artur33 0 Report post Posted July 13, 2007 wczoraj o godz.16.30 w jablonnej widziane czarne corrado jadace w strone warszawy jechalem swoim bolidem ale chyba mnie nie zaowazyl czy to ktos z klubu p.s a tak na marginesie calkiem ladne to corrado i fajne felgi pozdrawiam wlasciciela Share this post Link to post Share on other sites
dmkk 0 Report post Posted July 13, 2007 Szczecin Piłsudskiego około 15.00 granatowa sroczka GSK... za kier+/- w kwiecie wieku w+/-sacz, a z tylca taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaki wydech. Pozdrowienia Share this post Link to post Share on other sites
_dominik 0 Report post Posted July 13, 2007 wczoraj o godz.16.30 w jablonnej widziane czarne corrado jadace w strone warszawy jechalem swoim bolidem ale chyba mnie nie zaowazyl czy to ktos z klubu p.s a tak na marginesie calkiem ladne to corrado i fajne felgi pozdrawiam wlasciciela zauwazylem.kolor rzucil mi sie w oczy...zdaje sie bylo u Ciebie pare osob w srodku.nie zdazylem lapy podniesc pozdr Share this post Link to post Share on other sites
Konradzik 0 Report post Posted July 13, 2007 No pracuję tam, to musiał stać Wcale nie musial Mogl sie spierdolic w drodze do roboty I zostac gdzies na poboczu Share this post Link to post Share on other sites
DanAr 0 Report post Posted July 14, 2007 czerwone scirocco w centrum Londynu, moze to ktos z klubu Share this post Link to post Share on other sites
gliwa 0 Report post Posted July 14, 2007 Dzis kolo 15 czerwone rrado na okszowskiej w chelmie stalo zakamuflowane na podworku:) Share this post Link to post Share on other sites
Bocia 0 Report post Posted July 14, 2007 Wczoraj w Jaworznie (woj. opolskie)pod zajazdem "Złota Kaczka" ciemny VRek z wlotem na masce na miejscowych numerach OOL.... - pokręciłem się trochę po parkingu swoim parchem ale cisza - ktoP z Forum może?? Pozdro dla WłaPciciela!! Share this post Link to post Share on other sites
dre08 0 Report post Posted July 14, 2007 (edited) 1. Wczoraj w Kielcach: 2. Dzisiaj koło Dobczyc: Chwilkę póĽniej czerwone Corrado chyba KMY... (pomachane) Pozdrawiam. Edited July 14, 2007 by dre08 Share this post Link to post Share on other sites
dees 0 Report post Posted July 14, 2007 Dzis kolo 13:30 w gdyni za zjazdem z obwodnicy widziane wisniowe/bordowe corrado jadace w strone szczecina. Rejestracja CBR, z tylu wydech po obu stronach, za kierownica Pan bez wlosow:) No i jakies 3 godziny pozniej ten sam correk smigajacy po Helu, zaraz jade na lowy Share this post Link to post Share on other sites
mlody18t 0 Report post Posted July 14, 2007 Dzisiaj na trasie elbl+/-g-gdańsk przycięty Tazman Share this post Link to post Share on other sites
maro 0 Report post Posted July 14, 2007 Dzisiaj kolo 15 w Sitancu To bijace pomarancza czy czyms tam corrado LC..... na 100% corrado CIENIA. Share this post Link to post Share on other sites
Guest spirit77 Report post Posted July 15, 2007 (edited) Na ulicy Ciołka w Prodę stało sciro niedaleko innego wyczajonego przez Mirka kilka postów wyżej. Edited July 15, 2007 by spirit77 Share this post Link to post Share on other sites
ongis 0 Report post Posted July 15, 2007 w Bergen dzisiaj cudeńko czarne vr6 pomykało Share this post Link to post Share on other sites
CORRADO2 0 Report post Posted July 15, 2007 Chodzi mi o srebne corrado widziane ostatnio w Gdansku na Stogach czyje to? Lub Zielone widziane ostatnio na Przymorzu Share this post Link to post Share on other sites
Kozik 0 Report post Posted July 15, 2007 Chodzi mi o srebne corrado widziane ostatnio w Gdansku na Stogach czyje to? Tez je czasem widuje - ostatnio jechala nim pewna fajna blond-pani Share this post Link to post Share on other sites
snow 0 Report post Posted July 15, 2007 (edited) 2007.07.14, Mielno/Uniescie, os. WDW 10 corrado, 1 scirocco, 1 audi (parowa) Edited July 15, 2007 by snow Share this post Link to post Share on other sites
alien 0 Report post Posted July 15, 2007 Obszerna relacja ze zlotu Share this post Link to post Share on other sites
SeTa 0 Report post Posted July 15, 2007 w drodze do Uniescia na spocik spotkalismy na trasie (wspolnie z nezzo i kwiacurem) Sciro KR xxxxx pedzace nad morze..przez chwile jechalismy razem a pozniej odbilismy na Goleniow.. ..pozdro dla ownera Share this post Link to post Share on other sites
Borgu 0 Report post Posted July 15, 2007 dzis Corrado Niebeskie na szerokich Laciach SMI xxxxx MIKOŁÓW kolega mrygn+/-ł oraz MIKOŁOW SCIRO... ciemny grafit kolega nie skumał... nic dziwnego... Share this post Link to post Share on other sites
Drzewo 0 Report post Posted July 15, 2007 Dzis kolo 15 czerwone rrado na okszowskiej w chelmie stalo zakamuflowane na podworku:) Napewno nie bylo czerwone Share this post Link to post Share on other sites
kielbas 0 Report post Posted July 16, 2007 Wczoraj Byłem w Krakowie ok godz 14 jechałem sobie koło mostu na wiPle koło Wawelu (nie znam sie na Krakowie dokładnie) a tu nagle z naprzeciwka Pmig czerwono- czarny koras zrobiont troszke na szybkich i zawPciekłych a z tyłu klape miał gładk+/- fadna sztuka pozdrawiam Share this post Link to post Share on other sites
dmkk 0 Report post Posted July 17, 2007 Wczoraj Szczecin Nezzo około 12.00, dzisiaj około 14 żółta sroczka na Mickiewicza, a potem na Południowej o 15.30 biała z napisem "sport" Pozdro Share this post Link to post Share on other sites
Grzegorz 0 Report post Posted July 17, 2007 (edited) Barcinek kolo Jeleniej góry - Pliwkowe corrado, a jakies 5 dni temu widzialem bordowe sciro II, które zjechało do barcinka. Edited July 17, 2007 by Grzegorz Share this post Link to post Share on other sites
gliwa 0 Report post Posted July 17, 2007 Napewno nie bylo czerwone to chyba ze sie zle dopatrzylem widzialem od tylu;) tam gdzie na ogrodku siedzieli odpoczywajacy ludzie pod drzewkiem:] Ja smignalem brazowym busikiem UPS:) Share this post Link to post Share on other sites
rafaolo 0 Report post Posted July 18, 2007 Karwieński BłotaII 2 corki Share this post Link to post Share on other sites