Skocz do zawartości
Ika

Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

Rekomendowane odpowiedzi

Qbejs    0

17.40 skrzyżowanie Zwyciezkow z Saska w Wawie, granatowy obnizony corr na blachach WF.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
qlek    0

W sobote w Krakowie na ul. Lubicz czarne matowe Sciro mk1 - wygladalo na zmeczone, cos chyba pomodzone z przednim zderzakiem. Zna ktos?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
B_O_N_K    0

W sobotę około 11:00 w Białymstoku na Łomżyńskiej widziany czerwony Corek z czarną maska na blachach BSK :)

 

Dzisiaj rano około 9:30 w Wawie na parkingu przy Czerniakowskiej ciemne/czarne Scirocco :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nezzo    0
To był piątek. Taka stara nie jestem, żeby na wzrok mi sie już rzuciło, chyba,że zmieniłeś tylne lampy lub zamieniliście się z Olą corami :P

Przypominam o zaworze odmy. Jak nie masz czasu lub narzędzi, to bez żadnego problemu podjedziemy we wskazane miejsce i sami sobie zdejmiemy.

 

a to jak w piatek to moglo byc nie moje, moje od soboty tam mieszka, ze wzgledu na awarie elektryki za predko nie odjedzie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
dykta    0
Wczoraj wieczorem białe nowe Sciro na Wisłostradzie. No i gdy ja swoim dupowozem GTI próbowałem, na dwójce na wątpliwie walecznych zimówkach na mokrym asfalcie, wywalczyć jakąś przyczepność, w Sciro elektronika zrobiła swoje i był już ze 100 metrów przede mną :lol: No ale w sumie o to właśnie chodziło - sprowokować kierownika do tego aby depnął troszkę białą żabę :D

moze nie tylko elektronika :)

jezeli za kierownica był młody człowiek z brodą to scirocco ma na razie tylko 240 kM ... bedzie wiecej ... zaznaczam to nie moj samochod

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Qbejs    0

No jezeli to 2.0TFSI to jest już rozkminiona droga na 300hp.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
BOLO666    0
W sobotę około 11:00 w Białymstoku na Łomżyńskiej widziany czerwony Corek z czarną maska na blachach BSK :)

 

Dzisiaj rano około 9:30 w Wawie na parkingu przy Czerniakowskiej ciemne/czarne Scirocco :)

 

Ja spotkasz kierownika czerwonego z czarną maską to powiedz że ma somsiada dwie ulice dalej? ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
B_O_N_K    0
moze nie tylko elektronika :)

jezeli za kierownica był młody człowiek z brodą to scirocco ma na razie tylko 240 kM ... bedzie wiecej ... zaznaczam to nie moj samochod

 

Tak, dokładnie - na oko jakieś 25 lat, ciemne włosy i broda. Autko zacnie się zbierało :) A elektronika musiała zadziałać :) bo przy 240KM, przy mokrym asfalcie bez EDS'ów i innych wynalazków to on by raczej takiego odejścia nie miał :)

 

Pozdrówka :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
B_O_N_K    0
Ja spotkasz kierownika czerwonego z czarną maską to powiedz że ma somsiada dwie ulice dalej? ;)

 

Jak na razie nigdy nie było okazji zagadać - zawsze tylko gdzieś tam mijaliśmy się na mieście lub na trasie :)

 

Aaaa... bym zapomniał - również w sobotę zielone Scirocco GTII Borysa na wylocie z Białego w kierunku Augustowa :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Asiunia    0

Dziś około 14.00 na ul. Tysiąclecia w Lublinie czarna sroczka. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Marian    0

dziś na mojej ulicy :blink: jakiś żółty parch na GD tablicach

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kostek    0

Wczoraj we Wrocławiu pod Galerią Dominikańska zielony cor na FSW lub FZG

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kostek    0

Wczoraj we Wrocławiu pod Galerią Dominikańska zielony cor na FSW lub FZG

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
delfin    0

dzisiaj okolo 11:30 granatowe corrado o numerach WWL.... z jakas kobieta za kierownica - ktos z naszych ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kostek    0
dzisiaj okolo 11:30 granatowe corrado o numerach WWL.... z jakas kobieta za kierownica - ktos z naszych ?

 

 

To chyba ELIZKA

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
delfin    0
To chyba ELIZKA

 

to sie wypuscila na wycieczke do Kielc - szkoda ze jechalem firmowka bo tak to bylem niezauwazalny

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Qbejs    0

Jakieś 20 minut temu na trasie przy Wale Miedzieszynskim w Wawie, widziane wisniowe sciro gtx z kalkomanią 16 Values na boku - blachy WPI o ile sie nie myle. Ktos od nas ??

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
B_O_N_K    0

Dzisiaj rano znów ciemne Scirocco na parkingu przy Wisłostradzie na blachach bodajże WU.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
sZcZeWi    0

a ja go widuje praktycznie codziennie ale w tym komisie :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
B_O_N_K    0

Dzisiaj w okolicach 9:20 na Dolinie Służewieckiej w Wawie widziane zielone Corrado na estorilach z czymś co wystawało z bagaja :) Na WG bodajże.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
alien    0

Wczoraj ok. południa w ZK

 

Jade sobie ze szrotu .... :lol:

 

a 50m przedemną z uliczki wyjeżdza Corrado :o

 

redukcja na zderzak i długimi gość nic ... no to kierunek i już przed nim ... awaryjne gość odmachał ... widze stacja benz to się zatrzymam zatrzymałem się , zaś gość wcześniej się zatrzymał no to nawrotka pogadane i może niebawem zwerbowane :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Rafał24V    0

We Wrocku jak park na kozanowie mijałem się z niebieskim korem.Pomachane odmachane kto bo nei poznałem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nezzo    0

9:50, jagiellonska, max2606, zamachane, odmachane

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
sZcZeWi    0

dzis po 12 w Kętach nowe czarne sciro na SBI ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

By korzystać z forum musisz się zgodzić z zasadami: Warunki użytkowania.