Skocz do zawartości
Leon Nelson

VW Corrado jako pierwszy samochód

Rekomendowane odpowiedzi

Grexon    0

Kryniol nie trzeba wszyscy wiedza ze kochasz to auto.. :D ( a no i dymasz stare baby...:D)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
koza    0

jak zwykle naklejka klubowa :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Wapniak    0

z moich stron ale pierwszy raz widzę na oczy :ph34r:

jeżeli bardzo zależy to mogę podjechać oblukac ale patrząc na same zdjęcia to nie jest wart tej ceny <_<

wlepę klubową niby ma.... ską oni je biorą :wacko:

Edytowane przez Wapniak

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
koza    0

naklejka pewnie jeszcze pamieta czasy jak to bylo g60 :D ze 4 wlascicieli wstecz :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
qub18    0

jesli juz z fot widac ze nie wart ceny to nie ;) ale silniczek taki jak szukam i lpg :D no ale nie ten stan ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Wapniak    0
naklejka pewnie jeszcze pamieta czasy jak to bylo g60 :D ze 4 wlascicieli wstecz :D

 

 

podobno 3 miesiące temu malowany... ^_^ no ale w sumie tylko corrado może zmienić 4 właścicieli w ciągu 3 miesięcy :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
miły    0

Z opisu wynika ze w trasie pali 10 l.... Zdecydowanie przesadził :P Chyba ze LPG ma prawo tyle łyknąc, ja tam się na gazach nie znam :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
bedek84    0

Czy to się nazywa miłość do Corrado??

corrado1_36.jpg

Mam go od około 6-8 roku życia z parafialnego odpustu. Pamiętam, że wybierałem z dwóch zabawek, wybrałem tą. Tu ciekawostka: Przez kilka pierwszych lat zastanawiałem się czy to nie jest Skoda Favorit, choć ta piękna linia mi do niej nie pasowała (no i ten znaczek z przodu - volkswagena - więc ciągle się głowiłem, z przodu światła jak Skoda, ale to chyba nie Skoda...). Aż się dziwię, że tak mogłem myśleć, bo na spodzie samochodu pisze jak byk VW-CORRADO. No, ale jak taki dzieciak mógł wiedzieć, co to jest (i nie było google.pl, żeby szybko wpisać nieznajome słowo). I tak jeszcze jakiś czas się bawiłem moim corrasiem, który dzielnie ścigał się po dywanach stawiając dzielnie czoła Porsche 928.

 

I tak przez lata mi się cholernie podobała ta boczna linia... potem ją rysowałem na kartkach w liceum. A zabawki powoli chowały się do pudeł, ale nie ta. Patrzyłem na model, a potem na puste miejsce parkingowe...

 

Rok 2003 : mam 19 lat. Przygotowania do matury, a ja... drukarka, projekty, farbka humbrol, trochę złotka do kanapek, cienki śrubokręt, wykałaczka, wata - pamiętam, jak dziś godziny spędzone na malowaniu felg. No i chyba go nie spieprzyłem. Chyba wygląda już bardziej jak Corrado. (a tak w nawiasie... teraz 19-letnie dzieciaki stawiają te piękne samochody na drzewach...)

 

Teraz 25 lat. Pierwsza normalna robota po studiach... Czas na swoje własne auto. I kręci mnie to Corrado... ehh.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
koza    0

halo/ kierunki z mk3 ?? blee :D

no i jakas gleba by sie przydala

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
miły    0
Przez kilka pierwszych lat zastanawiałem się czy to nie jest Skoda Favorit

 

Eeej nie przesadzaj..... Skody Favorit nie są aż tak awaryjne :D

 

 

drukarka, projekty, farbka humbrol, trochę złotka do kanapek, cienki śrubokręt, wykałaczka, wata

Brzmi jak mini-zestaw naprawczy do corrado

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
bedek84    0

Jeśli chodzi o kierunki z Golfa 3 w tym małym modelu, to racja, błąd w sztuce. Ale cóż - zostaną. Z tyłu zjebałem go jeszcze bardziej, robiąc mu niby szpachlę klapy z próbnika lakieru fiata punto II i przekładając tablicę na zderzak. Ale cóż, jak się ma 19 lat to myśli się, że tuning musi być. Na szczęście da się to odlepić bez śladu.

 

A co do dużego Corrado, to interesuje mnie coś takiego: http://www.corradodatabase.com/index.php?i...ado&id=2837 Ideał, przynajmniej z wyglądu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kicaj    0

Na tyle szalony by pchać się w Corrado na tyle rozsądny by w to najmniej awaryjne i najbardziej ekonomiczne. Dobrze mierzysz. Powodzenia!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
miły    0

To prawda, sluszny wybór :)

Ten na zdjęciach wyglada ladnie, ale jak juz zaczniesz na powaznie szukac dla siebie corka i obejrzysz ich troche, to zobaczysz ze kupisz takie najmniej blyszczace i najbardziej porysowane....

Edytowane przez miły

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
pawka    0

Poprawka - pierwsze które zobaczysz na żywo :lol:

 

No chyba że ktoś o zdrowych zmysłach pojedzie z tobą to masz szanse na kupno ładnej sztuki. Tak było w moim przypadku.

Ponczek mi uświadomił że to złom -_- i kupiłem obecnego co mam z którego jestem zadowolony :wub:

Edytowane przez pawka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
poncheck    0
Jeśli chodzi o kierunki z Golfa 3 w tym małym modelu, to racja, błąd w sztuce. Ale cóż - zostaną. Z tyłu zjebałem go jeszcze bardziej, robiąc mu niby szpachlę klapy z próbnika lakieru fiata punto II i przekładając tablicę na zderzak. Ale cóż, jak się ma 19 lat to myśli się, że tuning musi być. Na szczęście da się to odlepić bez śladu.

 

A co do dużego Corrado, to interesuje mnie coś takiego: http://www.corradodatabase.com/index.php?i...ado&id=2837 Ideał, przynajmniej z wyglądu.

a jaki tam ideał, za wysoooooooooko :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
alien    0
i nie vrrrrrrr ;p

Ty tam z tym Vrem nie cfaniakuj bo narazie to chyba wsiadasz na sam silnik i udajesz że jeździsz :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Jubens    0

Sorry że tutaj pisze, ale nie mogę napisać tematu w innym dziale :unsure:

Czy nie znalazł by się chętny który chce się zamienić na auto ?

Z mojej strony do zaoferowania mam auto z tej aukcji :

 

Po poprawce ;)

 

chyba sobie zartujesz - poczytaj co pisze na samej gorze dzialu

pozdrawiam

 

edit2:

panowie... chyba nie chcecie mnie dzisiaj zdenerwowac ;)

 

Jubens - gupio by bylo zarobic punkty karne nie bedac pelnoprawnym uzytkwonikiem forum wiec nie polecam wrzucac tego linka jeszcze raz

 

kozica

Edytowane przez koza

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

By korzystać z forum musisz się zgodzić z zasadami: Warunki użytkowania.