Verbus 0 Report post Posted May 18, 2010 ladne ma kola Po dwa inne tez to od razu wylapalam:P Share this post Link to post Share on other sites
hanys 0 Report post Posted May 18, 2010 dzisiaj w Katowicach Piotrowicach kolo Famuru po godz. 18 biale nowe Sciro na blachach z Rybnika, prawdopodobnie od dilera VW - Magro Share this post Link to post Share on other sites
miły 0 Report post Posted May 18, 2010 Co to są za felgi z przodu na tym corku co Verbus wkleiła? Pierwszy raz widzę coś takiego. Wie ktoś jak to wygląda od frontu?? Share this post Link to post Share on other sites
delfin 0 Report post Posted May 19, 2010 ostatnio w Berlinie widziany biały VR z klatka i ciemne G60 Share this post Link to post Share on other sites
thor 0 Report post Posted May 21, 2010 --- końcówka filmiku Share this post Link to post Share on other sites
alien 0 Report post Posted May 21, 2010 ale dojebałeś Czemu mu nie dałeś ? Share this post Link to post Share on other sites
thor 0 Report post Posted May 21, 2010 niewidzialem ze mnie kręcą;/ Share this post Link to post Share on other sites
alien 0 Report post Posted May 21, 2010 bo jak byś wiedział to byś juz 500 m przed leciał na odcince Share this post Link to post Share on other sites
thor 0 Report post Posted May 21, 2010 pewnie taaak Share this post Link to post Share on other sites
alien 0 Report post Posted May 22, 2010 o godzinie 16 pod galerią Emka w Koszalinie takie coś Share this post Link to post Share on other sites
Adanio 0 Report post Posted May 22, 2010 Czorny Corr, numery zaczynające się na W, dziś wieczorem widziany w Markuszowie jak leciał w stronę Lublina. Share this post Link to post Share on other sites
Antonio 0 Report post Posted May 23, 2010 (edited) dzisiaj, w mieścinie lubycza królewska, pod kościołem na komunii, grafitowe corrado, na 17' rejestracja WA xxxxx chyba, ktoś od nas? bo właściciela nie spotkałem, jbc można na pifo się ustawić edit. to chyba ten sam co Danio widział Edited May 23, 2010 by antonio Share this post Link to post Share on other sites
Pioter_PL 0 Report post Posted May 23, 2010 (edited) chyba to jakiś znak bo co jakiś czas się natykam na to Corrado Edited May 23, 2010 by Pioter_PL Share this post Link to post Share on other sites
Kryniol 0 Report post Posted May 23, 2010 to znak że niektórzy ludzie mają corrado Share this post Link to post Share on other sites
Adanio 0 Report post Posted May 23, 2010 (edited) Przed chwilą u nas we wsi Maro swoją Pomarańczą i fioletowy corr Boczka (o ile dobrze kojarzymy). Czekaliśmy na wyjazd z podporządkowanej i o dziwo zostaliśmy zauważeni. Mimo, że nie byliśmy correm. Nie wiem czego to zasługa: machania, trąbienia czy napisu official corrado support car. Edited May 23, 2010 by Adanio Share this post Link to post Share on other sites
hanys 0 Report post Posted May 23, 2010 Adam jeszcze flage musisz wozic dzisiaj w Tychach nowe srebrne Sciro, kierowniczka lat ok 30 z dzieckiem niespecjalnie byla zainteresowana moim machaniem Share this post Link to post Share on other sites
nOob 0 Report post Posted May 23, 2010 Dzisiaj w wejcherowie 18:30 poncheck, tankowanie na orlenie Share this post Link to post Share on other sites
Kryniol 0 Report post Posted May 23, 2010 Dzisiaj w wejcherowie 18:30 poncheck, tankowanie na orlenie a mówił że dba o swój samochód Share this post Link to post Share on other sites
rafal.g 0 Report post Posted May 23, 2010 (edited) Dzis na A4 na wysokoci Strzelec opolskich widzialem Batiego jak cisnol redem a tuning schow z krakowa Edited May 23, 2010 by rafal.g Share this post Link to post Share on other sites
alien 0 Report post Posted May 23, 2010 Dzisiaj w wejcherowie 18:30 poncheck, tankowanie na orlenie przecie on zawsze na shellu tankuje Share this post Link to post Share on other sites
IG0R 0 Report post Posted May 23, 2010 miał byc na spocie o 18 Share this post Link to post Share on other sites
poncheck 0 Report post Posted May 23, 2010 (edited) na tym orlenie akurat jest dobra wacha a i owszem zwykle na shellu tankuje ale orlen jest na wylocie na gdynie akurat więc też się zdarzy jak sie człowiek np na spot spieszy Edited May 23, 2010 by poncheck Share this post Link to post Share on other sites
Drzewo 0 Report post Posted May 23, 2010 Wczoraj Qbejsa przed kielcami, machalem ale nie odmachal Share this post Link to post Share on other sites
alien 0 Report post Posted May 24, 2010 machalem ale nie odmachal niech o pies trąca ! Share this post Link to post Share on other sites
bukszpan 0 Report post Posted May 24, 2010 Corrado na Łowickiej w Warszawie rejestracja WPR Share this post Link to post Share on other sites