Skocz do zawartości
Ika

Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

Rekomendowane odpowiedzi

dees    0
2 godziny temu odbył się spot w Gdańsku pod Realem w składzie ja Marian Sebastian (zółty VR) i młody Marian :). Odwiedził nas kolega Eternity przyjechał na weekend do 3miasta :). Szkoda ze nikt foty nie zrobił :P.

 

Pozdrawiam :)

 

Wlasnie mialem pisac ze wczoraj was widzialem jak wjezdzaliscie na swiatlach na ta glowna droge we wrzeszczu. Zolty corr GST a te dwa nastepne jakby grexon i marian... ale czy wasze corry jezdza juz?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
slayer    0
2 godziny temu odbył się spot w Gdańsku pod Realem w składzie ja Marian Sebastian (zółty VR) i młody Marian :). Odwiedził nas kolega Eternity przyjechał na weekend do 3miasta :). Szkoda ze nikt foty nie zrobił :P.

 

Pozdrawiam :)

 

a jak żółty daje rade....????????? :unsure:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Grexon    0
Wlasnie mialem pisac ze wczoraj was widzialem jak wjezdzaliscie na swiatlach na ta glowna droge we wrzeszczu. Zolty corr GST a te dwa nastepne jakby grexon i marian... ale czy wasze corry jezdza juz?

 

 

Moj juz jest sprawny :D... Kurcze ale nie widzielismy ciebie... :) a zółty to kumpla corrado VR6

A no i 2 corr w identycznym kolorze jak moj to wlasnie był kolega Eternity :)

 

 

Slayer:

 

No żółty dosyć dosyć wiadomo moc z pewnoscia nie seryjna i ogolnie do zrobienia duzo... ale będzie dobrze :D

Edytowane przez Grexon

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Eternity    0
2 godziny temu odbył się spot w Gdańsku pod Realem w składzie ja Marian Sebastian (zółty VR) i młody Marian :). Odwiedził nas kolega Eternity przyjechał na weekend do 3miasta :). Szkoda ze nikt foty nie zrobił :P.

 

Pozdrawiam :)

 

Hey,

Właśnie dotarłem do domu...

Dzięki chłopaki za spotkanie, szczególnie że nie zapowiedziałem się .... mam nadzieje, że jeszcze się uda zobaczyć nie raz!!

Cor wytrzymał prawie 900 km w ten weekend i jakoś na razie żyje ;]

 

P.S. Mimo przejechanych 900 km nie widziałem żadnego innego Corrado na mojej drodze ;/ trochę szkoda.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Grexon    0

Spoko stary... :) miło było nam poznać i jak coś dawaj cynka jak będziesz znowu... :D

 

Ps. Do tej pory wspominamy jak wypaliles z tym tekstem na pytanie o żone... :lol: :lol: :lol:

 

Pozdro

Edytowane przez Grexon

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Eternity    0

Buaahah no nieźle mnie wkopaliście .... i oczywiście potem musiałem się tłumaczyć ;/

 

Ale spoko następnym razem jak będę na pewno się odezwę tylko jazda za wami przez Gdańsk to jak bym jechał maluchem tym bardziej że nie mogłem piłować z uwagi na drogę powrotną ;/

 

Pozdrawiam i do zobaczenia pewnie w Mielnie ;]

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Marian    0

"a to twoja żona ?? nieeeee no coś ty :D"

 

i tak spokojnie jechaliśmy :P

 

pozdro i do zobaczenia w mielnie :)

 

i tak przy okazji to:

 

wczoraj godzina około 22 nowa sroka na chełmie w gdańsku

 

i dziś też, okolice poznania :)

Edytowane przez Marian

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Asiunia    0

W piątek około 15.00 i 16.00 czarne corrado na blachach LU w Lublinie na ul. Przyjaźni stało sobie zaparkowane. :) Dziś około 14.30 bordowe, może wiśniowe corrado na parkingu przed Skansenem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
slayer    0
Moj juz jest sprawny :D... Kurcze ale nie widzielismy ciebie... :) a zółty to kumpla corrado VR6

A no i 2 corr w identycznym kolorze jak moj to wlasnie był kolega Eternity :)

 

 

Slayer:

 

No żółty dosyć dosyć wiadomo moc z pewnoscia nie seryjna i ogolnie do zrobienia duzo... ale będzie dobrze :D

 

Rychu dosyc pracy włozył w tego cora.... :huh:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kuri    0

Dziś około 13-14 w Suchej Beskidzkiej Czarny correk na głownej ulicy na rej KSU. To ty Daniel>?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
radioactiv    0
O godz 14:40 kawałek za Gryficami jadąca w kierunku Szczecina czarna sroka na ZGY.

 

Potem ok 17-18 widziany zaparkowany parch w centrum Sz-na na ul. Podhalańskiej chyba, w każdym razie między pl. Grunwaldzkim a Mazurską. Bordowy kolor, blachy ZST, bez listew bocznych, tylne lampy chyba delikatnie zabarwione na czerwono, felgi nie wiem jakie ale podobne do tych co Borgu sprzedaje, brewka, kiera drewniana (?) i chyba skóra lub pół-skóra w środku. Ktoś od nas? :P

 

Jak kierownica drewniana to na bank były mój cor.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
DanielG60    0
Dziś około 13-14 w Suchej Beskidzkiej Czarny correk na głownej ulicy na rej KSU. To ty Daniel>?

jak miał cleary biało-czerwone z tyłu to mojego zioma Mirka :) Mój też tam stał na chwilke, ale zanosiło się na deszcz to uciekłem do domu :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kuri    0

przed deszczem ustrzelilem hym teraz nie wiem czy mial klary ale kickonalia zaliczylem

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Łuki    0
Dzisiaj w okolicy Płoni widziany jadący parch od strony Stargardu na ZST w kolorze stalowym/siwym/srebrno-szarym/prawie zukowym tongue.gif W środku chyba kilka osob było, ja stałem na światłach a jak młody kierownik mnie powoli mijał to oglądał się do tyłu na mnie i jakaś starsza kobitka ze środka też zaglądała

Znajomy jakis? tongue.gif

 

 

 

20090512.jpg

 

Ten ? Ustrzelony przez moją kobietę telefonem coś koło godziny 7 w Stargardzie :P Pewnie kierownik zdziwienie miał że mu zdjęcia robią :) no cóż zaraziła się ode mnie ;)

Edytowane przez Łuki

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
miły    0

Czy Wy tam wszyscy w stargardzie na bezsenność cierpicie? :P

 

To dokładnie ten sam parch :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
hanys    0

dzisiaj ok 11.00 w katowicach ul. kopernika 2.0tdi

 

20090513d.jpg

Edytowane przez iceman

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
sZcZeWi    0

dzis kolo 9 rano na rondzie w kobiernicach ciemny cor z ringami na SBI mial antene zagadnalem jaki ma nick na forum ale akurat bral sie za wyprzedzanie

i nie odpowiedzial :D a no i w kraku na wezle tynieckim zjechalo za mna biale prosie 911 cabrio w jedynej slusznej budzie z naszymi lustrami rypaxie :D

Edytowane przez sZcZeWi

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
miły    0

Dzisiaj ok 16 w ZS na ulicy ku słońcu jadący od strony mierzyna ciemny parch na blachach LPU albo LPA (nie pamiętam) z lewym przednim błotnikiem w kolorze czerwonym :) Z tyłu nad zderzakiem naklejka klubu vw golf a w środku siedziało dwóch młodych wojskowych kopcących fajki :P U nas ktoś też zarejestrowany?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
marcinb    0

dzisiaj ok. 19tej w Kołobrzegu czerwone Corrado na Borbet'ach albo Shaper'ach z tyłu tablica ZKL w amerykańskim rozmiarze ;)

 

W tym mieście są tak zjebane drogi, że dziwię się, że ktoś jeździ Corrado.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Grexon    0

Dzis w ciągu 15 minut 2 corrki w Gdańsku koło 6:20... Pierwszy czarny na blachach GDA codziennie widze go przy "locie" a drugi koło multikina jasny kolor z badlookiem na borbetach :) bardzo ładnie sie prezentował i był to chyba korek Barta... nie wiem czy cały czas on jest wlascicielem czy juz ktos inny ;)

Edytowane przez Grexon

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
miły    0

Dzisiaj po 9 rano widziany Max2606 w swoim granatowym parchu na ul. piastów i nawet jakiś czas staliśmy razem na światłach na krzywoustego :P Tylko że ja służbowym boxerem jechałem więc nie zwróciłem twojej uwagi :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
IG0R    0

czarne GMB na terenie politechniki gd, kolo wydzialu oio, nawet stanalem kolo niego. Chyba kolega niezrzeszony...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kostek    0

Dzisiaj koło 15 na UL. 3-maja w Grodzisku mazowieckim auto Bukszpana

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

By korzystać z forum musisz się zgodzić z zasadami: Warunki użytkowania.