Skocz do zawartości
Ika

Gdzie Sciro Lub Corka Widziano...

Rekomendowane odpowiedzi

DanielG60    0
wczoraj Daniel z Magda na mini-spocie w Kalwarii

hehe, było :) Corrado na C2 daje rade:D Pozdrowionka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Adanio    0

Dzisiaj w Chełmie w okolicach ulicy metalowej mignęło mi w oddali jakieś ciemne na 99% corrado, a tuż za nim śmignął Marowóz.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kij    0

27 wrzesnia. Pomknelo przez Ostrołęke Corrado (rejestracja WY xxxx) kto wtedy smigal ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Drzewo    0
a tuż za nim śmignął Marowóz.

Marowoz widze jest w ciaglym uzytku :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
hanys    0

przed chwila Katowice Podlesie czarna Sroczka na katowickich blachach, jakies niebieskie zarowki w przednich reflektorach, bialy napis Scirocco na tylnej szybie pod spojlerem

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Kryniol    0
Jakieś 40 minut temu żółto czarne corrado na rondzie grzegórzeckim w Krakowie Pozdrawiam :)

to ja :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
bolo_    0

Dzis w krk widziane corrado k. akademi ekonomicznej na parkingu platnym, zaparkował koło mnie. Ja sie spieszyłem na "rozpoczecie" studiów i wogole niewiem jaki byl sens spieszenia sie zeby sie nie spuznic, jak g**o sie dowiedzialem i nic nie widzialem heheh

pozdr.

tutaj ten dalszy corek (pierwszy jest moj :P)

20081002122.jpg

 

 

20081002123.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Qbejs    0

Nowe sciro dziś w wawce jadące wałem miedzieńskim....piekna biala pela, blach juz polskie ( Poznań ) jednak trochę się rozczarowałem bo z bliska wygląda jak obniżony i poszerzony golf....jednak i tak daje rade :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Kryniol    0
Nowe sciro dziś w wawce jadące wałem miedzieńskim....piekna biala pela, blach juz polskie ( Poznań ) jednak trochę się rozczarowałem bo z bliska wygląda jak obniżony i poszerzony golf....jednak i tak daje rade :)

ważne żeby Legia miała mistrza!!! :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Manek    0
Nowe sciro dziś w wawce jadące wałem miedzieńskim....piekna biala pela, blach juz polskie ( Poznań ) jednak trochę się rozczarowałem bo z bliska wygląda jak obniżony i poszerzony golf....jednak i tak daje rade :)

pewnie to był ten

 

http://www.autokrata.pl/lod/4830/pierwsza_...co_2_0_tsi_dsg/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
BIBI    0

czerwone corrado widziane wczoraj w Lublinie koło macsraka przy trasie,ktoś z klubu?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
KATAryna    0

no to zaczyna dziejsze łowy były zacne..... w południe jakoś około 16:00 Srebrne corrado na numerach DLU ( chyba) jechało przez obwodnice żagania

 

widziłem jeszcze 2 białe sroki Jedna na Piekarach w Legnicy, druga na Chrobrego tez w legnicy na numerach DL ....

 

I widziłem jeszcze corrado przy zaraz przy zjedzi z a4 na wrocław .... bodajrze na ulicy wyścigowej... ciemno było wiec nie wiem jaki kolor ale chyba zielone

 

kogos z was któreś auto??

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
KATAryna    0

jeszcze widziałem pare dni temu zajbistego kora... czerwony i wył jakby miał eltona zamiast turbiny... kto to ??:P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
KOSTRZYK    0

pochwalił byś się tym swoim dzewo a nie jakieś zamazane foty pokazujesz i zrób beton będzie dobrze wyglądał :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
-=RAFAL=-    0

widziałem dziś 5.10.2008 o godzinie ok 14:30 corrado kolor ciemny fiolet albo granatowy z rejestracją EL dość niski seryjny na białych stalówkach jechał trasą "Katowicką" nr 8 (E67) w stronę warszawy widziałem go w okolicy miejscowości Żabia wola - Siestrzeń. coś co się rzuciło w oczy to na tylnej szybie były przyczepiono na przyssawki dwie osłony przeciwsłoneczne (czarne z jakimiś białymi nadrukami).

 

 

kogo widziałem?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
slayer    0

w piatek 03.10 czarne corrado G60 parking AUCHAN KOMORNIKI -POZNAń

dzisiaj w SZRENIAWIE miedzy KOSCIANEM a POZNANIEM corrado koloru nie widziałem ciemno było

:>

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

By korzystać z forum musisz się zgodzić z zasadami: Warunki użytkowania.