprawi sytuacje. Kilka osob w tym ja wyskrobalo cos na styl FAQ dla poczatkujacych jednak do dzis nie jest to podwieszone w forum ogolnodostepnym.

 

Musimy razem także dbać o wysoki poziom widzy i kultury na forum - emocje trzymac na wodzy. W ten sposob napewno wiecej zyskamy :]

 

Co do innych for o tematyce VW. Sorry koledzy ale tam jest także burdel, niektore posty sa strasznie wyssane z palca. Z racje tego ze troche grzebe i czytam o montowaniu doładowania w roznych silnikach VW to wiem że ludzie czesto nie mysla tylko piszą co im slina na jezyk przyniesie. Poza tym czesto mozna zauwazyc niski poziom klutury.

 

Tyle ode mnie.

 

p.s sorry za orty i literowki.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

qbejs-i tu masz racje,,Co do innych for o tematyce VW. Sorry koledzy ale tam jest także burdel, niektore posty sa strasznie wyssane z palca. Z racje tego ze troche grzebe i czytam o montowaniu doładowania w roznych silnikach VW to wiem że ludzie czesto nie mysla tylko piszą co im slina na jezyk przyniesie,,mały przykład o darmowych forach posiadam takie auto jak Vectra 2.5V6,zalogowałe sie grzecznie rozdałem troszki częsci za free bo mi z angola zostało i pisze sobie ,ze -tak czasmi ta Vectrunia na ćwiarteczke robie niziutkie 15 sekund(tylko odelzone koło zamachowe)i co wyje...za kłamstwo z forum faceci ,którzy maja lata te auta nie rozumieli,ze tym czyms mozna bez dłubniecia pojechac 15 sekund//przypomniało mi sie,nie chce mi sie juz pisac w tym temacie robi sie to żenujące-pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
evolution    0

powiem tak co do tematu zamkniecia forum dla pewnych ludzi mialem mieszane uczucia, czytajac ten temat na bierzaco usmialem sie nie raz.... jednakze IRYTUJA mnie ludzie ktorzy czesto wala tekstami POMOZCIE a jak probujesz dowiedziec sie cos o objawach i parametrach auta to slyszysz ze mfa klamie wiec na niego nie patrze tudziez uzywam zegarka ( debi.lizm) i temperatury oleju...( to akurat jest dosyc madre jak nie deptasz przed 80 stopni) sugeruje , bo nie wiem jak jest z tym zamknac dostep takze do profili.... BO ODKAD FORUM ZAMKNELISCIE auakuja mnie ze 5 razy dziennie na GG

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
YaMsChA    0

obserwuje sobie tą debatę......i brak mi słów dlatego powstrzymam się od wszelkich komentarzy......

w związku z trudna sytuacja materialna forum corrado i brakiem funduszy na utrzymanie serwera,oraz sytuacją która nie pozwala swobodnie korzystać wszystkim z forum stworzyłem mały kącik dla pogrążonych w bólu użytkowników tego forum.

Zapraszam wszystkich chętnych :

Całkowicie bezpłatne forum Corrado dla chętnych

 

Może z czasem jakoś się to rozwinie, zależy to już tylko od osób chętnych.

Edytowane przez YaMsChA

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
obserwuje sobie tą debatę......i brak mi słów dlatego powstrzymam się od wszelkich komentarzy......

w związku z trudna sytuacja materialna forum corrado i brakiem funduszy na utrzymanie serwera,oraz sytuacją która nie pozwala swobodnie korzystać wszystkim z forum stworzyłem mały kącik dla pogrążonych w bólu użytkowników tego forum.

Zapraszam wszystkich chętnych :

Całkowicie bezpłatne forum Corrado dla chętnych

 

Może z czasem jakoś się to rozwinie, zależy to już tylko od osób chętnych.

to dalej powstrzymuj sie od swoich komentarzy/i nie reklamuj na porzadnej stronce linków do reklamy swoich interesów,rób sobie tam kariere-mozesz zabrac gumiaki z tej strony ,błoto moze z czasem sie zmyje....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
YaMsChA    0
to dalej powstrzymuj sie od swoich komentarzy/i nie reklamuj na porzadnej stronce linków do reklamy swoich interesów,rób sobie tam kariere-mozesz zabrac gumiaki z tej strony ,błoto moze z czasem sie zmyje....

ta kryptoreklama jest połączona z informacją dla tych którzy mimo wszystko poczuli się przez co niektóre jednostki urażone i w jakiś sposób dotknięte;min przez Ciebie,tak się po prostu nie traktuje ludzi, których się nie zna.Poczytaj swoje wypowiedzi i zastanów się jak Ty byś się czuł gdyby ktoś zwracał się do Ciebie w takim tonie itp.to nie interes,a jedynie chęć pomocy tym którzy zostali ograniczeni,a "gumiaki" zabrałem już parę dni temu stąd min dzięki Tobie....błoto po mnie też się zmyje.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
poncheck    0

no przecież qrwa za chwile znow bedzie bajzel.... doktorku...przepraszam , Doktorku...nie znasz yama, nie przesadzaj.tyle ode mnie...powstrzymajcie sie czasem od niektórych komentarzy gadając przez monitor... ehjo...musze wiecej wypić :ph34r:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kicaj    0

Yam zajrzyj na autocentrum tam istnieje kącik Corrado... Pusty jak słoik czeczeńskiego emigranta :)

 

Jestem zarejestrowany na Vwzone więc czasem wpadnę zobaczyć jak się kręci ;)

W końcu ja zaczynałem od forum Yoshi ... Gdyby nie zlikwidowała to faktycznie mógłby być spory exodus... Tym niemniej tu są najwytrwalsi i mi osobiście jest tu najlepiej.

Pozdrawiam!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
YaMsChA    0
no przecież qrwa za chwile znow bedzie bajzel.... doktorku...przepraszam , Doktorku...nie znasz yama, nie przesadzaj.tyle ode mnie...powstrzymajcie sie czasem od niektórych komentarzy gadając przez monitor... ehjo...musze wiecej wypić :ph34r:

dokładnie ponczasty......

nie pij za dużo mi tam..... ^_^ ...zdrówko.... ^_^

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
YaMsChA    0
Yam zajrzyj na autocentrum tam istnieje kącik Corrado... Pusty jak słoik czeczeńskiego emigranta :)

 

Jestem zarejestrowany na Vwzone więc czasem wpadnę zobaczyć jak się kręci ;)

W końcu ja zaczynałem od forum Yoshi ... Gdyby nie zlikwidowała to faktycznie mógłby być spory exodus... Tym niemniej tu są najwytrwalsi i mi osobiście jest tu najlepiej.

Pozdrawiam!

Kicajku wiem....trochę nie zręcznie mimo wszystko się z tym czuje...ale cóż jest jak jest i trzeba sobie pomagać...ja również jestem na innych forach zarejestrowany i nie sposób się rozdwajać....yhm.....fakt.....forum yoshi padło....miałem to dostać w prezencie i prowadzić dalej....ale yoshi jest legendą i tylko ona mogła to dalej rozkręcać.....dlatego odmówiłem.....masz racje, ja nie spodziewam się rewelacji na tym moim forum...ale warto spróbować skoro jest taka a nie inna sytuacja....

i całkowicie się z Tobą zgadzam że zostaną tu najwytrwalsi.....

 

Zapomniałem o najistotniejszym,moja historia z Corrado również miała swój początek na forum Yoshi...to tam się zaraziłem....

Edytowane przez YaMsChA

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kicaj    0

dokładnie Yam to książkowy to przykład idealisty i to takiego, któremu udaje się wcielać w życie swoje idee. Znałem go zanim poznałem nasz klub. Razem stękaliśmy za Corrado, później nawzajem gratowaliśmy sobie zakupu.

 

Dobrze jest mieć swoje zdanie tylko warto też szanować zdanie innych. Ktoś może powiedzieć, że z moim rysunkiem w podpisie wali tu hipokryzją, ale to nie tak. Moje pierwsze kroki w necie stawiałem na czatach. Tam nauczyłem się jednego DYSTANSU do rzeczy pisanych przez innych. Zawsze znajdzie się ktoś kto potrafi dopiec czy podnieść ciśnienie grunt to nie brać wszytskiego do siebie.

 

Oczywiście zawsze będzie tak: Jak Cię czytają tak Cię później widzą. Niezależnie od tego jak błędny może to być wizernek.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
YaMsChA    0
Yam damy radę jak zwykle tak czy inaczej ;)

a pewnie że damy......

ja myślę że jest jeszcze mimo wszystko spora szansa że wszyscy dojdą do jakiegoś porozumienia czas pokaże.....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

By korzystać z forum musisz się zgodzić z zasadami: Warunki użytkowania.