Skocz do zawartości
Ika

Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

Rekomendowane odpowiedzi

poprostu    0

Corrado poprostu :D

Kirowca widział, ale mijaliśmy się na zakręcie i zdążyłem tylko przyuważyć TKI...

Pozdrawiam!

 

P.S.

300 km w 3,5h z Balic do Puław z małym postojem :)

Nie żeby jakiś wyczyn, ale zawsze -_-

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
SeTa    0

dzisiaj we wrocku na kotssisa po 20 korado w kolorze sliwkowym ;) no i jeszcze czarne sciro na DW pod korona gdzies kolo 19...

 

btw, zrobilem przez te swieta juz prawie 700km i mnie tez nikt nie przyuwazyl :P jutro wracam do ZS to moze po drodze kogos jeszcze wypatrze :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
miły    0

KATA mogles dac znac ze zawitales do ZS, tym bardziej ze my do dąbia mamy 3 minuty :P

 

Ja dzisiaj sluzbowym peugeotem boxerem zrobilem trasę ZS -> Przeźmierowo -> ZS i zadnego corra po drodze nie widzialem ;)

Za to wczoraj w Świnoujsciu widziany parch tamtejszy na ZSW, ladny niebieski kolorek, gdzieniegdzie przygotowany do malowania, tylne lampy clear, z przodu ciemne sonary, grill bez znaczka a blacha umocowana z boku po lewej, mimo ze betonu raczej nie mial :P

Edytowane przez miły

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
OskaR_i20    0

Po łańcucie od niedawna śmiga nowy jakiś nabytek, zielony correk, nowa buda, wąska dokładka z przodu blachy ZPL ..... ktoś kojaży co to? Bo właściciel jak narazie nie chce się ujawnić

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kij    0

Czarne Corrado widziane w Ostrolece rej. EPS bez grilla staly na jakims podowrku czyje to ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Zadi    0
Corrado poprostu :D

Kirowca widział, ale mijaliśmy się na zakręcie i zdążyłem tylko przyuważyć TKI...

Pozdrawiam!

 

Prawda, prawda..

Pozdro...poprostu :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
hanys    0

wczoraj czarne corrado w katowicach ochojcu, przy szpitalu, skrecalo w ulice miedzy szpitalem a apteka

dzisiaj katowice piotrowice kolo famuru jasno niebieskie corrado lecialo z katowic na mikolow, blachy SMI..... blacha nad wydechem jak ma/mial poprostu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
match    0

W czoraj Paciu&Alcia w Paciowozie na wezle bielanskim we Wro kolo 16. Stalismy obok siebie w korku... Paciu to nawet jechal i stal jednoczesnie corkiem w korku bo ja bylem pilotem w dupowozie :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Mariio    0
Mario a czy to corrado nie było srebrne, prawie seria, z automatem ;)

 

na bank białe, zapewne zagniatacza

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
hanys    0

czerwone g60 w mikolowie przed jakims sklepem tuningowym kolo stacji shell - info od znajomego

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
rafal.g    0

w czwartek 10.04 pod Molopolskim osrodekiem ruchu drogowego w krakowie,corek z reklamom paint balla,oraz w tym samym dniu w u mnie w Nowym Brzesku pod marketem stala zielona sroka mk2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Qbejs    0

Dziś w Kielcach koło południa widziałem zielone corrado na blachach TSK...chyba ktoś nowy bo nigdy wczesniej nie widzialem go.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
wczoraj około godziny 15ej Ralfvr6 widziany na wylocie z Suchej Beskidzkiej w strone Żywca :)

 

 

Pozdrowionka, pare słow zamienionych z Danielem , ładnie sie corek prezenci ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kicaj    0

Dzisiaj widzieliśmy kilka parchów :P Najpierw wesoła kompanija u Kryniola na ślubie w składzie: B@strzol, Kondzio, Magu, Praks, Tazman (miło było poznać):

 

1001708bcs.jpg

 

potem udaliśmy się do Blue City z dzieciakami i szukając miejsca na parkingu trafiliśmy na:

 

1001726q.jpg

 

ładniutką 2.0 16v '93 co ciekawe wracając po godzinie trafiliśmy na właściciela, zagadałem i okazało się, że kolega jest niezrzeszony. Czasem tylko rozmawiał z Szelim na gg. ;) Zaprosiliśmy do czynnego udziału w życiu klubu... Czas pokaże czy skutecznie... Pozdrawiamy kolegę!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Elrey    0

Wczoraj (18.04) czerwone Corrado (ZS XXXXX) zaparkowane przy al Powstańców Wielkopolskich.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Karpiu    0

Wczoraj w Rothenburg w niemczech na zlocie Cult-style.de widziany Tazman :) kolo 14 :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
-=RAFAL=-    0
Wczoraj w Rothenburg w niemczech na zlocie Cult-style.de widziany Tazman :) kolo 14 :D

 

to chyba mało możliwe bo Taz z Praxem byli w drodze do warszawy.

 

a w czwartek wydziałem drzewo w Pruszkowie kawałek z MCdonaldsem jechał w stronę Brwinowa

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

By korzystać z forum musisz się zgodzić z zasadami: Warunki użytkowania.