Jump to content
Ika

Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

Recommended Posts

maslo    0

Wczoraj ok 17, na wiadukcie w Siechnicach widziałem i dałem się zobaczyć ciemno-granatowemu Corrkowi na DST (znaki szczególne ciemne szyby)

akurat rozmawiałem przez telefon więc nie pobłyskałem, ale rączka była.

popiel89    0

dziś po 12 w Łodzi ul.Milionowa przy Śmigłego-Rydza(na przeciwko myjni) czarne corrado TKN, bez blachy z przodu.

butcher    0

wczoraj około 15:00 w piotrkowicach na drodze Proszowice Słomniki bardzo ładne czerwone corrado wielkie ździwienie ale łapki były :lol:

rafal.g    0

wczoraj około 15:00 w piotrkowicach na drodze Proszowice Słomniki bardzo ładne czerwone corrado wielkie ździwienie ale łapki były :lol:

Jakie miał blachy bo u nas w powiecie to chyba tylko my mam corki :D

humi    0

Przyznać się, kto wczoraj koło północy stał na Lotosie między Sopotem a Gdynią? :>

butcher    0

nie zwróciłem uwagi bo byłem w szoku :lol:

Edited by butcher

Verbus    0

Wczoraj kolo 12 na Struga( Zs) pod castorama szare curado ZST widzielismy :>

madKOWAL    0

Dzis w Ostrowcu Świętokrzyskim czarne G60 na TOS i mijalem sie z trzy ale mnie nie widzial chyba. Ja jechalem czerwonym T4.

sloniu    0

dziś po 12 w Łodzi ul.Milionowa przy Śmigłego-Rydza(na przeciwko myjni) czarne corrado TKN, bez blachy z przodu.

correk Sky

madKOWAL    0

niekoniecznie :)

jak na brockach b1 i z duza lotka z tylu to vrka mojego znajomego

indi    0

27 sierpnia ciemne corrado w Zakopanem na rejestracjach KTT i na Gubałówce zielone G w wersji us :) Kojarzycie?

Bocia    0

W połowie sierpnia czarny Corek w Szwecji na autostradzie - okolice Göteborga oraz kolejne już w Norwegi w okolicach miejscowości Ørje :wub: Czyli tam też są nasze autka.

Zadi    0

Dziś po 17ej na obwodnicy Kielc krótkie spotkanie z Olafem (Olafart). Powitane, wstrzymany ruch na rondzie, hehe.

Jednak dziś jechałem w innym kierunku niż zazwyczaj bo byśmy pojechali razem przez kilkanaście km, a i może miejsce na krótki postój by się znalazło :)

Edited by Zadi

rafal.g    0

Dzis w monachium białe corrado na TK.Rok temu tez je widziałem,ale nie wiem czyje to

s_kowal    0

Dzisiaj ok. 15:00 na moście nad Odrą na wylocie z Opola w stronę Wrocławia mijałem dupowozem granatowe Corrado na blachach OB........ (Corr wyjeżdżał z Opola).

Któż to taki ???

madKOWAL    0

Dzis w monachium białe corrado na TK.Rok temu tez je widziałem,ale nie wiem czyje to

Kiedys pisalem do andrzejka czy to nie jego ropniak, ale ostatnio dowiedzialem sie ze jest w Kielcach jeszcze jeden bialy Corr i co ciekawe tez raczej diesel bo kopcil chyba ze taka benza zajechana :)

olafart    0

Dziś po 17ej na obwodnicy Kielc krótkie spotkanie z Olafem (Olafart). Powitane, wstrzymany ruch na rondzie, hehe.

Jednak dziś jechałem w innym kierunku niż zazwyczaj bo byśmy pojechali razem przez kilkanaście km, a i może miejsce na krótki postój by się znalazło :)

pozdro, pozdro :) Morda mi się cieszyła już przez resztę drogi do Zako :P

oczywiście że byśmy stanęli i pogadali, bo akurat musiałem sobie przerwę zrobic- następnym razem się poprawimy :)

hanys    0

dzisiaj ok 13.45 w Katowicach na rondzie mikolowskim czarne Corrado na blachach S1 LUNA