Jump to content
Ika

Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

Recommended Posts

Brylok    0

Dzisiaj o 17:15 widziane białe Sciro mkII na WKZ jak zjeżdżało z górnego poziomu parkingu w CH Wola Park w Warszawie

Edited by Brylok

Johnny    0

Dziś po Kołobrzegu goniłem granatowe Corrado DOL. Myślałem, że ktoś z naszych na Mielno leci. A to byli jacyś zieloni w temacie łebki. Ogólnie Corek na zewnątrz zmęczony życiem. Pod maską 2.0 16V mit LPG. 92 rok. Na zlocik nie dojadą bo rano muszą w robocie w Katowicach L4 pokazac ;)

olafart    0

wczoraj ok.9.30 na Trasie Siekierkowskiej w Wawie mijałem ciemne Corrado na mokotowskich blachach (WE)- za kółkiem jakaś blondynka. W (chyba) seryjnych lampkach wrzucony xenon- zna ktoś to autko?

Verbus    0

Wczoraj w Koszalinie biala sroczke widzielismy :> i dzis w drodze powrotnej z Mielna czerwone corrado blach juz nie widzielismy po lało okropnie :blink:

Wczoraj w Koszalinie biala sroczke widzielismy :> i dzis w drodze powrotnej z Mielna czerwone corrado blach juz nie widzielismy po lało okropnie :blink:

Przed wczoraj żółte Corrado w Jasienicy/Bielsko-Biała Na blachach SWD. Kolor żółty nie pasuje wgl. Z przodu jak calibra wyglądał...

Zadi    0

Przez ubiegły tydzień odpoczywałem w deszczowym Zakopcu i:

- 30.07/sobota, w okolicy dworców Corr z rejestracją KTT xxxx

- 31.07/ niedziela, na Zakopiance, okolice Rabki, biała sroczka (nie zauważyłem numerów bo w korku stała)

:) ile zdążyłem to pomachałem, hehe

PHERO    0

Dzis widziane o 18 fioletowe corrado vr6 w Angli Leicester shackerdale road i przedwczoraj o tej samej godzinie na tej samej drodze tylko ze czerwone G60 biggrin.gif

Edited by PHERO

IG0R    0

we wtorek bialy corr z czarnymi lampami z tylu i glosnym wydechem na spacerowej w GD-oliwa

-=RAFAL=-    0

dzisiaj godzina 11.00 W-wa, ulica Puławska, czarne corrado na numerach WPI

zapewne OZIK

Antonio    0

wczoraj około 11 w Jarosławiu na wlocie od strony lubaczowa w komisie po lewej, ciemne "1.8 turbo" pewnie g60, zderzaki rs przod, tył, progi itp. ale ogólnie OK ZA 6100, gdzieś mam zdjęcie ale nie mam jak zgrać z kalkulatora ;)

edit.

DSC00003.jpg

Edited by Antonio

owsio    0

Dziś widziane zielone corrado Vr6 :rolleyes: Krościenko N/D klubowa wlepa na dupci :blush:

Wapniak    0

tak panie to nasz vr mieliśmy z Sylwia małe wakacje w Krościenku przez 2 dni w zajadzie Pasterniki kimaliśmy

my wczoraj widzieliśmy jakiegoś czarnego na rondzie około 18 ale tablic nie widzieliśmy bo nam tylko migną...

Edited by Wapniak

Guest   
Guest

Pół godziny temu, w stronę warszawy , w łomiankach, na prawym pasie ( omijał korek ) użytkownik jakiegoś Scirocco MK2 widziany :)

Sebastian    0

Dzis w Brzostowcu (pow. grojecki) o 8, taka sroczka z Mugenem i bialymi pasami na klapie

Zdjcie0107.jpg

Zdjcie0111.jpg

lukasz_61    0

wczoraj w Ełku corrado Pawła z Bielska i to co zostało z litewskiego corrado robiące powtarzalne ET 9.3 na ćwiartke na zwyklym asfalcie (jego rekord to 8.99) :ph34r: silnik na bazie starego 16v. jest z Litwy ale od kilku lat sie pojawia na polskich wyscigach