Skocz do zawartości
Ika

Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

Rekomendowane odpowiedzi

Paciu    0
dziś biała sroczka z dwoma panami na pokładzie, z klatką, ładnie mrucząca i numerkiem 8...na DZA...Lublin o 22 koło Reala...kto to??

ładny melanz zriobili w niedziele ichg widziałem jadacych przez syców dokładnie ta sama sroczka ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Wapniak    0

a ja wczoraj zrobiłem 400km i nie widziałem ani jednego z czego sie bardzo cieszę :P

jednak to jeszcze auto cultowe.. i nie jeździ nim co drugi wsiok takjak calibrą :lol:

Edytowane przez Wapniak

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
miły    0
hehe.... wiec to raczej nie moj... moj sie nie byszczy... A niebieski na pocztowej to nezza ;] moj jest duzo ciemniejszy w granat , czern wpada :)

Nezza parcha to ja znam ale to nie był on :P Bo jego to VR przeciez, poza tym jest typowo niebieski a ten co ja widzialem to jakis ciemny odcien ma, ale dokladnie nie wiem bo ciemno bylo na dworze :D Zresztą ja go juz tam widywalem jak jeszcze Nezzo mial sroczkę

Nie wiem w takim razie czyj to był parch... Szkoda ze blach nie zapamietalem. A ty swojego gdzie najczesciej parkujesz? :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
qlek    0

Widywane regularnie na Zabincu w Krakowie przez mojego Kolege - w koncu ustrzelony ;) Jordan? :>

zdjcie007000vj3.jpg

zdjcie008ry3.jpg

zdjcie006fj7.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
poprostu    0

Sorki, że dopiero teraz, ale czasu nie było; w sobotę wieczorem na ul. Głębokiej w Lbnie ciemne Corrado na LU xxxxx. Obtrąbione, ale stałem na pasie w prawo i nie mogłem dłużej blokować :unsure: - mus był jechać. A-ha: w środku młodzi: ona i on.

A i jeszcze długo jechał za mną Pan Groszek :wub: Asiuni, ale to już inna historia..........

Pozdrawiam!

Po prostu (jeszcze).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Justyna    0

Wczoraj na Szadółkach w Gdańsku obok Fashion House przed 10:00 słyszane bardziej niż widziane żółte bądź złote Corrado. Kto to :P?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kostek    0

26.01.2009 Trasa Nakło Bydgoszcz białe siro

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
miły    0

Dzisiaj ok godz 15 widziany i oglądany przez chwilę parch Nezza na ul. pocztowej :P

 

Akurat przejeżdzałem więc stanąłem żeby obejrzeć jak SeTa przyciemnił te fabryczne lampy, ale był taki brudny że wniosków nie wyciągnąłem.... Na myjnię z nim!! :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
slayer    0

dzisiaj około 12 -00 LUBON koło POZNANIA srebrna nowa sroka ------SUPER!!!

ul. SOBIESKIEGO :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Marian    0
Wczoraj na Szadółkach w Gdańsku obok Fashion House przed 10:00 słyszane bardziej niż widziane żółte bądź złote Corrado. Kto to :P?

właśnie nie wiadomo :P ale ponoć brzydkie jest :P ja osobiście nie wiem bo tylko raz je po pijaku widziałem :lol: z daleka w dodatku

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Justyna    0

Aha to jakiś obcy (nie obrażając Aliena) kręci się po pomorzu.

Nie wiem czy ładny.widziałam go z bardzo daleka. Jedynie co zdazylam uslyszec to mial bardzo glosny wydech, a tego nie lubie. Zaglusza to piekny dzwiek silnika :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
KERMiT    0

Ja za każdym razem jak jestem w Bydgoszczy widzę na ulicy Władysława Łokietka corra. ktoś stąd?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
miły    0

Dzisiaj rano, ok 9:30 na wylocie ze szczecina, kolo duzego skrzyzowania między zdrojami/dabiem/słonecznym widziany czarny parch na blachach ZDR, z tylu całe białe/srebrne lampki miał. Wiecej szczegółów nie widziałem bo jechałem w przeciwnym kierunku i tylko sie minelismy... Ale kiero tez mnie zauwazyl i spojrzenia wymienilismy :D Jak ktos z forum to pozdrawiam :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
alien    0
Aha to jakiś obcy (nie obrażając Aliena) kręci się po pomorzu.

Ja się nie obrażam ^_^

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
B_O_N_K    0

Dzisiaj widziałem swojego parcha pierwszy raz od dwóch tygodni :) Nawet go odpaliłem (pierwszy raz od ponad miesiąca) :huh: Ale nie śmigałem bo śnieg leży ^_^

 

No i Knoba Corka widziałem przy okazji. W sumie w tym samym garażu stoją :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
BOLO666    0

A ja testuję nierdzewność wydechu, na razie jest nieźle :P

 

...zresztą nie ja jeden ;)

dsc00285hb9.jpg

Edytowane przez BOLO666

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
B_O_N_K    0

A i Praksowóz dzisiaj widziałem jak zaleciałem na moment do Jarka (lakiernika) ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
miły    0

7:55 wjazd do centrum szn-a, na trasie zamkowej spotkany Nezzo :P

Ale cos chyba skacowany byłeś bo takie tempo raczej relaksacyjne a jak podjechalem Ci na tylny zderzak to uciekles na prawy pas jak bys VRa biturbo zobaczyl w lusterku :D A ja tylko musialem poprostu z bliska blache zobaczyc zeby sie upewnic czy to aby napewno Nezzorado :P Szkoda ze sie do szkoly spieszylem bo moglismy sie kawalek razem przejechac :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
DanielG60    0

w sobote około godziny 12ej ciemne corrado w miejscowości Wola koło Pszczyny :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tur3k    0
Dzisiaj na ul Wąskiej w Szczecinie, na parkingu pod nowo-budowaną pleciugą widziałem białego corra.... Zjawisko dosyć ciekawe, bo mój parch stał zaparkowany ok 30 metrow obok i stoi tam codziennie od kilku miesiecy a tego białego parcha pierwszy raz wogole na oczy widze :blink:  Blachy ZS....M, biały, na porządnej glebie, czarne fele z ladnym rantem ale nie wiem jakie, z przodu beton a la poncheck, na błotnikach obrysówki jak w US, tylne lampy cale czerwone, z przodu grill czarny bez znaczka i brewka :)  Ogólnie zaniemowilem :wub:  Naprawde ladny....  Tylko na drzwiach kierowcy jakies wgniecenie i slad po przytuleniu z innym autem :P

Wlasciciel znany? Bo mi sie cos kiedys obiło o uszy że podobno ktos taki jak Turek nim jezdzil... Ale nie kojarze dobrze ^_^

Tak to ja, przyznaje się ;)

 

On te drzwi to chyba już z pół roku robi :P

No i drzwi poczekają jeszcze trochę, nowe sa w garażu i czekaja na przełożenie... Miałem to zrobić przy okazji przekładania nowego silnika, ale tego niestety nie zrobie bo sie temat wykruszył, zrobiłem generalke tego juz istniejącego i smiga jak prawie nowy.

 

Aktualnie buduję rajdówkę i nie mam czasu zrobić Corka, który służy mi do dojazdów dom - praca - garaż :P

 

Mam nadzieję położyć na nim nowy lakier w tym roku :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

By korzystać z forum musisz się zgodzić z zasadami: Warunki użytkowania.