Skocz do zawartości
Ika

Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

Rekomendowane odpowiedzi

Paciu    0
http://www.corrado-database.nl/index.php?i...corrado&id=3112 - jesli masz tego na mysli to nie on

 

Ten co go dzis widzialem grasuje po okolicy, juz rok temu mi wpadl oko, a ostatnio go widzialem w sezonie. Tylko nie moge na niego trafic jak jade corkiem, to bym mogl jakos zaczepic:) A sztuka naprawde ladniusia:)

ten co poddałesw linku to najwiekszego oszusta na tym forum a te pieniadze co mi jest winny w zebach przyniesie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Adanio    0

To ciemnozielone Sciro chyba jest wszędzie, wygląda na to że przeszło ostatnio kompleksową odnowę biologiczną i grasuje po okolicznych powiatach. Dziś po południu widziałem je w Lipniaku koło Lublina jak cisnęło od strony Lublina na jakieś zadupia. Wygląda naprawdę dostojnie ale wydech trochę kaleczy ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Drzewo    0

Przed chwila zjezdzajace z jana pawla na rondo babka zielone corrado blachy WWL. Mialo antene cb.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Qbejs    0

Dziś dwa parchy widziałem jeden w centrum na alejach a dokładnie wyjeżdżające z Żelaznej w Aleje na białych felach koło 13. A drugi raz na trasie siekierkowskiej jadące w stronę ul Czerniakowiej kolo 13.30 a i prowadziła dziewczyna :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Drzewo    0
Dziś dwa parchy widziałem jeden w centrum na alejach a dokładnie wyjeżdżające z Żelaznej w Aleje na białych felach koło 13.

Napewno byly biale? Ja tam jechalem kolo 13...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Qbejs    0
Napewno byly biale? Ja tam jechalem kolo 13...

Tak mi sie wydawalo :) Odnośnie felg mozliwe ze mi sie pomylilo - spieszylem sie

Edytowane przez qbejs

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Drzewo    0
Tak mi sie wydawalo :) Odnośnie felg mozliwe ze mi sie pomylilo - spieszylem sie

Ciemny corras? Co mi sie wydaje ze Ci sie pomylilo bo pewnie to bylem ja. I bylo to o 13. Szkoda ze nie zauwazylem ;) Pozdro!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Qbejs    0
Ciemny corras? Co mi sie wydaje ze Ci sie pomylilo bo pewnie to bylem ja. I bylo to o 13. Szkoda ze nie zauwazylem ;) Pozdro!

Ciemny był :] A ja byłem z buta na tramwaj z uczelni wracalem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Drzewo    0
Ciemny był :] A ja byłem z buta na tramwaj z uczelni wracalem.

Wiec to napewno bylem ja ;) Pewnie z polsko japonskiej? Bylo trzeba machnac podrzucilbym bym Cie ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Qbejs    0
Wiec to napewno bylem ja ;) Pewnie z polsko japonskiej? Bylo trzeba machnac podrzucilbym bym Cie ;)

No z poljapa wracalem sobie ale aktualnie mieszkam po drugiej stronie wisły :) wiec i tak lipa :)

 

p.s mi sie wydaje czy Ty masz wersje cross country ? na glebe z nim B)

Edytowane przez qbejs

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Drzewo    0
No z poljapa wracalem sobie ale aktualnie mieszkam po drugiej stronie wisły :) wiec i tak lipa :)

 

p.s mi sie wydaje czy Ty masz wersje cross country ? na glebe z nim B)

A to niech Tobie nie wydaje sie faktycznie jest coross country :lol: Gleba bedzie na wiosne. Warszawskie drogie sa nieprzyjemne w zimie. Jeszcze teraz te remonty <_< W dzisiejszych korkach spalanie na kompie 17l.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Qbejs    0
A to niech Tobie nie wydaje sie faktycznie jest coross country :lol: Gleba bedzie na wiosne. Warszawskie drogie sa nieprzyjemne w zimie. Jeszcze teraz te remonty <_< W dzisiejszych korkach spalanie na kompie 17l.

Popieram i dlatego przesiadłem się na mzk :] za 33zł przez miesiąc mogę przemierzać wzdłuż i wszerz wawkę :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
lolo    0

A ja codziennie jak jade do pracy i wracam widze porzuconego kora g60 (chyba) srebrny troche poobijany na Rakowickiej w Krakowie.

Bidak stoi na chodniku przyklejony do drzewa i od kilku dni wyglada jakby go nikt nie ruszal.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
sepot    0

Dziś wieczorem ok 21.00 mijałem się z Domim na Wielickiej w Krakowie...szkoda że mnie nie zauważył.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
agussa    0

Zabrze Lompy...przy starej stołówce co spłoneła :D Granatowe Sciro...SBI ...coś tam dalej :P ok. 15 godz. czekałam i czekałam :wub: niestety czas gonił musiałam jechać :P aaa i zapomniałabym...pozdrowinka dla Pana w fioletowym ...na trasie Żory---Pawłowice :rolleyes: chyba się dał wyprzedzić :lol::lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Drzewo    0

Dzisiaj ciemne corrado rej: SB kolo godziny 00 w centrum wwa. Z przodu switala mijania mial tylko w jedej lampie.

Edytowane przez Drzewo

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Radzik    0

ladnie polakierowany corek GA kolo batorego w gdyni jadacy w kierunku szpanplatzu okolo polnocy wczoraj.szczegolow brak bo szedlem nabimbany:P

Edytowane przez Radzik

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
bolo_    0

widziane corrado (chyba klubowicza) w trzebini na stacji lpg (u mojego wuja)

w trzebini (kolor żółto czarny) dół żółty góra czarna Kr.... podobno sie popsół :rolleyes:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Karpiu    0
ladnie polakierowany corek GA kolo batorego w gdyni jadacy w kierunku szpanplatzu okolo polnocy wczoraj.szczegolow brak bo szedlem nabimbany:P

To chyba bylem ja :P ale czy wiem czy tak ladnie polakierowny :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
qlek    0
widziane corrado (chyba klubowicza) w trzebini na stacji lpg (u mojego wuja)

w trzebini (kolor żółto czarny) dół żółty góra czarna Kr.... podobno sie popsół :rolleyes:

Sepot ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Radzik    0
To chyba bylem ja :P ale czy wiem czy tak ladnie polakierowny :P

no wydawalo sie ze ladnie, chociaz kolor chyba zdeczko inny niz Twoj:) wiec mozliwe ze ktos inny jechal

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

By korzystać z forum musisz się zgodzić z zasadami: Warunki użytkowania.