Skocz do zawartości
darkmatter

hallo from russia!

Rekomendowane odpowiedzi

Antonio    0

:D мы будем обсуждать в нашем клубе возможность выехать к вам на встречу, а без русской водки мы никуда :) даже на 20 летие коррадо в германии и то были с ней :) спасибо всем за тёплые слова.

 

я в этом году ездил в Германию и провел на Белорусско-Польском таможенном пункте около 9 часов :angry::o надеюсь это был просто мой личный не счастливый день.

 

będziemy uzgadniać w naszym klubie możliwość przyjechać do was na spotkanie, a bez rosyjskiej wódki nigdzie się nei ruszamy. nawet na 20 -lecie corrado w Niemczech byliśmy z nią dzięki wszystkim za ciepłe słowa.

 

ja w tym roku jeździłem do Niemiec i spędziłem na białorusko-polskim przejściu 9 godzin, mam nadzieję że to był tylko mój pechowy dzień.

Edytowane przez antonio

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Antonio    0

Jak do nas to musi przywieźć cysterne tej gorzały :D

nie wiem jak będzie cysterna, napiszę kamaz :P

 

если к нам тогда нада камаз водки

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
darkmatter    0

nie wiem jak będzie cysterna, napiszę kamaz :P

 

если к нам тогда нада камаз водки

 

не волнуйтесь, мало ещё никому не было :)

а вы знаете, что инженеры VW разработали в заднем сидении специальное место для бутылок с водкой? да, да, это так. позже туда стали укладывать содержимое аптечки, но это не правильно :)

 

а если серьёзно, то было бы очень здорово встретиться клубами на совместной встрече, я уже сообщил об этом на нашем форуме.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Antonio    0

не волнуйтесь, мало ещё никому не было :)

а вы знаете, что инженеры VW разработали в заднем сидении специальное место для бутылок с водкой? да, да, это так. позже туда стали укладывать содержимое аптечки, но это не правильно :)

 

а если серьёзно, то было бы очень здорово встретиться клубами на совместной встрече, я уже сообщил об этом на нашем форуме.

 

spokojnie, nikomu nie zabrakło jeszcze :)

a wiecie że inżynierowie VW stworzyli w tylnym siedzeniu specjalne miejsce na butelki w wódką? tak, tak później zaczęli tam apteczki ładować, ale to nie prawidłowo :)

 

a na poważnie, było by świetnie spotkać się klubami. już napisałem na naszym forum

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Paciu    0

zapytajcie go jeszcze czy z jednej z wizyt pod wrocławiem nie wrócili z Katy corem..a tak btw to jechał przez Syców

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Adanio    0

Paciu to może jeszcze się spytaj poprzedniego właściciela corra Katy co myśli o Katarynie. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Adanio    0

Szlifuj rosyjski i profilaktycznie przejdź na Prawosławie. :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
alien    0

Zapytaj czy im też centerfugi często wysiadają , i czy miski chaczą o kartofle :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
match    0

 

120926554.jpg

 

120926562.jpg

 

120926576.jpg

 

120926584.jpg

 

120926593.jpg

 

 

tak udało mi się:) wiesz, że te miejsca? Zdałem może ktoś z Was:)

 

вот так проходил мой путь, возможно я проезжал мимо кого-то из вас :) вы узнаете эти места? и очень интересно, что написано на последней фотографии? это фермеры протестуют против низких закупочных цен? переведите, пожалуйста, если можно.

 

Oo widze kolega byl w moich rejonach :)

Ten Mig na foto to samolot Mirosława Hermaszewskiego- pierwszego i jedynego Polaka w kosmosie :) Wołów to jego rodzinna miejscowosc.

Kolejne foto to pałac zakonu Cystersów (największy na świecie), obecnie miejsce organizacji eventu Tunnel Electrocity :)

Gratuluje sprawnego corra bo widze ze kawal drogi przejechal :) Bez awarii? ;)

Edytowane przez match

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kicaj    0

Nice to meet You mate!!! Corrado Club Polska invite your Club on OKUNINKA NEAR WLODAWA Jam in may 2011 i think. Okuninka is located near east polish border.

 

Gretz!

 

Ps. i'm english grammar master :P

 

Oh btw You got really nice Rrado's there!! Amazing fotos!

Edytowane przez kicaj

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Adanio    0

Kicaj tak to w życiu nie znajdą. :lol: Nie Okunikna tylko OKUNINKA koło WŁODAWY. :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
darkmatter    0

спасибо за приглашение, было бы приятно приехать.

Окунинку я нашел быстро в своем навигаторе.

 

на коррадо я проехал около 5000 км из Москвы в Карлсруэ, Германия и обратно, поломок почти не было :) один раз на ходу в дождь отломился поводок дворника и улетел вместе с дворником :) и порвался трос капота, больше небыло проблем, коррадо ломается только когда я в Москве :) и то очень редко. в планах замена мотора на ABF, хотел сделать это в этом году, но не получилось. сейчас попытаюсь вспомнить свой путь через Польшу и показать вам. Спасибо за теплые слова по поводу наших лучших машин, парни старались!

Edytowane przez darkmatter

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
BOLO666    0

я в этом году ездил в Германию и провел на Белорусско-Польском таможенном пункте около 9 часов :angry::o надеюсь это был просто мой личный не счастливый день.

 

это всио нормалнo... ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kostek    0

A ja tam się z chęcią spotkam w Moskwie. koło poniedziałku powinienem być na Szelkowie :P:>

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
darkmatter    0

В москву ехать далеко, хотя нам было бы приятно видеть Вас в Москве. У нас главный сбор клуба проходит последние несколько лет в Минске, Белоруссия. Потому, что из всех регионов России и бывшего СССР до Минска ехать примерно одинаково. Если бы у вас проходил большой сбор, можно было бы пригласить наших друзей из Прибалтики, Белоруссии, России...

 

W Moskwie, odejść, choć byłoby miło cię widzieć w Moskwie. Mamy ważne wydarzenie w klubie w ostatnich latach w Mińsku na Białorusi. Ze wszystkich regionów Rosji i byłego Związku Radzieckiego do Mińska, aby go o to samo. Jeśli masz duże zebranie odbyło się, możemy zaprosić naszych przyjaciół z krajów nadbałtyckich, Białorusi i Rosji ...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

By korzystać z forum musisz się zgodzić z zasadami: Warunki użytkowania.