Skocz do zawartości
Leon Nelson

VW Corrado jako pierwszy samochód

Rekomendowane odpowiedzi

nezzo    0

ja tylko 3 slowa do ojca prowadzacego: skladka -> aktywacja -> ogloszenie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Paloma    0

nasze, byłe, klubowe... pisz do Radioactiva to jego byłe autko :> napisze Ci o nim może co nie co...

Edytowane przez Paloma

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Łuki    0

Nie wiem w jakim stanie go sprzedał Radioactiv ale ostatnio byłem w tamtym komisie ze znajomym szukaliśmy meca 124 i przez przypadek trafiliśmy na tego korka klamki obie latają cholera go wie od czego w ogóle te klamki tam są szpachla na tylnim pasie pękła i odszedł lakier. Masa elementów lakierowanych chyba odkurzaczem jedno lusterko ma inny odcień niż 2. Jak chodzi silnik nie wiem ale za ta kasę w życiu bym go nie kupił także jak masz daleko do niego to nei jedz szkoda na benzynę :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Praks    0

wygalda ladnie ale cos sie dzialo z przodem bo jest slabo spasowany...

Edytowane przez Praks

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
alien    0

Praks ty sie nie znasz.

 

Nie słyszałeś że Korrado to hend dzab :P

 

Pozatym wydaje sie ładną sztuką ... tylko szkoda że v8 ale .... :)

Edytowane przez alien

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Praks    0

i wlasnie tylko helmuty umialy poskaldac to tak jak nalezy...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
alien    0

Właśnie nie dokońca gdzieś był prospekt na którym coś było nie tak spasowane :>:P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Praks    0

wlacz sobie foto te od przodu...i zoabcz gril i pas przedni przy blotnikach :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
alien    0

Nie no śmieje się :)

Pas pierwsze co zobaczyłem , a co do grilla to sie nie sugeruj bo może zaczep ma rzeźbiony i lata sobie jak stara Qrwa po sklepie :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Praks    0

eee to jakies lipa auto dali :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
miły    0

Po co sie mieli starac z dokladnym pasowaniem przodu skoro wiedzieli ze 50% aut w ciagu roku po opuszczeniu fabryki bedzie bite, a reszta w ciagu kilku kolejnych lat :D

 

W zasadzie to sobie mysle ze one juz w fabryce były obijane i moze wychodzily z montazu od razu ze szpachlą

Edytowane przez miły

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
koza    0

panowie to nie pogaduchy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
bedek84    0

A ciekawe co powiecie o czymś takim. http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8964412 Zdjęcia niewiele mówią. Z ciekawości może się kopsnę kiedyś do Bielska zobaczyć to cudo z lekko uderzoną lewą stroną po profesjonalnej naprawie (jak dla siebie ;). Nie wiem, o czym ma świadczyć taki opis. Mogę się jedynie domyślać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
qub18    0

mam takie małe pytanko... Jakiego stanu autka mogę spodziewać sie chcąc kupic korka za około 10k.... wiadomo ze za 5 tysi nie moge wymagac bog wie czego itd... dlatego jestem ciekaw jaki stan auta moge uznac za stosowny jesli chce wlasnie tyle na niego przeznaczyc?? chodzi mi o 2.0 8v

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Drzewo    0
mam takie małe pytanko... Jakiego stanu autka mogę spodziewać sie chcąc kupic korka za około 10k.... wiadomo ze za 5 tysi nie moge wymagac bog wie czego itd... dlatego jestem ciekaw jaki stan auta moge uznac za stosowny jesli chce wlasnie tyle na niego przeznaczyc?? chodzi mi o 2.0 8v

 

Mozesz sie spodziewac ze wlozysz w niego 15nascie k i nadal to nie bedzie igla :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Adanio    0
wiadomo ze za 5 tysi nie moge wymagac bog wie czego itd... dlatego jestem ciekaw jaki stan auta moge uznac za stosowny jesli chce wlasnie tyle na niego przeznaczyc?? chodzi mi o 2.0 8v

 

Asiuni Grocha kupiliśmy dokładnie za 5. Troche dołożyliśmy i jest ok mimo ze do ideału daleko. Myśle ze zarejestrowane ładne i dobre 8V powinno kosztować około 9-10. Bardzo ładne i bardzo dobre 11-11,5 :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
qub18    0

bukszpan ;) wiem... ale chodzi mi oto ze jak pojade za korkiem to wlasnie jaki mniej wiecej stan bedzie wart 10k :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Paloma    0

sory gub18...bez napiny...ale głupie pytanie i głupia odpowiedź :wacko: ...NIE MA NA TO ZASADY <_< mimo to nie zmienia faktu, że jeśli da się więcej to trzeba się spodziewać auta w lepszym stanie (ale nie raz było inaczej), więc drożej nie oznacza lepiej...trzeba pojechać i obejrzć...a pytania co by było gdyby nie maja tu racji bytu...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
badyl    0

nie ma reguły co do stanu i ceny. Koras to dziwna bestia. Jak prawdziwy facet nie skarży się że go coś boli, tylko nagle staje i trumna :P. A stan nie zależy od wieku, przebiegu, czy ceny. Wszystko zależy jak był traktowany przez całe swoje życie, a to czasem ciężko sprawdzić.

Co do montowania corrasów ręcznie to co macie na myśli? czyli co do golfa podchodził jakiś robot i zderzak mu przykręcał? he he. Większość kluczowych elementów w samochodzie jest składana montowana do dziś dnia ręcznie. Czy to fiat panda, czy audi Q7. Wiem bo montuje elementy do tych i nie tylko samochodów w Oleśnickim GKNie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

By korzystać z forum musisz się zgodzić z zasadami: Warunki użytkowania.