Skocz do zawartości
Ika

Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

Rekomendowane odpowiedzi

alien    0

Wczoraj ok 18stej widziany bordowy corr 9a 16v w okolicy chojnic ? Zamienione kilka słów ... Mina osob które zaczepiliśmy - bezcenna :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
slayer    0

WCZORAJ SREBRNA SROCZKA { CHYBA SONIC } 28 CZERWCA POZNAŃ , DZISIAJ CZERWONE CORRADO CTR... HETMAŃSKA / ROLNA POZDRO :>

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Czarna!    0

Dziś tzn. 9 kwietnie w czwartek zaparkowane Corrado granatowe na WWL na Pradze przy Wileńskim w Warszawie:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
BASSER    0

dzisiaj ok. 11.30 Sosnowiec ul.Grota roweckiego na swiatlach widzialem szare corrado na blachach RDE 4 gosci w srodku pasazer odmachał jechałem czerwoną astrą ktoś od nas??

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
penti    0

Od kiedy kupiłem corka nie mogłem żadnego uszczelnić na drodze ... do dzisiaj:

 

Trasa Ustroń-Cieszyn ostatnia wiocha przed Cieszynem zaparkowane na trawce przed domem żółte corrado z rozgrzebanym tylnym zderzakiem. Mam fote ale muszę zrzucić z telefonu (później dokleję)

 

Drugie już w samym Cieszynie, czarne (tzn. ciemny fiolet) na numerach SCI, tego nie zdążyłem zrobić foty :/

 

Jechałem samochodem dostawczym :]

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
czerech    0
Chyba czesto bywasz w pruszkowie.

A ja tamtedy codziennie a nawet kilka razy dziennie przejezdzam.

 

bardzo czesto, do Moniki przybywam :)

 

trzeba sie kiedys ustawic

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
SeTa    0

dzisiaj kolo godz. 12.30 Elrey widziany na wyszka tuz przed mostem..trabnalem ze dwa razy ale nie wiem czy mnie przyuwazyl ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Elrey    0
dzisiaj kolo godz. 12.30 Elrey widziany na wyszka tuz przed mostem..trabnalem ze dwa razy ale nie wiem czy mnie przyuwazyl ;)

 

widziałem :) ale za późno się zorientowałem aby odtrąbnąć :)

pozdrawiam :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Adanio    0

Czarne corrado LPA dzisiaj około 10:20 widziane w Garbowie jak skręcało na Borków

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
sZcZeWi    0

kuzyn mi dzis oipowiadal przy flaszeczce ze widizal ostatnio czornego cora we wrocku i tak nawija (mysle no ciekawe czy poznam czyhjego widzial :D) ze ok no ale ze odpald przy naklajkeach na szybie pussywagon i noł fat cziks on board D: wiec msuial widziec maczowoz :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
DanielG60    0

wczoraj około godziny 15ej Ralfvr6 widziany na wylocie z Suchej Beskidzkiej w strone Żywca :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
B_O_N_K    0

Dzisiaj w okolicach 19:00 w Markach czarny/ciemny parch na WWL 6T?? na estorilach. Trąbnąłem delikatnie jadąc dupowozem (mk2 GTI) - może właściciel mnie skojarzy, o ile jest z forum.

 

Pozdro

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kostek    0

Dzisiaj na trasie Myślenice - Zakopane granatowy złomek na kbr.....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
match    0
kuzyn mi dzis oipowiadal przy flaszeczce ze widizal ostatnio czornego cora we wrocku i tak nawija (mysle no ciekawe czy poznam czyhjego widzial :D) ze ok no ale ze odpald przy naklajkeach na szybie pussywagon i noł fat cziks on board D: wiec msuial widziec maczowoz :)

Krolu zloty to nie ja tylko Kata :) ja nie mam zadnych pussy wagonow ani innych plakatow.. mam za to biale po bokach 'powered by...' no i mysle ze moj raban z wydechu jest duzo bardziej charakterystyczne niz jakies tam naklejki :P

I moj nie jest czarny tylko munlajt blu!! -_-;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kostek    0
kuzyn mi dzis oipowiadal przy flaszeczce ze widizal ostatnio czornego cora we wrocku i tak nawija (mysle no ciekawe czy poznam czyhjego widzial :D) ze ok no ale ze odpald przy naklajkeach na szybie pussywagon i noł fat cziks on board D: wiec msuial widziec maczowoz :)

 

 

Kufa nie wieże szczewi się zakręcił :blink::P:lol: :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
match    0

No zlapany na goracym uczynku :P

A tak btw.. Sczewi czemu pomyslales ze jak naklejki to moje? :lol:

Edytowane przez match

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
sZcZeWi    0
No zlapany na goracym uczynku :P

A tak btw.. Sczewi czemu pomyslales ze jak naklejki to moje? :lol:

qfa :D przeciez twoj mial keidys naklejexy? albo za bałdzo juz w czubie bylo ze tak pomyslalem i to faktycznie msuialbyc ten kataryniowoz :D fakt blach mi kuzyn nie podal i tak jakos mi sie skoajzylo ze to cos na dw musialo byc i tu byl blad w zalozeniach :lol: a wogole to gdzie twoj topic w projektach sie zgubil? :huh:

Edytowane przez sZcZeWi

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
match    0

naklejki sa ale nie takie i nie az tyle :) . A projek jest ukryty, nie chwale sie :P

Edytowane przez match

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Paciu    0
Krolu zloty to nie ja tylko Kata :) ja nie mam zadnych pussy wagonow ani innych plakatow.. mam za to biale po bokach 'powered by...' no i mysle ze moj raban z wydechu jest duzo bardziej charakterystyczne niz jakies tam naklejki :P

I moj nie jest czarny tylko munlajt blu!! -_-;)

ee kozaki ale naklejki sie zgadzaja ale kolor auta??ani Kata ani Match nie ma czerwonego :wacko::P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
KATAryna    0

w piątek korrek w jakies wiosce w podróży z ZG do ZS z gorzowa zielony, tak wogule, az dziw ze mnie nikt nie widział, bo walnąlem przez week Wrocław -> Zielona Góra -> Gorzów -> Dąbie -> Szczecin -> Zielona góra -> Żagań -> Wrocław

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Zadi    0

Wczoraj około 17ej w Tokarni mijałem się z czerwonym Correm LUBxxxx.

Kierowca zaaferowany bo nie odmachał....;) hehe

Ale Corra kojarzę nawet chyba z Sielpi, ostatnio... ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

By korzystać z forum musisz się zgodzić z zasadami: Warunki użytkowania.