Skocz do zawartości
Ika

Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

Rekomendowane odpowiedzi

sZcZeWi    0

dzisiaj okolo 17:15 biala sroczka scala mk2 na SBI wyjezdzala dosc glosno z pod auchan w bielsku :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
olafart    0

wczoraj na Puławskiej w korku, widziałem jakieś niebieskie Corrado na WPI w drodze do Piaseczna- ktoś od nas? B)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Win32    0

A z olafartem staliśmy dzisiaj w korku na sobieskiego ok 17:30. Pozdro. Żółte halo jest charakterystyczne w lusterku :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
miły    0

Dzisiaj ok 16 jakis nowy, nieznajomy parch w szczecinie :blink:

Jechał na wojska polskiego, na przeciwko kortów tenisowych, w środku raczej młody kierownik w zielonej bluzie, o ile dobrze dojrzałem w przelocie, bo jechałem w przeciwną stronę :) Kolor niebieski z dokładkami na progach na których był srebrny napis "Corrado", reszta wszystko seria

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
sZcZeWi    0

wczoraj w mojej wiosce okolo godizny 14 niebieksi cor z czarnymi zderzakami widziany na wiadukcie nad S1'ka lecial w storne brennej :)

a dzis o 15 widziana doslownie 500m od domu czerwona sroczka mk2 w ospojlerowaniu rieger gto (kiedys o niej juz pisalem na forum) :>

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
olafart    0

A z olafartem staliśmy dzisiaj w korku na sobieskiego ok 17:30. Pozdro. Żółte halo jest charakterystyczne w lusterku :D

 

 

to mój ojciec jechał- codziennie do pracy nim śmiga, chociaż mu tłumaczę że to nie jest dupo-wóz!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Drzewo    0

Dzisiaj Czerech przy wyjezdzie z pruszkowa, pomachane, ladnie sie blyszy od razu rzucil mi sie w oczy :)

 

Pozniej na alejach kierowniczka w corrado ST :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
miły    0

Dzisiaj ok 15 znowu widziane niebieskie corrado... Na Gdańskiej w stronę centrum. Nie wiem czy to samo co wczoraj, ale kolor podobny. I na pewno nie był to Nezzo bo kierownika widziałem

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Ozik    0

A z olafartem staliśmy dzisiaj w korku na sobieskiego ok 17:30. Pozdro. Żółte halo jest charakterystyczne w lusterku :D

 

 

Win, wpadnij wreszcie kiedyś na spot to i reszte poznasz :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Win32    0

Ja ci chętnie wpadne, tylko jak na złość albo pracuję do drugiej w nocy, albo coś innego wypada dry.gif

Edytowane przez Win32

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Adanio    0

Nowe białe Sciro cisnęło dzis wieczorem od Wawy na Lublin pare km przed Lublinem. Ostatnio jedno takie pusciłem zeby zobaczyc jak wyprzedza i chyba fatum Corrado jednak na nich ciąży bo co prawda nie zjebało sie ale mimo ze nowe to coś pod nim wisiało i tarło o asfalt znaczy coś co sie prawie urwało ale nie wiem co to mogło być :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Johnny    0

Dziś przed 15 na trasie Kórnik - Środa Wlkp, chyba granatowe Corrado na tablicach średzkich PSR. Pewnie to samo co kiedyś w Puszczykowie widziałem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
dees    0

Wczoraj w gdyni spotkałem karpia jak jechał z mamą correm na zakupy. Sympatyczny widok:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
VJARON    0

w końcu trafiłem sandomierskiego korra :P

 

zabłądziłem na jedynym miejskim osiedlu i już jak mnie nogi bolały od łażenia w kółko, moim oczom ukazało się to

th_DSC00011a.jpg

 

ale szpachlowóz, że głowa boli :(

 

niestety właściciela jeszcze nie poznałem, ale to już pikuś.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Verbus    0

a dzis na spocie bylismy na kawusi wszyscy a obok salon VW i sciro stalo :P(ale nie Sety on byl na spocie to sie nie liczy )

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Rafal    0

W sobote koło 14 na Trasie Łazienkowskiej minąłem jakieś ciemne Corrado na blachach chyba TST.

A wczoraj po południu spotkałem - właściwie to on mnie spotkał - na piechote na Krakowskim Przedmieściu Drzewiasty... Jeszcze raz pozdrawiam.

 

R

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość stachu   
Gość stachu

bordowa sroka starszy pan za kierownica , w Skoczowie na glownym skrzyzowaniu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Ozik    0

Dziś widziane czarne Scirocco LLU na trasie siekierkowskiej w Warszawie. Na szybie miał nalepke Scirocco Club Polska.

 

Pozdrawiam Sciroholika :)

Edytowane przez Ozik

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Kryniol    0

dzisiaj pod Citibankiem na Gleszowskiej niebieskie sciro WH dosyc mocno zmęczone życiem stało

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Qbejs    0

Wczoraj kolo 13 na trasie siekierkowskiej widziałem shaltowanego przez policjanta niebieskiego cora na chyba blachach WH.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

By korzystać z forum musisz się zgodzić z zasadami: Warunki użytkowania.