Skocz do zawartości
Ika

Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

Rekomendowane odpowiedzi

Verbus    0

Wczoraj w pod Czluchowem corrado Seby i Adama i sroczke Wrozki widzielismy :rolleyes: i w drodze powrotnej w Walczu stala pod drzewkiem srebrna sroczka :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
madKOWAL    0

miejscowość Paradyz mijalem zielonego cora, brat mu machnal reka ale chyba nie zauwazyl, lecialem zestawem T4+laweta z czerwonym corem :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
grelfons    0

dzisiaj W-wa, skrzyżowanie ulic Na Skraju i Al. Krakowskiej,biały bus VW LT bodajze z naklejka na drzwiach tylnych Klub Scirocco i Corrado, może ktoś z forum?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
olafart    0

dzisiaj W-wa, skrzyżowanie ulic Na Skraju i Al. Krakowskiej,biały bus VW LT bodajze z naklejka na drzwiach tylnych Klub Scirocco i Corrado, może ktoś z forum?

 

 

Bartek ma białego, ale to VW Transporter (i nawet okolica by się zgadzała:) A jak śmigasz w tych okolicach to możesz widywać Corry Bartka, Cyca no i mojego :)

 

Ja właśnie w tym rejonie, w niedzielę widziałem stojące na Baletowej ciemne Corrado z czerwonymi napisami VR6 (ale felgi na 4 śruby :P) Jakiś chłopak za płotem coś tam rzeźbił przy koreczku...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
bombelson    0

Dziś bordowo Corek, DWR z naklejką vwgolf.pl ok. 15

Oława rondo na 1-go Maja.

Gość mi machną ale raczej się nie domyślił, bo byłem na rowerze.

 

 

Podejrzewam, że to mógł byc niejaki Gumiś z Wrocławia, teraz to corrado jest chyba wystawione za poand 10k na allegro, podpisane corrado dbilas coś tam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
grelfons    0

Bartek ma białego, ale to VW Transporter (i nawet okolica by się zgadzała:) A jak śmigasz w tych okolicach to możesz widywać Corry Bartka, Cyca no i mojego :)

 

Ja właśnie w tym rejonie, w niedzielę widziałem stojące na Baletowej ciemne Corrado z czerwonymi napisami VR6 (ale felgi na 4 śruby :P) Jakiś chłopak za płotem coś tam rzeźbił przy koreczku...

 

 

w okolicy bywam często, zdarza się że kilka razy dziennie tylko nie swoim autem a jakimiś firmowymi volvo ale nie udało mi się spotkać tam żadnego corra pozdro,

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
carlito    0

pewnie byle ale jak nie to w

minuta 1:51 <_<

ale to chyba nie forumowy :)

Edytowane przez carlito

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Smyk    0

na dniach widziałem i gadałem z marcinem pestkiem pod zwierzyńcem, a później nawet razem zrobiliśmy razem z 20km i w biłgoraju się rozłączyliśmy, także mała przejażdżka na dwa corki jeden biały drugi prawie czarny :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Justyna    0

Dzisiaj około 12:00 w okolicach ul. Żywieckiej w Gdańsku widziane brązowo-złote corrado, rej. GD :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
sZcZeWi    0

dzisiaj o 17 biala sroczka mk2 (chyba scala) na blachach OST widziana w chwalowicach leciala w strone centrum rybnika :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
KATAryna    0

ten z pawej od czego hokej... wąski i łączony ?? a tak apropo słyszeliście o hokejach 70 mm ?? B)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gietek    0

W sobotę rano w Lubartowie corrado G60,taka tam pani koło 40 .Często widziana.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
popiel89    0

ten z pawej od czego hokej... wąski i łączony ?? a tak apropo słyszeliście o hokejach 70 mm ?? B)

ten z prawej ma ori hokej może brudny był i tak na zdjęciu wyszedł

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
hOMER    0

30 kwietnia czarne corrado (tylko kierowca - wiec chyba nie na okuninkę) na trasie 897 w okolicy Komańczy (bieszczady)

leciałem z przeciwka patrolem troche rzucającym się w oczy na drodze :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
rafal.g    0

dziś w nowej hucie na placu centralnem widzialem srebrne G60 z mugenem z tylu i dwuch dresiarzy jak prubowało nim wejsc w zakręt na dwuch kołach :ph34r:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
igor_vw    0

Wczoraj w okolicach Mrągowa białą Srokę mk 2, natomiast na trasie pomiędzy Olsztynem a Ostródą niebieskie Corrado na Warszawskich blachach.

Edytowane przez igor_vw

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Czarna!    0

Warszawa, Toruńska godzina ok 15:00 czerwono-pomarańczowe, kolor nieciekawy, matowy lakier, lub taki zakurzony :P na xenonach i seryjnym zawieszeniu. Tablice WX... bodajże. Ominęłam, trąbnęłam, mignęłam, ale reakcji nie było..

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
qlek    0

Wczoraj pod Koroną w Krakowie widzieliśmy niebieskie Corrado WAxxxxx :)

a parę dni temu mijałem na 29 Listopada jakieś ciemne, nie zdążyłem więcej zauważyć - pomachane, odmachane :)

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

By korzystać z forum musisz się zgodzić z zasadami: Warunki użytkowania.