Jump to content
Ika

Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

Recommended Posts

artur33    0

wczoraj o godz.16.30 w jablonnej widziane czarne corrado jadace w strone warszawy jechalem swoim bolidem ale chyba mnie nie zaowazyl czy to ktos z klubu

p.s

a tak na marginesie calkiem ladne to corrado i fajne felgi pozdrawiam wlasciciela

Share this post


Link to post
Share on other sites
dmkk    0

Szczecin Piłsudskiego około 15.00 granatowa sroczka GSK... za kier+/- w kwiecie wieku w+/-sacz, a z tylca taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaki wydech. Pozdrowienia :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
_dominik    0
wczoraj o godz.16.30 w jablonnej widziane czarne corrado jadace w strone warszawy jechalem swoim bolidem ale chyba mnie nie zaowazyl czy to ktos z klubu

p.s

a tak na marginesie calkiem ladne to corrado i fajne felgi pozdrawiam wlasciciela

zauwazylem.kolor rzucil mi sie w oczy...zdaje sie bylo u Ciebie pare osob w srodku.nie zdazylem lapy podniesc ^_^ pozdr

Share this post


Link to post
Share on other sites
DanAr    0

czerwone scirocco w centrum Londynu, moze to ktos z klubu :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
gliwa    0

Dzis kolo 15 czerwone rrado na okszowskiej w chelmie stalo zakamuflowane na podworku:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bocia    0

Wczoraj w Jaworznie (woj. opolskie)pod zajazdem "Złota Kaczka" ciemny VRek z wlotem na masce na miejscowych numerach OOL.... - pokręciłem się trochę po parkingu swoim parchem ale cisza - ktoP z Forum może?? Pozdro dla WłaPciciela!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
dre08    0

1. Wczoraj w Kielcach:

 

3eda42d4c0ec8c72.jpg

 

2. Dzisiaj koło Dobczyc:

 

b3ae12039d60bf8c.jpg

 

Chwilkę póĽniej czerwone Corrado chyba KMY... (pomachane)

 

Pozdrawiam.

Edited by dre08

Share this post


Link to post
Share on other sites
dees    0

Dzis kolo 13:30 w gdyni za zjazdem z obwodnicy widziane wisniowe/bordowe corrado jadace w strone szczecina. Rejestracja CBR, z tylu wydech po obu stronach, za kierownica Pan bez wlosow:) No i jakies 3 godziny pozniej ten sam correk smigajacy po Helu, zaraz jade na lowy B)

Share this post


Link to post
Share on other sites
maro    0
Dzisiaj kolo 15 w Sitancu To bijace pomarancza czy czyms tam corrado LC.....:)

na 100% corrado CIENIA.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest spirit77   
Guest spirit77

Na ulicy Ciołka w Prodę stało sciro niedaleko innego wyczajonego przez Mirka kilka postów wyżej.

 

img0003ql4.jpg

Edited by spirit77

Share this post


Link to post
Share on other sites
CORRADO2    0

Chodzi mi o srebne corrado widziane ostatnio w Gdansku na Stogach czyje to?

Lub Zielone widziane ostatnio na Przymorzu

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kozik    0
Chodzi mi o srebne corrado widziane ostatnio w Gdansku na Stogach czyje to?

Tez je czasem widuje - ostatnio jechala nim pewna fajna blond-pani :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
snow    0

2007.07.14, Mielno/Uniescie, os. WDW :)

 

mielno_001_20070714.jpg

 

mielno_002_20070714.jpg

 

10 corrado, 1 scirocco, 1 audi (parowa) :lol:

Edited by snow

Share this post


Link to post
Share on other sites
SeTa    0

w drodze do Uniescia na spocik spotkalismy na trasie (wspolnie z nezzo i kwiacurem) Sciro KR xxxxx pedzace nad morze..przez chwile jechalismy razem a pozniej odbilismy na Goleniow..

..pozdro dla ownera :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Borgu    0

dzis Corrado Niebeskie na szerokich Laciach SMI xxxxx MIKOŁÓW :) kolega mrygn+/-ł

 

oraz MIKOŁOW SCIRO... ciemny grafit kolega nie skumał... nic dziwnego...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Drzewo    0
Dzis kolo 15 czerwone rrado na okszowskiej w chelmie stalo zakamuflowane na podworku:)

Napewno nie bylo czerwone ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
kielbas    0

Wczoraj Byłem w Krakowie ok godz 14 jechałem sobie koło mostu na wiPle koło Wawelu (nie znam sie na Krakowie dokładnie) a tu nagle z naprzeciwka Pmig czerwono- czarny koras zrobiont troszke na szybkich i zawPciekłych a z tyłu klape miał gładk+/- fadna sztuka pozdrawiam B)

Share this post


Link to post
Share on other sites
dmkk    0

Wczoraj Szczecin Nezzo około 12.00, dzisiaj około 14 żółta sroczka na Mickiewicza, a potem na Południowej o 15.30 biała z napisem "sport"

Pozdro

Share this post


Link to post
Share on other sites
Grzegorz    0

Barcinek kolo Jeleniej góry - Pliwkowe corrado, a jakies 5 dni temu widzialem bordowe sciro II, które zjechało do barcinka.

Edited by Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites
gliwa    0
Napewno nie bylo czerwone ;)

to chyba ze sie zle dopatrzylem widzialem od tylu;) tam gdzie na ogrodku siedzieli odpoczywajacy ludzie pod drzewkiem:] Ja smignalem brazowym busikiem UPS:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.