Skocz do zawartości
Ika

Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

Rekomendowane odpowiedzi

Ogur    0
TUTAJ go masz w calej okazalosci ogolem ogladalem go i wyglada zdrowo :)

Szczewi gdzie ten gosciu mieszka dokladniej bo tam pisze ze smietnastke ma na czesci moze bym cos wyrwal

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
sZcZeWi    0
Szczewi gdzie ten gosciu mieszka dokladniej bo tam pisze ze smietnastke ma na czesci moze bym cos wyrwal

mieszka na kamienicy ale tej 16ki to juz dawno nie ma poszla wkoncu w calosci i widocznie opisu nie zmienil ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Ogur    0
mieszka na kamienicy ale tej 16ki to juz dawno nie ma poszla wkoncu w calosci i widocznie opisu nie zmienil ;)

a to dupa zbita trudno :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
sid    0

no nic nie poradzę, że jadąc innymi furami niż vag widząc corka, trąbie i mrugam światłami...

 

wczoraj na bródnie koło 14 ciemny corek na NE chyba z pasażerką która chyba widziała i słyszała trąbiace srebrne volvo jadące z naprzeciwka... kierownik rozglądał się na wszystkie strony nie wiedząc o co cho...

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
qub18    0

jakies 30 min temu- Gdańsk wrzeszcz 2 korki obok rynku jechały :P kto ??

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
poncheck    0
jakies 30 min temu- Gdańsk wrzeszcz 2 korki obok rynku jechały :P kto ??

no nie mów chłopaku że z wrzeszcza jesteś... jak dwa to juz zmasowana akcja...kto sie wozi beze mnie?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Grexon    0

Bylismy z Marianem i Seba ;) i przejezdzalismy koło rynku, lecielismy na nowy port... :)

 

A Karpiu ma chujowe przewody... iiii V5 pod maska :):P:)

Edytowane przez Grexon

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Grexon    0

jop bał sie ale za namową pojechał do domu... ;) Dziś chłopaki chyba wlasnie w tym momencie pojechali mu dostarczyc dobre przewody... :>

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
poncheck    0

no czyli diagnoza via gsm była trafna :) tez mowilem zeby jechał, ale mozliwe ze na jego miejscu też bym miał lęki :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Grexon    0

SebaVR6 mial takiego Vr'a i jeszcze jakis gostek ma zoltego, ale nie udziela sie tutaj... gub18 to nie temat do tego jak cos to pisz na 3miescie... :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
penti    0

2 tygodnie - 650 kilometrów w Małopolsce. Nowy Targ, Zakopane, Czarny Dunajec i okolice i nikt mnie nie ustrzelił

 

Ja jedynie w Poroninie zauważyłem czarne Corrado na bocznej drodze. Jechałem w korku a on szybko uciekł.

 

Co do sensacji wyjazdu, to wczoraj wracając trasa Podszkle (gm. Czarny Dunajec) - Zabrze , 168 km, 3 godz jazdy

SPALANIE 6.9 :D :D :D

Dodam że jechałem z mama która mam problemy z kręgosłupem, więc jazda bardzo spokojna z wyczuleniem na dziury, wyboje itp. śr. prędkość 58 km/h

Edytowane przez penti

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
bolo_    0

wczoraj, tzn w sobote, widziany zielony corek niedalego morza w sopocie, stał k. jakiegos pensjonatu chyba :)

PPL54VS

pozdr.

 

Zdjcie104.jpg

Edytowane przez bolo_

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
igor_vw    0

To nie jest ten ciemno zielony (LC6U) 2.9 VR6, któy był na Allegro z Gdańska za ok 14-15 tyś???

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Maax    0
2 tygodnie - 650 kilometrów w Małopolsce. Nowy Targ, Zakopane, Czarny Dunajec i okolice i nikt mnie nie ustrzelił

 

Ja jedynie w Poroninie zauważyłem czarne Corrado na bocznej drodze. Jechałem w korku a on szybko uciekł.

 

Co do sensacji wyjazdu, to wczoraj wracając trasa Podszkle (gm. Czarny Dunajec) - Zabrze , 168 km, 3 godz jazdy

SPALANIE 6.9 :D :D :D

Dodam że jechałem z mama która mam problemy z kręgosłupem, więc jazda bardzo spokojna z wyczuleniem na dziury, wyboje itp. śr. prędkość 58 km/h

ja byłem ciemnym corrado w Poroninie od 8 do 13 sierpnia .... pokrywa sie ? ciemny na srebrnych felgach z rantem ;]

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
dees    0

Piątek ok 12-13 na trasie wejherowo-lebork mijalem sie z corrkiem CZN, pomachane

Piątek ok 17 w dębnicy kaszubskiej pod sklepem czerwony corr GBY, beton, ringi, cb?, nie sprawial niestety dobrego wrazenia

Niedziela ok 17 przy plazy w Ostrowie widziany brudny ale szybki radziowy gad

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
igor_vw    0

Wczoraj ok 16-17 na krajowej E1 między Gniewem a Nowem niebieskiego Corrka GA 4425J

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

By korzystać z forum musisz się zgodzić z zasadami: Warunki użytkowania.