Skocz do zawartości
darkmatter

hallo from russia!

Rekomendowane odpowiedzi

darkmatter    0

Hello! pozdrowienia z Moskwa, Rosja z naszego Corrado Club. To lato było podróżować 2 razy - widziałem jeden Corrado:)

 

i ogólnie wskazują, że kluby komunikacji i organizować wspólne spotkania w samochodach.

 

piśmie za pośrednictwem elektronicznego tłumacza, więc nie bardzo mądrze:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
poncheck    0

maybe You should try using english instead of that translator? ;) greetings from corrado club polska :D we have seen pictures of that violet rado before in "nice shots" topic on our forum :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Adanio    0

Zdrastwuj Igor :).

Niestety ostatni zlot 2010 odbył się tydzień temu, następny będzie dopiero wiosną 2011.

Jak będziesz się wybierał do Polski to napisz tu na Forum :)

 

P.S: Antek poratuj w razie jakby polski był niezrozumiały.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Adanio    0

Ponczek na łeb upadłeś? Polak z Rosjaninem po angielsku ma się dogadywać ???? Może po łacinie jeszcze :) Ja tam w ich języku prawie wszystko rozumiem tylko w ogóle nie umiem się wysłowić :)

 

Alien masz szczescie ze to Ty jesteś moderatorem a nie ja :lol: Jakbym był modem to wnioskowałbym właśnie o zawieszenie Ci konta na 24h :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Ge Zechcyś    0

O w mordę, niezłe tam mają parchy;) Zdrawstwujtie dorogije druzja!:D Czyżby nasz portal zmierzał w kierunku bycia europejską potęgą?;)^_^ Szkoda, że zapomniałem rosyjskiego... :blush:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
poncheck    0

Ponczek na łeb upadłeś? Polak z Rosjaninem po angielsku ma się dogadywać ???? Może po łacinie jeszcze :) Ja tam w ich języku prawie wszystko rozumiem tylko w ogóle nie umiem się wysłowić :)

 

Alien masz szczescie ze to Ty jesteś moderatorem a nie ja :lol: Jakbym był modem to wnioskowałbym właśnie o zawieszenie Ci konta na 24h :D

jo ale spróbuj to napisać,ja pa ruski nihuhu nic nie napiszę :D bo skumac to wiadomo że się skuma, tak samo jak czeski zresztą :rolleyes:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Antonio    0

dobra w końcu do czegoś się przydam :D

 

jak coś to chętnie przetłumaczę w obie strony ;)

 

zaraz ładnie się przywitam po rosyjsku tylko klawiaturę ogarn e :D

 

Приветствуем в Corrado Club Polska. В зтом году наш клуб уже закончил сизон. На следующий год можна попробовать чтото вместе придумать. Когда попадете в Польшу пишите здесь может быть удастса как-нибудь встретится.

Пиши по руски я постараюсь переводить. Извени за ошибки я еще студент.

 

Witam w Corrado Club Polska, w tym roku nasz klub zakończył sezon. W kolejnym roku możemy spróbować coś razem wymyślić. Jak będzie w Polsce piszcie tu, może uda się jakoś spotkać. Pisz po rosyjsku, postaram się tłumaczyć, sorry za błędy

Edytowane przez antonio

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
darkmatter    0

спасибо всем! дайте информацию, когда будет следующий большой сбор, ок? летом я был у вас, сейчас покажу некоторые фото.

 

Dziękuję wszystkim! Podać informacje, kiedy będzie kolejny wielki gromadzenie, ok? Latem byłem z wami, teraz pokaż zdjęcia.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Rafał24V    0

Ламбо двери в моде

 

Lambo doors w modzie.

Edytowane przez Ladro1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Antonio    0

bardziej po polsku:

спасибо всем! дайте информацию, когда будет следующий большой сбор, ок? летом я был у вас, сейчас покажу некоторые фото.

 

Dziękuję wszystkim! Podajcie informacje, kiedy będzie następny duży/ogólnopolski zlot, ok? Latem byłem u was, za chwilę pokaże kilka zdjęć.

 

 

 

 

Следующий сбор весной 2011

 

następny zlot wiosną 2011

Edytowane przez antonio

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
darkmatter    0

я не правильно выразился - очень интересуюсь, когда у вас главный сбор в году, основной, самый главный?

Edytowane przez darkmatter

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Antonio    0

последний пост немогу понять. транслатор плохо переводит. пиши по руски

 

nie mogę zrozumieć ostatniego postu, translator źle tłumaczy, pisz po rosyjsku

Edytowane przez antonio

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
darkmatter    0

120926419.jpg

 

120926467.jpg

 

120926468.jpg

 

120926539.jpg

 

120926546.jpg

 

120926554.jpg

 

120926562.jpg

 

120926567.jpg

 

120926576.jpg

 

120926584.jpg

 

120926593.jpg

 

120926601.jpg

 

120926605.jpg

 

120926610.jpg

 

120926616.jpg

 

tak udało mi się:) wiesz, że te miejsca? Zdałem może ktoś z Was:)

 

вот так проходил мой путь, возможно я проезжал мимо кого-то из вас :) вы узнаете эти места? и очень интересно, что написано на последней фотографии? это фермеры протестуют против низких закупочных цен? переведите, пожалуйста, если можно.

Edytowane przez darkmatter

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
darkmatter    0

проехал и подумал, почему никого не знаю из Польши - не хорошо! :)

minęło i myśli, dlaczego nie znam nikogo z Polska - nie dobrze! :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Antonio    0

я не правильно выразился - очень интересуюсь, когда у вас главный сбор в году, основной, самый главный?

 

źle się wraziłem, bardzo mnie ciekawi, kiedy macie głowny zlot w roku, właściwy, najbardziej ważny :)

 

мы еще незнаем. у нас обычно 4 главных сбора в год 1 весной, 2 летом и 1 осенью точное число появляется гдето месяц до сбора

 

jeszcze nie wiemy, mamy zazwyczaj 4 głowne zloty, 1 wiosną, 2 latem i 1 jesienią, dokładna data pojawia się gdzieś miesiąc przed zlotem

 

вот так проходил мой путь, возможно я проезжал мимо кого-то из вас вы узнаете эти места? и очень интересно, что написано на последней фотографии? это фермеры протестуют против низких закупочных цен? переведите, пожалуйста, если можнох

 

tak przebiegała moja troga, możliwe, że mijałem kogoś z Was, rozpoznajecie te miejsca? bardzo mnie ciekawi co jest napisane ostatnim zdjęciu, to rolnicy strajkują przeciwko jakimś cenom? przetłumaczcie, proszę jeśli można

 

на последнем фото представляет протест против начальникам потомушто плохая дорога

 

ostatnie foto przedstawia protest przeciwko władzy o zły stan drogi

 

 

bardziej po polsku

 

проехал и подумал, почему никого не знаю из Польши - не хорошо! :)

 

przejechałem i pomyślałem, dlaczego nie znam nikogo z Polski - nie dobrze! :)

Edytowane przez antonio

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
darkmatter    0

спасибо, Антонио! очень рад со всеми познакомиться, будем ждать информации по сборам. У нас пока планы на 2011 год тоже не известны.

А в соседние страны вы выезжаете на международные мероприятия?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Antonio    0

спасибо, Антонио! очень рад со всеми познакомиться, будем ждать информации по сборам. У нас пока планы на 2011 год тоже не известны.

А в соседние страны вы выезжаете на международные мероприятия?

 

dzięki antonio, bardzo sie cieszę z zapoznania się ze wszystkimi, będziemy czekać na info o zlotach, U nas narazie plany na 2011 też są nieznane.

a jeździcie do sąsiędnich państw na międzynarodowe imprezy?

 

бывает ну редко. в основном на запад, германия etc.

 

zdarza się, ale rzadko, głownie na zachód, niemcy itp.

 

ps. jak ktoś chce coś napisać to niech wali po polsku, postaram się przetłumaczyć :)

Edytowane przez antonio

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Adanio    0

Terespol---->Dęblin :D Przejeżdżałeś 130m od nas trzeba było zajechać na czaj :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Galun    0

Witamy towrzysza! Czekamy na zaproszenie do Moskwy lub gdzies bliżej :) Jakbyście potrzebowali oficjalne zaproszenie (do zdobycia wizy) to śmiało walić! Zwykle w maju mamy zlot na wschodzie kraju więc moglibyście wjechać. Z ruską wódą rzecz jasna!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Antonio    0

Terespol---->Dęblin :D Przejeżdżałeś 130m od nas trzeba było zajechać na czaj :)

 

Translate:

 

Terespol---->Dęblin :D ты проежал 130м од нас нада было заехать на чай :)

 

Witamy towrzysza! Czekamy na zaproszenie do Moskwy lub gdzies bliżej :) Jakbyście potrzebowali oficjalne zaproszenie (do zdobycia wizy) to śmiało walić! Zwykle w maju mamy zlot na wschodzie kraju więc moglibyście wjechać. Z ruską wódą rzecz jasna!

 

Translate:

 

Здравствуй таварищ! Ждем приглашения в Москву, либо гдето по ближе :) если Вам нада приглашение для визы, смело пишите! обычно в маю сбор на востоке страны, вы моглибы приехать. с русской водкой!

Edytowane przez antonio

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
darkmatter    0

:D мы будем обсуждать в нашем клубе возможность выехать к вам на встречу, а без русской водки мы никуда :) даже на 20 летие коррадо в германии и то были с ней :) спасибо всем за тёплые слова.

 

я в этом году ездил в Германию и провел на Белорусско-Польском таможенном пункте около 9 часов :angry::o надеюсь это был просто мой личный не счастливый день.

Edytowane przez darkmatter

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

By korzystać z forum musisz się zgodzić z zasadami: Warunki użytkowania.