Jump to content

VOLCIK

Klubowicze
 • Content count

  349
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by VOLCIK

 1. Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

  Rafał, radziłbym wydrukować kartkę z tą informacją i wsadzić w koszulkę i za wycieraczkę (najlepiej kartkę z logo Corrado Club, żeby nie myślał, że to jakiś skup). Gdy mieszkałem w tej okolicy to też widywałem to Corrado co jakiś czas na innym miejscu parkingowym, ale nigdy nie trafiłem na właściciela. Obstawiam, że to po prostu jakiś student.
 2. Darowizna Klubowa 2020/2021

  Ode mnie także poleciało.
 3. Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

  O, widzę Darku, że byłeś w moich okolicach. Ten na blachach NOS pojawił się jakieś pół roku temu w tej okolicy, ale na właściciela nigdy nie trafiłem.
 4. Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

  Dzisiaj około 11:00 na północnym wlocie do Zamościa mijałem ciemne, porządnie zglebione Rrado na blachach LKS. Kierowca chyba nas nie zauważył.
 5. Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

  Dzisiaj na wlocie do Rzeszowa widziane białe Scirocco mk II (tablice RZE ...). Myślałem, że przed rondem uda mi się z nim zrównać (było na lewym pasie przede mną, ja na prawym), ale jednak się nie udało.
 6. Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

  Ostatnio (chyba w piątek) na obwodnicy Kraśnika bardzo, ale to bardzo ładne, ciemnoniebieskie (granatowe) Scirocco MKII z czerwoną tapicerką.
 7. Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

  W zeszłym tygodniu białe Sciro II na LBL w okolicach Biłgoraja.
 8. Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

  Dzisiaj około 17 w Lublinie na ul. Sikorskiego (na zwężce) mijałem srebrne Scirocco MK II. Pomachane, ale kierownik mnie chyba nie zobaczył...
 9. Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

  Dzisiaj w okolicy południa w Czeladzi czarne na blachach SD, na czarnych (chyba) O.Z.'ach i ze znaczkiem 16V na tyle. Wyglądało bardzo ładnie! Ktoś z forum?
 10. Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

  Przedwczoraj mój tato widział najprawdopodobniej BASSERa Rrado na jednym z osiedli w Sosnowcu. Tak wnioskuje z opisu - kolor, buda ST, blachy SO. Raczej wątpię, żeby podobne Rrado było w Sosnowcu. Btw. Jest na forum ktoś z blachami LTM - Rrado w kolorze śliwkowym? Jakiś tydzień temu widziane właśnie w tamtych rejonach.
 11. Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

  Wczoraj około 16:00 w Żorach na rondzie przy zjeździe na A1 bardzo ładne granatowe/niebieskie Corrado. Pomachane, odmachane. Gdyby nie to, że jechałem w celach służbowych, to bym zakręcił kółeczko i może udałoby się chwilę pogadać. Miło zobaczyć raz na jakiś czas Corrado. Na drogach to już naprawdę rzadkość...
 12. Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

  To pewnie byłem ja, jeśli na czarnej feldze z polerowanym rantem. Domyślam się, że nie jechałeś Correm?
 13. Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

  W piątek około godziny 15 w Lublinie przy Olimpie przejeżdżające ładne brązowe Corrado na LZA. Czyżby VJARON?
 14. Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

  Darku, widzę, że zachowałeś się wobec mnie łaskawie i wstawiłeś zdjęcie z perspektywy tej 'najlepszej strony'... Przez całą drogę około 1500 km spotkałem dwie sztuki Corrado... Dziwnym trafem oba w Łęcznej... Jeszcze raz bardzo Ci dziękuję za wszystko Darku, pomogłeś mi naprawdę bardzo w tej sytuacji. I oczywiście przepraszam za kłopot.
 15. Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

  2 dni temu około 8:00 na parkingu obok Panoramy Racławickiej we Wrocławiu czarne Corrado na blachach DW. Z tyłu lampy clear, na zderzaku tylnym naklejka z napisem, koło wystające poza obrys.
 16. Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

  O kurczę, nie pomyślałem o tym. Dobrze wiedzieć. Mam w sumie zasadę, że tylko jeśli widzę Corrado/Scirocco to się w miarę możliwości zatrzymuję i tego się trzeba trzymać.
 17. Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

  Panowie, może Wy wiecie o co chodzi. Ostatnio coraz częściej mam na autostradzie A4 akcje, że albo czarne BMW (częściej serii 5, rzadziej 3) albo czarny Mercedes (limuzyna, - kto by poznał co za model? - Każdy i tak wygląda na dziadziowóz) jak mnie widzi to napiernicza długimi, zwalnia i próbuje mnie zatrzymać na poboczu. Czy te wszystkie dziadzie z tych Mercedesów i Beemek pożądają Corrado czy tak bardzo nienawidzą? A może to ktoś z forum dzisiaj rano na A4 takim dziadziowozem jechał, mrugał i próbował mnie zatrzymać? A tak bliżej tematu - ostatnio dwa razy brązowe Scirocco II na blachach DST w okolicach Żernik Wrocławskich.
 18. Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

  Przedwczoraj około godziny 8:00 na ul. Komuny Paryskiej we Wrocławiu zaparkowane niebieskie Rrado na wrocławskich blachach. Pierwszy raz widziane, a z forum zupełnie nie kojarzę, ale może jednak?
 19. Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

  No prawie trafiłeś z kolorem felg, ale to faktycznie musiałem być ja. Czym jechałeś, że nie zwróciłem uwagi? Jeśli bywasz częściej w tych rejonach to dawaj znać - zawsze można zrobić sobie przerwę w trasie i wypić jakąś kawę. EDIT: Poza tym we Wrocławiu widuję bardzo często w godzinach szczytu (okolice 8:00 i 16:00) w okolicy galerii Dominikańskiej ciemnogranatowe Scirocco mk2, prowadzone przez kobietę.
 20. Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

  No to się minęliśmy. Następnym razem jak będziesz (szczególnie w popołudniowych godzinach w tygodniu) w okolicach Wrocławia to dawaj znać. Mieszkam w tamtych rejonach, a w dodatku wręcz "po drodze" bo praktycznie przy "94" to można się zgadać na kawę. PS. Na najbliższy zlot (pod Wrocławiem) się wybierasz?
 21. Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

  Wczoraj około godziny 20 w Oławie (jechał w sznureczku za traktorem na drodze nr 94) - czarne Corrado na lampach in-pro przednich, na blachach OB albo OP (nie jestem teraz pewien) - to ten sam, którego widziałem ostatnio. Wystawiłem standardowo rękę przez szybę ale albo się nie zorientował, albo nie lubi innych Rrado.
 22. Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

  Dosłownie 30 minut temu czarny mat (tak mi się wydaje, że czarny) na numerach OP lub OB na wlocie do Wrocławia (droga nr 94 - Opolska). Wystawiłem rękę przez szybę, a kolega się mocno zdziwił jak ją zobaczył (zobaczył raczej najpierw rękę, a potem moje Rrado - jeśli zdążył się odwrócić). Ktoś od nas? Miałem zrobić nawrotkę, ale nie mam pojęcia gdzie pojechało dalej, a szybkiej nawrotki nie dało rady nigdzie zrobić.
 23. Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

  Wczoraj około 19:45 na A4 w okolicach zjazdu na Krapkowice/Opole fioletowe Rrado, jadące w kierunku Wrocławia, ja jechałem w przeciwnym kierunku. Nie wiem jakim cudem się zorientowałem, że z przeciwka leci Rrado, ale udało się.
 24. Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

  O, to bardzo prawdopodobne, że to ten. Był na stalówkach z kołpakami. Możliwe, że 16V - nie przyglądałem się dokładniej. Przez kołpaki nie widziałem na ile śrub montowane koła, ale wydawało mi się, że na 5 - dlatego pisałem, że obstawiam, że VR. Co do Twojego pytania - patrz PW.
 25. Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

  Dzisiaj we Wrocławiu zaparkowane granatowe Rrado. Wnętrze NT, buda NT, obstawiam, że VR z napisem Porsche na tylnym pasie na blachach NMR... Ktoś od nas?
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.