Jump to content

kicaj

Emeryci
 • Content count

  2,390
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About kicaj

 • Rank
  19 i pół zaliczone zloty
 • Birthday 11/05/1980

Kontakt

 • GG
  2689158
 • Strona WWW
  http://www.zrdb.pl

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokacja
  Wołomin

Poprzednie pola

 • Uczestnictwo w Corrado Asisstance
  Nie

Recent Profile Visitors

1,717 profile views
 1. Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

  Wczoraj/dzisiaj o godz. ok. 1:45 widziane Corrado w Skaryszewie jak skręcało na posesję, akurat wracałem z Rzeszowa do Wawki i w środku nocy taki rodzynek
 2. Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

  W Warszawie na ul. Marcina z Wrocimowic kilka dni temu brązowy Coreczek.
 3. Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

  W sobotę widziałem Prezesa Rafała na spacerze z Vr-kiem na Księcia Janusza w Wawie.
 4. Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

  Tatę kojarzę z widzenia, ale z racji, że jestem już naprawdę stary nie pamiętałem z którego zlotu i teraz już wiem, bo zajrzałem na Twój profil. Jak będziesz miał jakieś pytania odnośnie forum to wal do mnie na PW, bo z racji tego, że jestem już bardzo stary zostałem tu moderatorem Chciałem przy okazji zauważyć, że chłopak ma trzynaście lat, a ortografią i interpunkcją posługuje się lepiej od wielu "dorosłych" userów.
 5. Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

  W TVN Turbo w zakup kontrolowany Sciroo na WD... Opinia "fachowca" silnik 95 KM mechanicznych (czyli JH) na gaźniku ... klocki trudno dostępne itemu podobne kwiatki. Dodatkowo jakiś jemioł co nie odróżnia Hondy od Hyundaia i nie wie co to Ford Ka ech... tyle że na Scirangę w fajnych ujęciach można popatrzeć.
 6. Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

  kurde przejeżdżałem tamtedy 4 razy ostanio 2 razy w czwartek i 2 x w niedzielę... To ta stacja na której stoi replika Coutach'a?
 7. Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

  Było już kiedyś o tym gostku ... zdaje się, że pierwszy właściciel, a autko kupione w salonie w Polsce... coś tak mi świta w każdym razie rozmowa jakaś była na temat tego Corra z Legionowa.
 8. Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

  Biorąc pod uwagę jak bardzo Drzewo jest wyczulony na moc, prowadzenie i osiągi auta wybór w tym przedziale cenowym jest mocno ... zaskakujący. Oprócz tego, że nowe Sciro nie ma już charakteru swoich poprzedników. Nie słynie również z nadprzeciętnych osiągów czy prowadzenia co z kolei jednoznacznie mnie również kieruje ku opinii Olafa.
 9. Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

  tak się zastanawiałem co to za potwór krąży wieczorami po Świdniku, bo Vr-ka słychać z kilometra. Następnego dnia już wiedziałem, że to ładna b4-czka, no , a dziś wiem, że to nasz ziomal Gobo nam awaryjnymi mrugał Pozdrówka!
 10. Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

  W niedzielę - M1 w Markach pod Praktikerem Corrado na TKN bodajże... Mieliśmy poczekać aż wyparkuje i zagadać, ale trochę nam się spieszyło. ładny Coreczek.
 11. Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

  Między Zielonką, a Ząbkami jest sobie las. W tym lesie jest samotny przejazd kolejowy... Wracamy sobie z zakupów i kogo mijamy na tym przejeździe w środku lasu? Ozika! Pozdrówka Bro fajnie się prezentuje ten Twój Ciągnik!
 12. Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

  Dziś ok. 17 na moście Świętokrzyskim w Wawce szare Scirocco na czarnych blachach LFA. Pozdrówka!
 13. Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

  Kryniol to ten gość co miał Onyxowe...
 14. Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

  Przed sekundą Danar W TVP2 W Panoramie!!!
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.