Jump to content
Ika

Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

Recommended Posts

Adanio    0

Dzisiaj około 11 na trasie Lublin - Chełm widziane czarne corrado. Nie zauważyliśmy jakie blachy, bo śmigało w przeciwną stronę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Smyk    0

ja wczoraj w lublinie na zemborzyckiej białe scirocco mk2 na LU.., dzisiaj trasa biłgoraj lublin najpierw jakieś niebieskawe sciro mk2 na LBL.., a później już przed lublinem czarne mk3 na LU...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest   
Guest

zdjcie0345.jpg

 

W Piątek :) Corrado w Corq :)

 

Nawet się zrównałem z kierownikiem, ale.. coś tam gmerał przy zegarkach więc nie przeszkadzałem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kwass    0

Dzis na borowskiej po poludniu widziany niebieski cor na DW pozniej po 18:00 widziany zółty jakieś panie wiózł... Żółty mam nadzieje ze zawitasz z paniami na spocie :P

Edited by Kwass

Share this post


Link to post
Share on other sites
olafart    0

wczoraj ok. 9 rano w Jankach wyjechało za mną fioletowe Corrado na KBRach- wszystko byłoby spoko, gdyby nie ten badlook :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
DanielllVW    0

Dzisiaj około 11 na trasie Lublin - Chełm widziane czarne corrado. Nie zauważyliśmy jakie blachy, bo śmigało w przeciwną stronę.

 

 

to mogłem być ja, ale nie czarne tylko ciemna śliwka, z piask leciałem w strone lublina o tej porze, na czarnych felgach alu

Share this post


Link to post
Share on other sites
dykta    0

wczoraj ok. 9 rano w Jankach wyjechało za mną fioletowe Corrado na KBRach- wszystko byłoby spoko, gdyby nie ten badlook :P

kbr 297w ?

czyzby własciciel juz nie mojego corrado nie przerejestrował fury ???

trochu mnie to martwi...

Share this post


Link to post
Share on other sites
olafart    0

dykta, zgadza się takie coś było- na xenonie i z badlookiem. w środku 2 gówniarzy i lachon- chcieli mnie dogonić, ale nie bardzo im wyszło... Szpan nie udany ;) ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
rafal.g    0

Dzis widzialem biale corrado w monachium na ulicy Kasselberg a numery to TK 59846 i na tylnej szybie duza naklejka DESPERADOS to ktos od nas??

Edited by rafal.g

Share this post


Link to post
Share on other sites
dykta    0

dykta, zgadza się takie coś było- na xenonie i z badlookiem. w środku 2 gówniarzy i lachon- chcieli mnie dogonić, ale nie bardzo im wyszło... Szpan nie udany ;) ;)

to mnie nie ucieszyłes :(

nie martwie sie tym ze Cie nie dogonili ale tym ze na moich blachach...

a ubezpiecznie wymówiłem juz z miesiac temu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
KOSTRZYK    0

chyba skoro wyrejestrowałeś i wymówiłeś ubezpieczanie, to nowy właściciel ma problem nie Ty.

Share this post


Link to post
Share on other sites
kicaj    0

OC mają na siebie, trzynaj umowę kupna- sprzedaży i nic się nie martw ;) Znam jednego takiego co na blachach poprzedniego właściciela jeździ już 3 rok... Nie jest to normalne, ale to normalne, że coś jest nienormalne w tym kraju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
dykta    0

chyba skoro wyrejestrowałeś i wymówiłeś ubezpieczanie, to nowy właściciel ma problem nie Ty.

mam obowiazek wyrejestrowac?

tylko wymeldowałem sie z PZU.

ok doczytałem mam obowiazek 30 dni od zbycia samochodu- kar nie ma. Będę w małopolsce w łikend moze sie uda.

Edited by dykta

Share this post


Link to post
Share on other sites
kicaj    0

nie masz takiego obowiązku, obowiązek przejestrowania ma nabywca pojazdu... Wyrejestrować moższesz po zezłomowaniu. Poprostu jak ubezpieczyciel się dopatrzy, że nowy właściel płacił zaniżoną stawkę OC (bo pewnie dlatego nie przerejstrowali) to przyśle im wyrównanie.

 

 

edit: Możesz przytoczyć ten artykuł? Jak wyrejestrujesz to powstanie ciekawa sytuacja :)

Edited by kicaj

Share this post


Link to post
Share on other sites
dykta    0

nie masz takiego obowiązku, obowiązek przejestrowania ma nabywca pojazdu... Wyrejestrować moższesz po zezłomowaniu. Poprostu jak ubezpieczyciel się dopatrzy, że nowy właściel płacił zaniżoną stawkę OC (bo pewnie dlatego nie przerejstrowali) to przyśle im wyrównanie.

 

 

edit: Możesz przytoczyć ten artykuł? Jak wyrejestrujesz to powstanie ciekawa sytuacja :)

Na byłym właścicielu samochodu ciąży obowiązek nie tyle wyrejestrowania, co zawiadomienia o zbyciu zarejestrowanego pojazdu. Mówi o tym art. 78 ust. 2 ustawy – Prawo o ruchu drogowym: „Właściciel pojazdu zarejestrowanego jest obowiązany zawiadomić w terminie nie przekraczającym 30 dni starostę o nabyciu lub zbyciu pojazdu (…)”.

Samo zgłoszenie sprzedaży nie jest równoznaczne z wyrejestrowaniem. Od decyzji odmawiającej przyjęcia zgłoszenia zbycia pojazdu można się odwołać do Samorządowego Kolegium Odwoławczego. Trzeba to zrobić w ciągu 14 dni od daty doręczenia odmowy za pośrednictwem wydziału komunikacji.

 

 

 

Podstawa prawna:

 

- Ustawa z 20 czerwca 1997 r. - Prawo o ruchu drogowym (tekst jednolity Dz.U. Nr 108 z 2005 r., poz. 908 z późn. zm.),

 

- Rozporządzenie Ministra Infrastruktury z 22 lipca 2002 r. w sprawie rejestracji i oznaczania pojazdów (Dz.U. Nr 133 z 2002 r., poz. 1123 z późn. zm.).

 

CZYLI ZGŁOSZENIE SPRZEDAZY NIE WYREJESTROWANIE.

http://www.motofakty.pl/artykul/powiadom_urzad_o_sprzedazy_auta.html

Edited by dykta

Share this post


Link to post
Share on other sites
olafart    0

widzisz, człowiek uczy się całe życie- sam o tym nie wiedziałem, że trzeba powiadomić o zbyciu pojazdu...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czarna!    0

Wczoraj w Kobyłce Corrado grafitowe na WOR.... a dziś W Raszynie białe Scirocco MK3 na WF ... a potem na trasie katowickiej czarne Scirocco MK2 chyba 16 V. Żadne niezintegrowane i niekumate -_-

Share this post


Link to post
Share on other sites
poprostu    0

13:12 trasa Łęczna - Puchaczów: Pan Groszek

Share this post


Link to post
Share on other sites
kostek    0

W poniedziałek koło Krosna ciemny kor na RK... a dzisiaj w skarżysku koło BP Dziadek swoim A8 :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
sZcZeWi    0

wczoraj ciemne sciro mk2 przy sklepie na rogu daszynskiego i halcnowskiej w bielsku bialej :P blach nie dojzalem :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
KOSTRZYK    0

wczoraj ciemne sciro mk2 przy sklepie na rogu daszynskiego i halcnowskiej w bielsku bialej :P blach nie dojzalem :P

 

czym ty się teraz szczew zajmujesz, że tak krążysz po polszy?

Share this post


Link to post
Share on other sites
hanys    0

przeca ze Skoczowa do Bielska jest raptem 20-30km, wiec o jakim krazeniu po PL mowa ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
kostek    0

Bo to menda jest i cora nie chce sprzedać :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.