Jump to content

Adanio

Klubowicze
 • Content count

  2,812
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Adanio

 1. Świerkocin filmowo.

  Nie wiedziałem, może obejrzę chociaż podejrzewam że to o jakiejś ekstra ekipie remontowej z programu typu"nasz nowy dom" która w pierwszej połowie filmu robi gładzie a w drugiej okazuje się ze to jednak horror i muszą walczyć z komunistycznymi zombiakami i pająkami z kosmosu. Coś w podobie "Od zmierzchu do świtu"
 2. 1. Pokój 3 osobowy : MPS + Asia + Hubert (ośrodek wpłacony), (gadżety wpłacone) 2. Pokój 3 osobowy dla mnie. : Galun +2 3. Pokój 2 osobowy: Zadi + Familia (gadzety x2 wpłacone) 4. Pokój 2-osobowy: Verbus + Daniel. (gadzety x2 wpłacone) 5. Pokój 2- osobowy: Kielbas+ Kasia 6. Pokój 2 osobowy aczkolwiek będę sam . Marcin 7. Pokój 3 osobowy; poprostu, Pleski i Dawid. 8. Pokój 2- osobowy: Bastrzol + Grażyna 9. Pokoj 2 osobowy: Praks+Lara 10. Pokój 2 osobowy: Ozik + 1 11. Pokój 3 osobowy: Justyna + Seba + córa 7 lat + młody 12. Pokój 2 osobowy Gosia i Arkoo 13. Pokój 2-osobowy: kostrzyk + Rafaolo (gadzety x2 wpłacone) 14. Pokój 2-osobowy: Voytec + Maurycy 15. Pokój 3-osobowy: Emigrant, Adanio, Asiunia (ośrodek wpłacone) 16.Pokój 2-osobowy : BarT-ek + 1 17. Pokój 3-osobowy: Domi + 1 + młode 18. Pokój 3 osobowy: Antonio, Wiola, Radek (14-15.10) 19.Pokój 2 osobowy -==RalfVr6==- + Dominik 20. Pokój 2 osobowy: Rafał + Hania
 3. Darowizna Klubowa 2020/2021

  Wpłacone 22 października.
 4. Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

  Zamiast zegarów na linkę można też po prostu wrzucić na skrzynię impulsator i od niego poprowadzić 3 kabelki tam gdzie trzeba.
 5. Darowizna Klubowa 2017/2018

  Poszła wpłata za Szwagra.
 6. Darowizna Klubowa 2017/2018

  Poszła wpłata.
 7. Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

  Dziś około 9:00 przed Łęczną widziane jadące w stronę Lublina stare Sciro. Jakieś raczej jasne z czarną maską. Chyba pierwsze od jakichś dwóch lat spotkane na drodze, a jeszcze 10 lat temu tyle tego było...
 8. Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

  Dziś po południu Corrado kolegi Qiciu, w Garbowie przed Kominiarzem.
 9. Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

  Wczoraj na stacji gazowo-benzolowej spotkane czarne Corrado 16v na LUB Okazało się że dwa miesiące temu w okolicy pojawił się nowy posiadacz Corrado -Piotrek. W dodatku użytkownik naszego błogosławionego Forum. Chwilę pogadaliśmy, niestety trochę się spieszyłem i nawet nie zapytałem jaki ma nick na Forum, ale myślę że przy jakiejś niedzieli zrobimy mini spota i się nadrobi.
 10. Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

  Tego "VW" na niebie nie musiałeś dorysowywać
 11. Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

  Wczoraj późnym popołudniem w Garbowie koło gazowego widziany czerwono-fioletowy Korczysław śmigający w stronę Lublina.
 12. Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

  Dzisiaj około 18:30 w Kijanach srebrny US na LLE znaczy BazaMk2 - fajnie to Corrado wygląda a i jest odpowiednio głośne do tego wyglądu
 13. Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

  A my w niedzielę Kłodzku troszkę w dół od rynku wyhaczyliśmy sklep - "Corado - artykuły biurowe"
 14. hallo from russia!

  Wszystko fajnie, ale podejrzewam ze to oni musieliby przyjechać do nas. Skoro u nas ciężko jest zebrać większą ekipę na zlot "wewnątrzkrajowy" bo albo nie ten weekend, albo za daleko,albo za zimno, albo za gorąco, albo za drogo, albo krowa zdechła, to strach pomyśleć co to by było za marudzenie jakby trzeba jeszcze na wschód jechać.
 15. Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

  Ale bez napinacza Pany. Napisałem tak gdyż w mojej głowie powstał następujący ciąg myślowy: Kiedyś Drzewo napisał coś w stylu że nie sądzi aby jakiekolwiek Sciro było szybsze niż jego Corr i że Corrado jest cytuję "lepsze" niż jakiekolwiek Scirocco Więc skoro G60 które ponad wszelką wątpliwość i bezapelacyjnie rzadziło mimo to zostało wymienione na Scirocco TFSI to oznacza że: - albo Drzewo się mylił co jest niemożliwe - albo owe TFSI rzadzi bardziej a przynajmniej tak samo jak G60 (w co najbardziej wierzę i dlatego tak napisałem) - albo Drzewo spróchniał szybciej niż się spodziewaliśmy i przesiadł się na bezproblemowe nowe i wygodne dziadkowe auto P.S: Ja bym takim Sciro nie pogardził. Sprzedałbym je a za zdobyty kapitał zakupiłbym dużo fajnych gadżetów do Corra i jeszcze zwlókłbym zza granicy kilka fajnych sztuk na graty
 16. Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

  Olaf Ju ar maj hiroł!!!
 17. Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

  I teraz wszyscy raaaaa-zem!!! 2.0 TFSI RZADZI!!!
 18. Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

  Wczoraj przed południem ciemnozielona sroczka MKII na Statoilu pod Zamkiem w Lublinie.
 19. Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

  Przedwczoraj, znaczy w środę, czarny Corr ten z dwoma białymi pasami na LPA (jechał ze Starościna w stronę Lublina). Nawet zdążyłem zamrygać a Asia pomachać. A Pan Kierownik nawet zdążył odmachać.
 20. Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

  Szczewi to LJA to prawdopodobnie Marcin Pesteq albo nowy nabywca jego Corra bo z tego co wiem auto niedawno było na sprzedaż. Wczoraj w nocy przed Nałęczowem Asia wypatrzyła mijającego nas z naprzeciwka LJedenKamila a potem jeszcze widzieliśmy Emigrantowego Corra na parkingu.
 21. VW Corrado jako pierwszy samochód

  Chyba chodzi Ci o egzamin z budowy silników o zapłonie iskrowym.
 22. Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

  A jak ma na imię? Zajechałbyś kiedyś do nas.
 23. Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

  A co tam robisz w pobliżu Puław? p.S: Nie wiem czyj ten czerwony
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.