Skocz do zawartości
sslawek77

O ograniczeniach raz jeszcze

Rekomendowane odpowiedzi

kostek    0
Z reguły auta, które lakierowane są po raz kolejny mają gładszy lakier... Zauważyłem, że nowe auta w większości przypadków mają "morkę" i to bardzo widoczną. Tak się zastanawiam po co?? Żeby było z czego polerowac czy jak??

Może nie były polerowane :ph34r:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
KOSTRZYK    0

ostatnio oglądałem taki program i tam bejce były lakierowane zanurzeniowo, a potem utwardzane termicznie, może po takim lakierowaniu nie trzeba polerować :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
rwtnt    0

Wcale nie jest taka zgnila ;) tak wyszlo jak bede mial dostep do lepszego aparatu to popstrykam fotki

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
RoleK    0

Panowie :lol:

 

Byłem dzisiaj w zoo :D

 

I co widziałem ?

 

dsc01404dp0.jpg

 

 

 

 

Oślą łączke :lol::lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Adanio    0
Panowie :lol:

 

Byłem dzisiaj w zoo :D

 

I co widziałem ?

 

Oślą łączke :lol::lol:

Ale fajna ta ośla łączka na zdjęciu. Zdeptana strasznie i nic na niej nie ma :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Adanio    0

To taka alegoria:)

Cała łączka ma też ładną nową siatkę która oddziela ją od innych hm....boksów? ..... pokoi? :lol:

A na niej wisi jakiś jakby niedokończony tekst, który pewnie symbolizuje właśnie powstające Faq. Ubita ziemia jest symbolem miejsca starć, pojedynków i utarczek. Ale widać tam też jakieś glony czy mech a to z kolei oznacza że wszystko z czasem się unormuje i osiągnie jakąś równowagę biologiczną. Same osiołki wyglądają na zadowolone i w coś się uparcie wpatrują (ja myślę że właśnie korzystają z "Szukaj" :D ) A ten z prawej to z fryzury podobny do mnie...

I proszę wycieczki, czy ktoś zauważył, że to co jest poza ogrodzeniem tej łączki wygląda tak samo jak ona? :blink:

RoleK przyznaj się sklejałeś to wszystko w PS pewnie ze dwa dni. :lol: :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Adanio    0

Może zrobić nowy temat - "Co autor miał na myśli?"

 

Komentarz I: Ładny kot tylko co mu się stało w uszy i wąsy?

 

Jako że niegdyś interesowałem się mocno ornitologią (dzisiaj słabiej) będzie też komentarz II: Zalatująca do nas z północy sowa śnieżna jest w Polsce spotykana w naturze bardzo rzadko, mniej więcej tak samo często widuje się białe Corrado.

 

To autor miał na myśli?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
alien    0
mniej więcej tak samo często widuje się białe Corrado.

 

To autor miał na myśli?

Ojj pitolicie kolego pitolicie,

 

codziennie mijam białe corrado niestety jakies zzdezelowane i zawsze stoii w tytm samym miejscu w bez ruchu , zapytać radzia,ponczka i innych oni je widzieli wiec białe corrado mozna spotkać bez obaw :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Adanio    0

Nie mówię że białe Corrado to biały kruk tylko że sowa śnieżna. W Koszalinie te sowy na pewno są częściej niż w Lublinie bo przylatują czasem ze Skandynawii ;) U mnie ich jakoś nie widać...

A może to jest białe Corrado z in pro i "aktywną lotką"?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
poncheck    0

dopra pozamiatane, można iśc spać...

orly.jpg

ha.gif

Edytowane przez poncheck

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
alien    0
A może to jest białe Corrado z in pro i "aktywną lotką"?

Nawet nie wiem czy ten spoiler działa w nim , to taki grat jak to poncheck określił "Zmęczony zyciem" 2.0 8v , o in pro zapomnij :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
snow    0

Dziwne, ze gora zabrania pisania w Corkomarkecie... przeciez oferty wystawiane przez tzw. "nowych" - tych co nie oplacili skladki - sa tak samo przydatne, potrzebne dla klubowiczow, jak i dla reszty... Przeciez 'to' glownie kreci forum. Moim zdaniem nie powinno byc restrykcji w tym dziale.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
BOLO666    0
Dziwne, ze gora zabrania pisania w Corkomarkecie... przeciez oferty wystawiane przez tzw. "nowych" - tych co nie oplacili skladki - sa tak samo przydatne, potrzebne dla klubowiczow, jak i dla reszty... Przeciez 'to' glownie kreci forum. Moim zdaniem nie powinno byc restrykcji w tym dziale.

 

Przemyślałem to...

 

Klubowicze już wszystko mają ;) A Ci nowi to przeważnie gówniarze i dzieci neostrady i jak nawet coś mają do sprzedania to to nic warte nie jest - zajeżdżone, zmaskarowane i pogięte :D :D A jak coś chcą kupić to żaden szanujący się klubowicz niczego im i tak nie sprzeda, żeby nie zrobili z tym tego co z tym co chcą sprzedać :D :D

 

Tak trzymać - i nie nabijam się - serio wolę, żeby w garażu się kurzyło niż żeby jakiś małolat to sprofanował :>

 

I kur... jeb... w d... pier... kijem bambusowym mać!!! Sprzeda mi Ktoś nadkola czy nie!!! Cena nie gra roli :D :D

Edytowane przez BOLO666

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
snow    0
snow - czemu sprzedajesz rrado??

napisalem w ogloszeniu, studia sie zaczynaja... z bolem, ale musze sprzedac... :( mam nadzieje, ze przygarnie go ktos, kto bedzie go rownie kochal jak ja... a moze nawet bardziej :mellow:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

niech mu ktos kur...sprzeda nadkola,ja tez potrzebuje.ale widac ,że facet naprawde potrzebuje pilnie/Bolo bede załatwial dzis sobie zobacze co da sie zrobic,ale po 18-00

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
blitz    0

Jako ze mam dobry humor powiem ze kocham swoje G, i zadne auto nie daje mi tyle przyjemnosci i satysfakcji, zwlaszcza jak 8 wentli wciaga cwaniakow na drodze i spod swiatel. I wkoncu wyszedlem z nim po 3 latach na prosta. Kocham to auto :D Pozdrawiam tych ktorych znam i tych co mnie nie lubia :rolleyes:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

By korzystać z forum musisz się zgodzić z zasadami: Warunki użytkowania.