Skocz do zawartości
Dawid92

Pomoc przy zakupie

Rekomendowane odpowiedzi

Dawid92    0

Cześć wszystkim  wychaczylem corrado 2litry 16v 93r za 15000zl. Chciałem się doradzić fachowców co sądzicie o takim modelu w takich pieniądzach? Byłem oglądać ogólnie pierwsze wrażenie spoko,  autko było odmalowane LC4U ale powiedzmy ze jest do poprawki trzeba by je przelecieć jeszcze raz baza i klarem w jednym miejscu mały purchelek szyber przerysowany ale rdzy nie ma spod zdrowy. Silnik odpalił ale śmierdziało paliwem mocno i podobno termostat do wymiany ale właściciel gadał ze dopiero je odpalił pierwszy taz od lata. Jest to warte takich pieniędzy jak myślicie??z góry dzikei za odpowiedzi :)

906964B8-81A7-400E-9E1D-DE5E4B8942BA.jpeg

110FE359-4912-45C6-8BFE-DB8A6B947BE9.jpeg

9B14FEC6-9BBD-49F8-918F-12C9768C4AB6.jpeg

B2FE5336-249B-4FB4-9A41-FA935BE2E912.jpeg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
BOLO666    0

Jeszcze raz przelecieć bazą i klarem to nie tak prosta sprawa, jak ma być "perfect" to jest to koszt sporo większy niż 15k, chyba że na sel i niech ktoś inny martwi się o te "drobne" poprawki lakiernicze...  Śmierdzi paliwem bo przylewa, a przylewa bo... i tu przyczyn może być wiela... zazwyczaj pierdoły, dłuższe stanie nie ma tu nic do rzeczy chyba, że usterka jest wynikiem dłuższego stania. Z drugiej strony to za 15k nie ma nad czym się spuszczać. Przy dzisiejszych cenach, dla niektórych to kieszonkowe. Jak myślisz o jakiejś sprzedaży w przyszłości z zyskiem to 16v ma..., a w zasadzie to NIE ma żadnego marginesu ryzyka. Można włożyć tyle co w fałera, a i tak tyle ile za fałera potem nie weźmiesz, bo zawsze będzie ktoś wyjeżdżał z niepodważalnym argumentem, że to nie fałer... Innymi słowy baaaardzo cieżko będzie odzyskać to co w niego włożysz. jakbyś za tyle znalazł fałera, którego dałoby się odratować... to kuj  i też byś wyszedł co najwyżej na ZERO. No ale lepsze ZERO niż MINUS $$$$ :lol:

Edytowane przez BOLO666

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Dawid92    0

Mój ojciec jest lakiernikiem wiec to nie problem a do auta chce włożyć vr6 3.2 dlatego najważniejsza jest dla mnie buda żeby było bez rdzy. Ogólnie w auto trzeba wsadzić trochę kasy ma jakieś tuningowe halogeny lampy inpro tłumik przelotowy i jeszcze pare innych dziwnych modow

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
poprostu    0
9 godzin temu, Dawid92 napisał:

Mój ojciec jest lakiernikiem wiec to nie problem a do auta chce włożyć vr6 3.2 dlatego najważniejsza jest dla mnie buda żeby było bez rdzy. Ogólnie w auto trzeba wsadzić trochę kasy ma jakieś tuningowe halogeny lampy inpro tłumik przelotowy i jeszcze pare innych dziwnych modow

:>
cukierki

:rolleyes:
 

Mody wyjmuj i sprzedawaj. 
co prawda - w cenie teraz oryginał, ale zawsze(!) najważniejsza buda. 
R32 trochę mało...:P

Dawaj od razu R36B) albo 4,2...

pozdro!

Edytowane przez poprostu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
BOLO666    0

Ja tak bym się nie cieszył, wszystko zależy od tego co jest pod powłoką dekoracyjną i czy jego ojciec będzie skłonny do uprawiania bezsensownych ekonomicznie robót zwanych renowacją, lub bardziej pogardliwie, zabawą... bo czasami zwykłe lakierowanie może nie wystarczyć, chociaż też zależy co się będzie chciało potem z nim robić, sprzedać, jeździć, używać w charakterze mebla garażowego jako ekskluzywnej podpórki pod worek ziemniaków LUB kartofli ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Rafal    0

Skoro chcesz przebudować, najważniejszy jest stan budy.

Corrado to już stare samochody, ciężko znaleźć auto z idealną budą.

Jak Ci pasuje i da się to ogarnąć taniej w domu, to czemu nie...

 

PS. Ciekawe co z tego wyjdzie ?

Piszę, bo nowi młodzi rzadko pytają o Corrado :) Daj znać !

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Dawid92    0

Ja już miałem Corrado w 2011 jak zdałem prawko jako pierwszy samochód:Dbyło to czerwone G60 fajnie jeździło dopóki G się nie posypało:(a ja głupi je wtedy sprzedałem za 4000 Nawet grama rdzy nie miało do dzisiaj żałuje:angry:może ktoś się nim teraz cieszy:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kostek    0
28 minut temu, Dawid92 napisał:

Ja już miałem Corrado w 2011 jak zdałem prawko jako pierwszy samochód:Dbyło to czerwone G60 fajnie jeździło dopóki G się nie posypało:(a ja głupi je wtedy sprzedałem za 4000 Nawet grama rdzy nie miało do dzisiaj żałuje:angry:może ktoś się nim teraz cieszy:)

Tak . Złomiarze :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

By korzystać z forum musisz się zgodzić z zasadami: Warunki użytkowania.