Skocz do zawartości
sslawek77

O ograniczeniach raz jeszcze

Rekomendowane odpowiedzi

Win32    0

<kostas> TO nie czatroom, to kanał pomocy! pomagamy ludziom, co nie potrzebuja pomocy, a jak ktos naprawde potrzebuje pomocy, to go wysylamy na google.

 

koniecznie do regulaminu :lol::lol::lol::P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
radzio    0

boooooooosze jak tu wieje nuda na forum, nie zeby zalowal ze zaplacilem ale kurcze naprawde jest "sielankowo ch****" powymieralo cos to wszystko ech, pozyjemy zobaczymy, albo padniemy i tez zobaczymy bo zaplacone mamy za rok hehe

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
rwtnt    0

Zdalo ale zima idzie przodu to bez waskiego hokeja nie obnize bo nie wjade na podworko tyl napewno na dol ale to juz na przyszly sezon mysle

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
KOSTRZYK    0

ło rzesz ty, nie zauważyłem :D, aż żal kolejnego posta napisać :lol:

Edytowane przez KOSTRZYK

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
poncheck    0
Zdalo ale zima idzie przodu to bez waskiego hokeja nie obnize bo nie wjade na podworko tyl napewno na dol ale to juz na przyszly sezon mysle

ty to sie czaisz z ta glebą ;) ja mam duuuzio nizej a jakoś śmigam, bamper można zdjąć na zime, i tak wypada...

co do parcha - super kolorek :) błotniki średnio mi sie podobają szczerze mówiąc no i te koła ,ja bym je pogonił i kupił jakieś inne 16x9 albo 17tki - wtedy nie będziesz marudził że za nisko :P i grilll koniecznie bez znaczka czy coś bo seryjny totalnie nie leży teraz...*

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*-powyższa opinia jest subiektywną opinią autora posta i nie musicie sie z nią zgadzać :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
marcinb    0

grill już jest, tylko nie pasują otwory i trzeba go przerobić, a co do obniżania auta, potocznie zwanego "glebą" - są ludzie (w tym i ja), którzy jej specjalnie nie potrzebują. Faktycznie kompromisem byłyby 17tki, i takie felgi np. ja będę chciał kupić z w/w powodu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
poncheck    0
grill już jest, tylko nie pasują otwory i trzeba go przerobić, a co do obniżania auta, potocznie zwanego "glebą" - są ludzie (w tym i ja), którzy jej specjalnie nie potrzebują. Faktycznie kompromisem byłyby 17tki, i takie felgi np. ja będę chciał kupić z w/w powodu.

sam sie czasem zastanawiam nad 17, można by dać szeroki bamper :rolleyes:

 

to czemu lanosa "zglebiłeś" ? :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
BOLO666    0

To ja swoje crosscountry też pokażę :)

 

http://www.corradodatabase.com/index.php?i...corrado&id=3536

 

Też chciałbym glebę ale najpierw musiałbym bramę przerobić :D :D A poważnie to raczej nie mam z tego powodu jakichś kompleksów. Ale jak w przyszłości założyłbym fele z szerokim rantem to pewnie by głupio wyglądało :(

Edytowane przez BOLO666

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
marcinb    0
to czemu lanosa "zglebiłeś" ? :P

bo był kurewsko miękki na seryjnych sprężynach

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
radzio    0

czyli pewnie masz tak jak ja, wsiadam do seryjnego auta znaczy sie seryjnego zawieszania gdziekolwiek to misie na rzyganie zbiera... i mowie powaznie... bez przekory...mam faktyczne zawroty glowy i chce misie pawić -_-

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
poncheck    0
czyli pewnie masz tak jak ja, wsiadam do seryjnego auta znaczy sie seryjnego zawieszania gdziekolwiek to misie na rzyganie zbiera... i mowie powaznie... bez przekory...mam faktyczne zawroty glowy i chce misie pawić -_-

pawić to nie...ale polo jechałem ostatnio to miałem wrażenie że sie przewróci :/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
poncheck    0
bo sie ma nie dziac. to forum informacyjne :P

forum z założenia nie jest informacyjne ( nie tylko ) :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
radzio    0

Forum - jest przeniesioną do struktury stron WWW formą grup dyskusyjnych, która służy do wymiany informacji i poglądów między osobami o podobnych zainteresowaniach przy użyciu przeglądarki internetowej.

 

i dalej...

 

Oprogramowanie do prowadzenia forum pozwala zdefiniować jego właścicielowi lub administratorowi kilka początkowych forów, które są podzielone na tematy zwane czasami wątkami. Wątki te mogą już zazwyczaj tworzyć sami użytkownicy poprzez napisanie nowej wiadomości do danego forum. Następni inni użytkownicy mogą odpisywać na wiadomość, która rozpoczęła wątek, co prowadzi do kontynuacji wątku.

 

prawda ze ciekawostka :>

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
koza    0

to jak wiki cytujemy to dalej :)

 

Podstawowe rodzaje forów to:

 

* fora anonimowe - które nie wymagają od użytkownika rejestracji;

* fora pół-anonimowe - w których dopuszcza się użytkowników całkowicie anonimowych, zaś proces rejestracji jest uproszczony i nie zawiera w sobie procedury potwierdzenia tożsamości (tego rodzaju fora są obecnie najczęściej spotykane, nieraz wymagają podania adresu e-mail);

* fora restrykcyjne - wymagające od użytkownika zarejestrowania się, przy czym proces rejestracji jest tak skonstruowany, że wymaga potwierdzenia tożsamości poprzez np. odesłanie zwrotnego maila;

* fora prywatne - tworzone z myślą o z góry określonej grupie użytkowników i niedostępne dla osób postronnych.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nezzo    0

przeniescie ten temat do pogaduch, bo on z ograniczeniami juz ma niewiele wspolnego, mniej wiecej od 4-tej strony :huh:

 

i tak pisza tu od pewnego czasu tylko ludzie ktorzy zaplacili skladke :wacko:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
RoleK    0

No a gdzie maja pisac ? :D

 

 

 

EDIT:

 

A jak przeniosa do pogaduch to ja nie bede mogl pisac, ja najwazniejszy obywatel polski Romek Giertych :lol:

Edytowane przez RoleK

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

By korzystać z forum musisz się zgodzić z zasadami: Warunki użytkowania.