Skocz do zawartości
Leon Nelson

VW Corrado jako pierwszy samochód

Rekomendowane odpowiedzi

Antonio    0

może trochę, ale ja nie widziałem jeszcze zdrowego pg do sprzedania za mniej niż 10tys ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
igor_vw    0

może trochę, ale ja nie widziałem jeszcze zdrowego pg do sprzedania za mniej niż 10tys ;)

Szukajcie, a znajdziecie :rolleyes: Rok temu udało mi się znaleźć zdrowe G60 w oryginale za 9 tys zł.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość stachu   
Gość stachu

zawsze badziej w cenie bedzie g60 i vr6 , pozniej 16v bo g60 i vr to kultowe siliki , i nie latwo jest znalesc model zadbany kompletny itp

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Antonio    0

w sumie nigdy nie szukałem tylko G albo tylko vr'a ale to że 16v są jakoś mniej interesujące to nie rozumiem, ja uważam je za fajne silniki, czy to kr czy 9a :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Adanio    0

Mieszkam tuż tuż, auto dla mnie nie znane, nigdy nie widziałem go na żadnym naszym spocie ani nawet na ulicy. Wygląda ok, na pewno warte swojej ceny przynajmniej z punktu widzenia sprzedającego :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Antonio    0

jak szukałem corrado dla siebie to był do sprzedania, a było to prawie rok temu i od tej samej osoby, nie ogladałem go, ale myślałem nad nim bo wygląda nawet spoko, tylko po prostu G sobie odpuściłem :) moim zdaniem wart obejrzenia, aha nawet zdjęcia te same :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
alien    0

byle klubowe,cos z nikem seba mi sie kojazy,pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Adanio    0

Panie Alienie, coś Pan taki miły dzisiaj? :o

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
BOLO666    0

zawsze badziej w cenie bedzie g60 i vr6 , pozniej 16v bo g60 i vr to kultowe siliki , i nie latwo jest znalesc model zadbany kompletny itp

 

odkop... ;)

 

To niech mi ktoś jeszcze wyjaśni dlaczego jest tyle poprzerabianych mk2 na wersje pseudo GTI 16v? Bo rozumiem, że w mk2 taka krka jest kultowa a w korrabiu już nie...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
poncheck    0

bo w mk2 to był topowy motór a w corrado już nie ? ;_)

Edytowane przez poncheck

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
BOLO666    0

topowa to była wersja g60 limited, coś jak u nas wersja srom ;)

Edytowane przez BOLO666

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
poncheck    0

nie nie, to była po prostu w ch rzadka wersja , topowe to gti tak jak u nas vr :) w corrado wg mnie nie było czegoś takiego jak limited,srom tylko trochę podchodzi pod taką opcję bo przecież motór ma normalny ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Adanio    0

Srom to zwykły Corr, rdza go wpieprza jak zwykłego Vra, wspawany pas tylny i szpachla trzyma się jak w zwykłej G60tce, a jak sie tnie budę sromową na kawalki to spod szlifierki ida zwykłe iskry.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
madKOWAL    0

To i ja cos od siebie dodam.

Zanim zrobilem prawko kupilem sobie od brata Golfa II 1,6tdic. Kto jezdzil wie jak to moze ciekac, starczalo mi nie powiem :wub: ale jak to sie mowi nie mialem pierwszej zimy za soba. Noi stalo sie, mialem nim dwa wypadki, w ktorych praktycznie ucierpiala tylko buda(nie grzeszyla zdrowotnoscia :ph34r: ).

Teraz wiem, ze jakby zamiast golfa byl Corr, to bym sie zaplakal, a tak to sie wyklepalo i nadal jezdzilo.

Noi golfik nauczyl troche podstaw mechaniki itd. takze ja jestem zadowolony, ze nie wybralem na pierwsze auto Corrka, bo wydaje mi sie zmadrzalem troche :unsure: i podszkolilem sie z jazdy.

Teraz ciesze sie z jazdy Corrkiem :wub: i mam nadzieje ze bedzie sluzyl.

 

 

Pozdr,Jarek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
baron    0

Moim pierwszym autem też był mk2 1.6+lpg straszny wariat skrzynia 4 biegowa predkość maksymalna 140kM/h z czego 120 na 2 biegu :lol: :lol: maro był świadkiem do dzisiaj żałuje że zamieniłem sie za corrado ale w tedy uważałem że to życiowa okazja :lol: Tylko nie liczni potrfią sprzedać corrado i onim zapomnieć ja kupowałem 4 razy i jeszcze raz spróbuje :wub:

 

A odnośnie tematu uważam że cor na pierwsze auto sie nie nadaje napewno jeśli jest się uczniem lub studentem wiem z własnego doświadczenia :excl:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Turkish    0

Oczywiscie ze Corrado moze byc pierwszym autem, pod warunkiem posiadania drugiego normalnego samochodu :)

Edytowane przez Turkish

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Turkish    0

Nie moge, mam ambitny projekt teraz, przystosowuje Corrado do KJS'ow,

wierze sie uda ;)

 

 

Pozdro :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
koza    0

ze to twoje?

to cacko bedziesz rozbijal?

Edytowane przez koza

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

By korzystać z forum musisz się zgodzić z zasadami: Warunki użytkowania.