Antonio 0 Report post Posted June 4, 2010 w tomaszowie lubelskim brązowe corrado i niebieskie sciro na sm, musze złapac kierowników w końcu Share this post Link to post Share on other sites
badyl 0 Report post Posted June 6, 2010 wczoraj w Oleśnicy błękitny kor z czarnym matowym dachem. Rej. DOL 27... czyli dość świeża .Ktoś od nas ? Share this post Link to post Share on other sites
Paciu 0 Report post Posted June 6, 2010 kupił go chłopak z okolic bierutowa g60 była jakis czas na allegro z tytułem HARDTOP Share this post Link to post Share on other sites
kicaj 0 Report post Posted June 6, 2010 dzisiaj w Świdniku Gobo90 lansował się swoim parchem, widzieliśmy go dwukrotnie idąc piechotką za drugim razem nawet machaliśmy, ale chyba nie widział. Share this post Link to post Share on other sites
Paloma 0 Report post Posted June 7, 2010 No ładnie, no ładnie...i nikt nic nie napisał...O kochani podpadacie Share this post Link to post Share on other sites
Verbus 0 Report post Posted June 7, 2010 Wczoraj w Gryfinie o 21 ul.wojska pol na parkingu taki correk sobie stal Share this post Link to post Share on other sites
Paloma 0 Report post Posted June 7, 2010 Dziś na ul. Filaretów, Lublin o 12:00 widziane czerwone rrado na czarnych blachach LBD jak dobrze pamiętam...i starszy pan za kierownicą... Share this post Link to post Share on other sites
marcin pesteQ 0 Report post Posted June 7, 2010 wczoraj widziany MARO swoją teksańską pomarańczą na trasie lublin>warszawa pomrygane,pomachane Share this post Link to post Share on other sites
Justyna 0 Report post Posted June 7, 2010 Wczoraj około 20:00 widziane zielone corrado na trasie Ostróda - Elbląg rej NOS Share this post Link to post Share on other sites
Grexon 0 Report post Posted June 8, 2010 zielony corr i blachy nos to moze byc ten ktorego z marianem spotkalismy raz na stacji benzynowej... 2.0 8v. ale nie zrzeszony. Dzis czarny corr 16V na hucisku w Gdansku, blachy GDA. Share this post Link to post Share on other sites
igor_vw 0 Report post Posted June 8, 2010 W Szczecinie zielony Correk na BBS RM, lub RS na blachach: ZS 1694M Share this post Link to post Share on other sites
Rafał24V 0 Report post Posted June 8, 2010 Wrocław ,ul.Powstańców Śl. biały kor Zagniatacza a w środku laska.Po machane i odmachane.A potem jazda korami przez miasto z Kataryną. Share this post Link to post Share on other sites
hasan 0 Report post Posted June 8, 2010 A potem jazda korami przez miasto z Kataryną. kata wytrzezwial?? Share this post Link to post Share on other sites
Rafał24V 0 Report post Posted June 8, 2010 Nie potwierdzam ,nie zaprzeczam. Share this post Link to post Share on other sites
miły 0 Report post Posted June 8, 2010 W Szczecinie zielony Correk na BBS RM, lub RS na blachach: ZS 1694M To pewnie Kacper (kicu) z forum, widywany w temacie o spotach A jeśli jeszcze był dosyć mocno zglebowany, miał czerwone lampy i głośniejszy wydech to na 100% on Share this post Link to post Share on other sites
kostek 0 Report post Posted June 8, 2010 Zdaje mnie się że widziałem dzisiaj białą sroke na WM.. kogo to Share this post Link to post Share on other sites
KOSTRZYK 0 Report post Posted June 8, 2010 też mnie takie coś bzykło na siódemce Share this post Link to post Share on other sites
kostek 0 Report post Posted June 8, 2010 Pewnie siakiś nowy się pokazał Share this post Link to post Share on other sites
igor_vw 0 Report post Posted June 9, 2010 To pewnie Kacper (kicu) z forum, widywany w temacie o spotach A jeśli jeszcze był dosyć mocno zglebowany, miał czerwone lampy i głośniejszy wydech to na 100% on Tak, zglebowany mocno Masz jakieś fotki auta? Share this post Link to post Share on other sites
KATAryna 0 Report post Posted June 9, 2010 dzsiaj czerwona vrka na powstancow, pogadane przez szybke, blachy jakies ZSZ Share this post Link to post Share on other sites
alien 0 Report post Posted June 9, 2010 Czerwone na ZSZ i w VR ? Pierwsze słysze Share this post Link to post Share on other sites
maro 0 Report post Posted June 9, 2010 wczoraj widziany MARO swoją teksańską pomarańczą na trasie lublin>warszawa pomrygane,pomachane kolega z bialego??? Share this post Link to post Share on other sites
poprostu 0 Report post Posted June 9, 2010 Tak Maru - Marcin białym G się wozi; najczęściej w okolicach Janowa Pozdry dla Was. Share this post Link to post Share on other sites
miły 0 Report post Posted June 9, 2010 Tak, zglebowany mocno Masz jakieś fotki auta? Ja fotek nie mam, ale jak przeszukasz temat o spotach w szczecinie to na pewno kilka znajdziesz Raczej na stronach od końca, tych nowszych Share this post Link to post Share on other sites
Verbus 0 Report post Posted June 11, 2010 W Szczecinie zielony Correk na BBS RM, lub RS na blachach: ZS 1694M To Kacpra correk wczoraj na Ul.Parkowej biale sciro ZS stalo przy parku Share this post Link to post Share on other sites