Jump to content
darkmatter

hallo from russia!

Recommended Posts

bartez    0

priviet igor mienia zavod bartek ,vizu shto u vas toze est club corrado,ja otien chasto jezu v rasijiu,nieskolko raz ja uvidiel corrado u vas ,zamietil ja v vashym kalendare adno corrado iz tatarstana ,taki krasne ,v maskvie toze ja uvidiual adno corrado,no konieshno ano bylo v plahym sostajanie,ete mashyny katore vidial ja v kalendare vabshe klasne , vsievo horoshevo tebie igor,paka!!

Edited by bartez

humi    0

nieźle. :D dobrze jest miec gdzie naprawic corrka w Rosji. :lol:

bartez    0

nieźle. :D dobrze jest miec gdzie naprawic corrka w Rosji. :lol:

nie no ja mieszkam w polsce

Antonio    0

Fonetycznie prawie dobrze, ale gramatycznie pomijając nawet łacińskie znaki to słabo :D kurcze spory zasób słów, skąd znasz rosyjski?

humi    0

Ah, w sensie, że Ty do nich to im? oO to dlaczego nie cyrylicą? ^_^ W sumie to chyba wporzo.

Obwoźny polski mechanik. ^_^

bartez    0

Fonetycznie prawie dobrze, ale gramatycznie pomijając nawet łacińskie znaki to słabo :D kurcze spory zasób słów, skąd znasz rosyjski?

wiem ze fonetycznie slabo poniewaz nie znam cyrulicy ,nigdy sie nie uczylem rosyjskiego nawet w podstawowce ,za to zjezdzielm rosje mozna powiedziec ze w szez,no bez wzdloz :) niektorzy rosjanie z poczatku nie moga zajarzyc ze jestem innastrancem"obcokrajowcem" dopiero puzniej slysza ze cos jest nie tak,pisac po rusku nie umiem czytac jak cie moge ,ale w gadce jestem kozak,wlacznie z tzechnicznymi zwrotami,i tak zwanym po rusku "zargonem"

Qbuncio    0

pewnie dlatego, bo dawniej, kiedy byla prawdziwa szkola podstawowa, (zanim nastaly jakies tam chore gimnazja), uczono nas jezyka rosyjskiego :)

ja tez duzo pamietam, mimo ze bylo to 15 lat temu i trwalo tylko 3 klasy ;)

Edit:

nigdy sie nie uczylem rosyjskiego nawet w podstawowce

a jednak sie mylsilem...

Bartez, no to rzeczywiscie niezle, jak sie sam tam naumiales w takim zakresie, skoro nawet w podstawowce nie miales tego wspanialego jezyka :)

Edited by Qbuncio

Antonio    0

wiem ze fonetycznie slabo poniewaz nie znam cyrulicy ,nigdy sie nie uczylem rosyjskiego nawet w podstawowce ,za to zjezdzielm rosje mozna powiedziec ze w szez,no bez wzdloz :) niektorzy rosjanie z poczatku nie moga zajarzyc ze jestem innastrancem"obcokrajowcem" dopiero puzniej slysza ze cos jest nie tak,pisac po rusku nie umiem czytac jak cie moge ,ale w gadce jestem kozak,wlacznie z tzechnicznymi zwrotami,i tak zwanym po rusku "zargonem"

поболтаем когда то :D

bartez    0

поболтаем когда то :D

kogda tolko zahochesh:)

Praks    0

ło koorwa bartek ty zyjesz :D

bartez    0

ło koorwa bartek ty zyjesz :D

ta zyje satry zyje i wkoncu zaczolem zyc!!

bartez    0

Ah, w sensie, że Ty do nich to im? oO to dlaczego nie cyrylicą? ^_^ W sumie to chyba wporzo.

Obwoźny polski mechanik. ^_^

sluchaj humi rosja to najwieksze panstwo na swiecie mysle ze nia da sie bys obwoznym mechanikiem, oczywiscie moge im pomóc ,to sa naprawde fajni ludzie ,bardzo przyjazni i pomocni,rosje zjezdzilem w szerz i w zdloz od bialorusi i kailiningrabu po ural ,dalej nie bylem i nigdy nie spotkalem sie z jakas wrogoscia,nadmienie ze ruscy wcale nie sa tacy mocni w piciu wodki:)))))))

Edited by bartez

Praks    0

bartek nie moglem wczoraj gadac na wyjezdzie jestem wroce to sie zgadamy :)

alien    0

bartek nie moglem wczoraj gadac na wyjezdzie jestem wroce to sie zgadamy :)

Tyle czasu ? :P :P :P:D

Praks    0

nie no teraz gdzie indziej :D

Domi    0

a ja wczoraj spotkalem praksa, tego praksa! :D

byl w moim garazu... i nie tylko :P

Praks    0

ale wode spuscilem :D

bartez    0

a wiec tak nawiazalem kontakt z zalozycielem tego tematu ,jest on moderotorem na rosyjskim forum corrado,i rosjanie sa bardzo chetni na zorganizowanie jakiegos miedzy narodowego zlotu ,z ich udzialem i chca sie z nami jakos bardziej zjednoczyc ,a ja moge dodac od siebie ze maja tam kilka fajnych projektow,niezli z nich magicy tez sa :lol: