Jump to content

Tester

Admin
 • Content count

  120
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About Tester

 • Rank
  Sympatyk

Kontakt

 • ICQ
  0

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Poprzednie pola

 1. O ograniczeniach raz jeszcze

  Nie rozumiem słowa tłumaczyć ? Wszystko jest jasno opisane. Im więcej zebranych funduszy tym mamy szanse na wyższe cele. Klub Porsche ( nie piszcie mi ze sa elitarni po większość klubowiczy klubu Porsche ma 944 - zobaczcie ile kosztują) zbieraja po 300 ale przez to mają budżet 50 tyś na rok - mogą sobie wynająć tor w poznaniu (i nawet extra zaprosic striptiserki). My na takie pieniądze nie mamy szansy, niestety
 2. O ograniczeniach raz jeszcze

  Spokojnie Cały czas czytamy wasze propozycje i analizujemy. Z jedej strony ładną burze wywołaliśmy nie tylko u nas ale z drugiej akcja przynosi wymierne skutki, które w najbliższej przyszłości będziecie mogli docenić na własniej skórze Wiem że wprowadzone blokady mogą dziwić, szokować, część osób się na nas obrazi itp. Ale fundusze nie tylko są potrzebne na serwer, domeny itp. Zlot w Radomiu kosztował dodatkowo z kasy klubowej czyli jednym słowem tych którzy płacą ponad 700 - tyle musieliśmy dopłacic do wynajecia toru - a to są już bardzo znaczące kwoty. Po tym mieliśmy opcje - nie organizować zlotów na torze bo nie ma jak, ale w koncu jestesmy klubem samochodowym i 1 - 2 zloty na torze powinny być albo egzekwować składki, które były dobrowolne do tej pory. Kolejna sprawa nagrody na zlotach - w tym roku w kielcach część nagród poszła dla osób, które nie płacą - a nagrody są kupowane właśnie ze składek. I co mieliśmy nie dawać nagrody takiej osobie ? To wszystko było już omawiane wiele razy, chciałem to tylko napisać dla osób, które nie znają tematu.
 3. O ograniczeniach raz jeszcze

  Władza w rękach ludu Projekty otwarte
 4. O ograniczeniach raz jeszcze

  Bolo ma rację Patrząc z pozycji nowego usera nie wiadomo za co ma płacić, dlatego zedytowałem informację na górze strony. Co do kosztów utrzymania serwera i domen na rok to jest to ok 1000 PLN. Ale to nie wszystkie koszty działalności klubu. Organizujemy ok 5 zlotów w roku, chcemy aby były coraz atrakcyjniejsze, staramy się o ciekawe i wartościowe nagrody np. za jazdy sprawnościowe, najładniesze auto itp, a na to potrzebne są właśnie środki ze składek.
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.