Skocz do zawartości
sslawek77

O ograniczeniach raz jeszcze

Rekomendowane odpowiedzi

alien    0

Ha , ja tam powiedzialem kasa przyjdzie to sypne na forum a

 

 

Kuźwa jaka abstynencja od forum tyle czasu juz nie bazgrałem :/ :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Praks    0
taaa... zjebke mi wystosuj bo zaplacilem jak bylo dobrowolne :lol:

ale czy ja mowie o tobie.... :huh::P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nezzo    0
ale czy ja mowie o tobie.... :huh::P

mnie zacytowales :huh:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
sZcZeWi    0
ale wkurwia mnei pisanie osob... ze jakby bylo dobrowolne to by zaplacili bo jak mus to dla zasady nei zpalaci...jestem ciekaw czy zaplacili wszesniej jak skladki od 2 lat byly dobrowolne????  :wacko:

YaMsChA dołaczył 2-June 05 - nie

Fuego dołaczył 8-June 07 - nie

B_O_N_K dołaczył 1-December 06 - nie

Lara dołaczył 18-May 06 - nie

Ludvik dołaczył 28-February 06 - nie

Reaper dołaczył 10-September 07 - nie

 

i wszystko jasne -_-

Edytowane przez sZcZeWi

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Praks    0
YaMsChA dołaczył 2-June 05 - nie

Fuego dołaczył 8-June 07 - nie

B_O_N_K dołaczył 1-December 06 - nie

Lara dołaczył 18-May 06 - nie

Ludvik dołaczył 28-February 06 - nie

Reaper dołaczył 10-September 07 - nie

 

i wszystko jasne -_-

czyli mailem racje... ;)

 

chyab nie trzeba dodawac wiecej :ph34r:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Codders    0

Heeeej... ale mowia o nas tam :] To my jestesmy Ci zli i beeee co jezdza po innyc.. taka elita z nas ze hohoooo xD

 

I naszemu forum daleko brakuje... uuuuuu ciekawe do czego...

 

Ja jebie... :lol:

 

...albo raczej BONK :ph34r:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
sZcZeWi    0

no taa gdzie BONK tam tez "jebie" :lol: codi a przyuwazyles ktos tam ci podporwadzil robala i to perfidnie linkujac

z twojego serwera :> moze by tak jakiegos hot gifa zapodac pod ten link niech poznaja co to dobra beka :wub::lol:

Edytowane przez sZcZeWi

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nicram    0
czyli mailem racje... ;)

 

chyab nie trzeba dodawac wiecej :ph34r:

ja zaplacilem wczesniej ... teraz mi jest to nie potrzebne wiec pozdrawiam wszystkich i szanuje każdego zdanie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Codders    0
no taa gdzie BONK tam tez "jebie" :lol: codi a przyuwazyles ktos tam ci podporwadzil robala i to perfidnie linkujac

z twojego serwera :> moze by tak jakiegos hot gifa zapodac pod ten link niech poznaja co to dobra beka :wub::lol:

DONE :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
radzio    0
Pozdrawiam wszystkich co po mnie jechali! ;)

oj Drzewo ^_^ czuje sie pozdrowiony :lol: ponczek zapewne tez :P

 

a co do placenia, macie racje i jej nie macie, prawa rynku to jedno a zamykanie drogi przed innymi to drugie, ja ani nie zaplacilem dobrowolnie ani nie zaplace teraz, obiecuje za to zaplacic juz wkrotce jak dojdzie do skutku moja nowa zdobycz, pytanie ile z forum skorzystalem przez ten czas od kiedy "jestem z Wami"?? fajny klimat, lubie Was chlopaki, ale jedyna przydatna informacja jaka sam wyciachnalem z opcji "szukaj" byla o rozmiarze glosnikow w drzwiach ;) moze to wlasnie dlatego ze moj zlomek sie nie psuje :> nie strzela fochow ;) ze nie mam G60 :ph34r: i ze zlomek prawidlowo reaguje na nocke spedzona w garazu z katowka na masce :D

 

25zl to duzo i malo, niewiele i czasem zbyt wiele, kazdy ma swoj wybor i jak nicram mowi trzeba go szanowac, nie mniej jednak wydaje mi sie ze wkrotce zaczniecie odczuwac powolna agonie forum wynikajaca z mega hermetycznego grona uzytkownikow, malejacej liczby postow i umykajacej cyferce z uzytkownikami... forum to glos ludu - czasem sa to "armagedony", czasem "ponczki" a czasem przesmiewcy "kicaje" a nawet straznicy "homery", jedni sie wykruszaja naturalna selekcja inni daja rade i sa "drzewami" do dzis...

 

to tyle... bo jak tak dalej pojdzie nawet tu sie nie bede mogl wypowiedziec <_<

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
sZcZeWi    0
bez pytan, mam nawet uwiecznione :D

i tak sie kreci dobra beke! :lol:

Edytowane przez sZcZeWi

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
radzio    0

a ja szukam szukam i szukam i widze lazi ten robal i nie kumam czaczy i nagle skonczylem pic Kelta i mnie olsnilo!! przeladowac strone :P no i moim oczom ukazal sie laasssssssssssss hehe dobre dobre :>

 

a zanim te ciolki sie pokapuja osochozi to z tydzien minie jak nic hehe

Edytowane przez radzio

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Codders    0
O q...wa ide sie pochlastać ze śmiechu :lol:  :lol:  :lol:

psycho.gif

 

 

:D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Codders    0

Dobra.. dość FLEJMa.. trzeba iść spać...

 

słodkich koszmarów życze ;>

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
poncheck    0

beka beką ale to ograniczenie jest do dupy...choćby z tego względu że teraz to naprawdę nie ma drugiego takiego forum motoryzacyjnego w pl :> owszem, raz że z atmosfery, klimatu , beki i zajebistych ludzi...

a dwa tak zamkniętego dla zewnątrz...poracha!

 

zbudujmy wielki mur żeby nikt nowy nigdy tu nie wszedl, to trochę jak z jednostką w społeczeństwie....niezdrowo ale jak tam chcecie, przestaje mi się to podobać , co nie znaczy że się gdzieś wybieram, zapłacić też zapłace bo statystycznie spamuje tu najwięcej B) ale zupełnie nie tędy droga a ja złym przykładem jestem bo siedzę tu od początku :ph34r: byłbym nowy, wszedłbym, karzą płacić niewiadomo za co, dowidzenia...PROSTE!!otwórzcie oczy czasem ;)

dobranoc :ph34r:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

nie jestem z innego swiata/znaczy tam sie ktos poskarżył?a tamto forum to cos taki sędzia internetowy,zeby oceniać co jest dobre co nie--no jak ja mam pózniej z takim chlopokiem siedzić na ławce na zlociku,jak ktos tam pisze,ze sie poslizgnoł czy cos tam cos tam/nie jestem jakis pierd...imperatorem--opłata serwera 25 pln i tak ustalono co tu kur...jest nie do zrozumienia,która czesc? Ja od dzis apaluje,zeby dzwonki na telefon sciągane z netu były darmowe!!!Mam po co zyć---dac bezpłatne dzwonki na telefony!!!(mam tylko nadzieje,ze ktos rozumie,co pisze)ok miłego dnia spadam na grzyby(nie halusy)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Misiek :)    0

Aż nie chce już się czytać jak niektóre osoby narzekają na ograniczenia. W końcu w dzisiejszym świecie nie ma nic za darmo, więc i utrzymanie strony kosztuje. A forum to prawdziwa skarbnica informacji technicznych, które często są bardzo ciężkie do zdobycia. A chyba to nie jest problem żeby zaoszczędzić dziennie 19 groszy (bo tyle wystarczy żeby później opłacić składkę klubową na cały rok). Jestem tu od niedawna (ba, nawet nie mam corka jeszcze, ale ciągle szukam) ale z tego co zdążyłem poznać to forum to uważam że warto odmówić sobie jednego piwa na 3 tygodnie i mieć tu dostęp. Ale widać nie wszyscy potrafią sobie odmówić...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Qbejs    0

A ja powtórze że zarząd powinien wprowadzić w życie plan aby nowi mogli TYLKO czytać ale wszystkie działy ( z wyłączeniem Corkomarketu ) ! Poblokować im korzystanie z PW, wyszukiwarki, pisania nowych postow itp.

 

Inaczej z forum zrobi sie miejscem pogaduch malej grupki osob.

Edytowane przez qbejs

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiton_G60   
Gość Kiton_G60
Ja piernicze wielkie halo o 25zł
niektórzy z was Mysla ze te 25zl to jest gówno.... A ja wam powiem ze dla kogos kto ma wiecej zainteresowan niz corrado to jest JUZ O kolejna Wplate za duzo...... Ja np mam do zaplacenia 50zl za neta... 50zl za server na ktorym od 3 lat bawi sie grono moich 20stu przyjaciół zawsze jakies 25 za forum..itp...z tel kom juz zrezygnowalem...bo ciezko bylo mi utrzymac Server..i teraz czlowiek sie dowiaduje ze na forum Corrado tez trza sie zrzucic.....

 

Wiem ze 25zl na rok to jest gowno ale wyobrazcie sobie ze niektórzy po wyplacie i oplaceniu wszystkiego...nie moga wyskrobac nawet tych 25zl.... Przy moich "pierdolnym zarobku" gdzie trzeba wlac cos do baku i wsadzic do gęby jakas bułke...a jak sie nie jest jeszcze samemu.... to to jest o te 25zl za duzo....JUZ ZA DUZO.....

 

A teraz spr ograniczen...ok Kumam ze nie placisz nie zajrzysz do technicznego...ale Pogaduchy :| Ktos sie zapyta o cos ja bede znal odp albo ktos spyta o jakiegos Cora w moich okolichac..i ja chetnie pomoge...A tu gowno....to takie samoograniczanie sie......tak mi sie wydaje......czyli nie zaplacilem i praktycznie nic mi nie wolno....w zasadzie mozny by od razu pousowac te konta co nie zaplacily i na jedno wyjdzie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Qbejs    0
a juz tak nie jest? :huh:

Z tego co ja zrozumiałem to jest dostepna osla laczka i fora o sciro.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

By korzystać z forum musisz się zgodzić z zasadami: Warunki użytkowania.