Skocz do zawartości
sslawek77

O ograniczeniach raz jeszcze

Rekomendowane odpowiedzi

Codders    0
Nie będę cytował przedmówców i ustosonkowywał się do bzdurnych wypowiedzi prezesów i innych, bo i po co.

 

Ale do rzeczy ... mps, prawnik powiedział Ci "prawie" prawdę, z tym, że ... prawie. W tym kręgu zdawkowe informacje prowadzą na manowce, więc ... :>

 

Sprawdź znaczenie w języku prawnym form:

- darowizna

- składka ... np. klubowa

- opłata za ... np. dostęp do forum

Widzisz różnicę?

Składka, OK, można nazwać/podciągnąć pod darowiznę, ale "opłata za" ni jak ma się to formy i definicji "darowizna".

 

W tej sytuacji proponuję, byś przegadał i uzgodnił z nim właściwą formę i tylko wyłącznie nią się posługiwać. Jak na razie mowa jest o "składce" i "opłacie za..." a to jakoś dziwnie wiąże się ze skarbówką.

 

Nie piszę tego po to, by tu śmiecić, ale po to, by troszkę otworzyć Wasze oczy na sprawy formalno-prawne a tym samym oszczędzić Wam kłopotów.

Nie pisałbym też tego, gdybym Wam źle życzył ;)

 

Sprawdź jeszcze formę "sponsoring" i "reklama", a następnie spróbuj je logicznie powiązać w całość z przełożeniem na forum, serwer. Skonsultuj to ze znajomym prawnikiem ;)

Temat ten Was nie minie więc im wcześniej to ustalicie, tym lepiej.

 

Tyle mojego flemu, spamu, czy jeszcze tam czegoś. :P

Chocbys nie wiem jak zapieral sie, ze to nie jest grozba...

 

To to JEST.

 

wiec ode mnie tylko jedno slowo... wyjdz. :mellow:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Kryniol    0
Skonsultuj to ze znajomym prawnikiem ;)

Temat ten Was nie minie więc im wcześniej to ustalicie, tym lepiej.

:blink: co ty człowieku pier.dolisz????

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Timur    0
Nie będę cytował przedmówców i ustosonkowywał się do bzdurnych wypowiedzi prezesów i innych, bo i po co.

 

Ale do rzeczy ... mps, prawnik powiedział Ci "prawie" prawdę, z tym, że ... prawie. W tym kręgu zdawkowe informacje prowadzą na manowce, więc ... :>

 

Sprawdź znaczenie w języku prawnym form:

- darowizna

- składka ... np. klubowa

- opłata za ... np. dostęp do forum

Widzisz różnicę?

Składka, OK, można nazwać/podciągnąć pod darowiznę, ale "opłata za" ni jak ma się to formy i definicji "darowizna".

 

W tej sytuacji proponuję, byś przegadał i uzgodnił z nim właściwą formę i tylko wyłącznie nią się posługiwać. Jak na razie mowa jest o "składce" i "opłacie za..." a to jakoś dziwnie wiąże się ze skarbówką.

 

Nie piszę tego po to, by tu śmiecić, ale po to, by troszkę otworzyć Wasze oczy na sprawy formalno-prawne a tym samym oszczędzić Wam kłopotów.

Nie pisałbym też tego, gdybym Wam źle życzył ;)

 

Sprawdź jeszcze formę "sponsoring" i "reklama", a następnie spróbuj je logicznie powiązać w całość z przełożeniem na forum, serwer. Skonsultuj to ze znajomym prawnikiem ;)

Temat ten Was nie minie więc im wcześniej to ustalicie, tym lepiej.

 

Tyle mojego flemu, spamu, czy jeszcze tam czegoś. :P

ale o co chodzi po co ten temat :blink::wacko: popieram Coddersa panie shogun niech pan wyjdzie...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Drzewo    0
Nie będę cytował przedmówców i ustosonkowywał się do bzdurnych wypowiedzi prezesów i innych, bo i po co.

 

Ale do rzeczy ... mps, prawnik powiedział Ci "prawie" prawdę, z tym, że ... prawie. W tym kręgu zdawkowe informacje prowadzą na manowce, więc ... :>

 

Sprawdź znaczenie w języku prawnym form:

- darowizna

- składka ... np. klubowa

- opłata za ... np. dostęp do forum

Widzisz różnicę?

Składka, OK, można nazwać/podciągnąć pod darowiznę, ale "opłata za" ni jak ma się to formy i definicji "darowizna".

 

W tej sytuacji proponuję, byś przegadał i uzgodnił z nim właściwą formę i tylko wyłącznie nią się posługiwać. Jak na razie mowa jest o "składce" i "opłacie za..." a to jakoś dziwnie wiąże się ze skarbówką.

 

Nie piszę tego po to, by tu śmiecić, ale po to, by troszkę otworzyć Wasze oczy na sprawy formalno-prawne a tym samym oszczędzić Wam kłopotów.

Nie pisałbym też tego, gdybym Wam źle życzył ;)

 

Sprawdź jeszcze formę "sponsoring" i "reklama", a następnie spróbuj je logicznie powiązać w całość z przełożeniem na forum, serwer. Skonsultuj to ze znajomym prawnikiem ;)

Temat ten Was nie minie więc im wcześniej to ustalicie, tym lepiej.

 

Tyle mojego flemu, spamu, czy jeszcze tam czegoś. :P

Idz pan mi stad!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nezzo    0

tego mi brakowalo, nowi, siepa, wiedzialem ze to bedzie najfajniejszy pokoj :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Qbejs    0

Miałem nie pisać w tym temacie jednak i ja dorzuce kilka swoich groszy :) Według mnie powinny zostać otwarte także projekty a w Oślej łączce powinny już wisiec wyprodukowane FAQ które by zachęcały do zapłacenia składki. Ideałem byłoby opracowanie moda do IPB który by pozwalał na zablokowanie np. PW, widoku profili, wyszukiwarki, możliwości pisania itd. dla ludzie bez opłaconej składki. Mam sporo doczynienia z php itd. zatem jeżeli by się znalała jeszcze jedna osoba do pomocy to myśle że można coś w kodzie wykminić aby klub nie wygłądał na zamkniety oraz zachecal to oplaty skladki gdyż user bedzie widzial ile plusow niesie to ze soba. Zachecajmy a nie "wymuszajmy" opłatę składki.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Codders    0
tego mi brakowalo, nowi, siepa, wiedzialem ze to bedzie najfajniejszy pokoj :)

Kurde nezzo.. jednak to forum to juz nie to... tez myslalem ze bedzie flejm.. a tu taka przerazająca cooltura :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Win32    0

Jak długo będziecie się jeszcze naparzać o te ograniczenia ? , jest jak jest - nie pasuje to krótko mówiąc OUT.

 

Nikt nie potrafi zrozumieć prostej rzeczy ,że wszyscy mają dość ludzi typu armageddon i innych pajaców ? , ilu wartościowych NOWYCH , tutaj przybyło ... przez ostatnie kilka miesięcy można by ich na palcach jednej ręki policzyć...

Ile pojawiło się postów w których było COŚ NOWEGO ? prawie wogóle , bo każdy kto wejdzie klika tylko na "nowy temat" bo mu się nie chce...

 

Generalnie jak koza napisał. To forum to społeczność, i ludzie przede wszystkim. Tak więc razem utrzymujemy to miejsce, składamy się na zloty itp.

 

Jak czytam posty co niektórych, to to jest dopiero ŻEDNADA, i cieszę się wraz z innymi że takie osoby składki odsieją....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Fenri    0
Jak długo będziecie się jeszcze naparzać o te ograniczenia ? , jest jak jest - nie pasuje to krótko mówiąc OUT.

Win, troche Cie chyba poniosło :huh:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Win32    0

Nie poniosło , ale jak czytam posty niektórych że to złe , tamto fe, a to komuś nie pasuje... to niech sobie zmieni... nikt go nie zmusza...

Nie stać mnie na jaguara, to nie jeżdżę jaguarem . Nie bawi mnie klub golfowy , to nie płace w nim składki... nie wiem co w tym skomplikowanego... <_< , a skoro jednak z drugiej strony mnie bawi, lubię ludzi/forum/porady itp , to dlaczego się nie dołożyć ?... pewna część jest na etapie, lubię ich jak są za free, ale jak by trzeba było coś dopłacić to są źli...

 

Góra wymyśliła, ja się dostosowuję bo lubię tu być , mam z tego jakąś frajdę - to się dokładam bo taka jest potrzeba. Tak samo dołoży się kolega A,B,C,D i koleżanka F i J ... ale zawsze przyjdą Panowie X,Y,Z którzy będą mieli pretensję że nie jest free no i ku** dlaczego nie jest ??

Edytowane przez Win32

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nezzo    0
Nie poniosło , ale jak czytam posty niektórych że to złe , tamto fe, a to komuś nie pasuje

Wieksza czesc wypowiedzi o wydzwieku krytycznym pochodzi od ludzi ktorzy zaplacili skladki ZANIM wprowadzono te zmiany :huh:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Codders    0

Ej... przestaniecie? we Flejmie mieli brac nowi...

 

 

no :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Praks    0
to w takim wypadku jeszcze bardziej nie rozumiem :wacko::huh:

bo moze pamietaja ze tez byli nowi...

 

ja jak wiekszosc starej gwardii(o ile do niej naleze :blink::unsure::P ) itak tu bedzie i chce troszke starych czsow :) ale nie zapominajmy ze nowi czaem tez sa fajni... ;)

 

mysle ze opje czystania PRAWIE wszystkiego piwinni miec a pisania i reszty po DAROWIZNIE :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kristo    0
bo moze pamietaja ze tez byli nowi...

 

ja jak wiekszosc starej gwardii(o ile do niej naleze :blink::unsure::P ) itak tu bedzie i chce troszke starych czsow :) ale nie zapominajmy ze nowi czaem tez sa fajni... ;)

 

mysle ze opje czystania PRAWIE wszystkiego piwinni miec a pisania i reszty po DAROWIZNIE :P

Dokładnie i nie ma się o co spierać ;)

Czytać powinni pisać nie. To działa na większości forum i ludzie są zadowoleni.

 

Do WIN32:

 

Pomyśl w ten sposób. Jeżeli zakupisz już Corrado czego Ci zyczę, to napewno będziesz miał jakieś problemy z nim. I dajmy na to nikt nie będzie w stanie Ci pomóc na forum z użytkowników, którzy już są na nim. A napewno będzie to forum obserwował gość, który teoretycznie bedzie mógł Ci pomóc , ale tylko teroretycznie ponieważ nie mógł nawet przeczytać o Twoim problemie z samochodem. Także nie warto zamykać się na swiat tak odrazu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
radzio    0
Jeżeli zakupisz już Corrado czego Ci zyczę, to napewno będziesz miał jakieś problemy z nim.

a tam pieeeerdolenie ;) ja kupilem i problemow nigdy nie mialem, posluszny, koFFany i na dodatek wdzieczny, no ale ja nie rozwiercam, nie wkladam wtryskow 400cc itd...

 

uwaga przeslanie dla nowych: "corrado jest naprawde fajne" :wub:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Karpiu    0

co Ty gadasz Radzio :P Mi juz nie dziala central i ogrzewanie foteli,a dzialalo.... Corrado Sucks!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kicaj    0

jasne ja się będe mordował w garażu z parchem by znależć złoty środek potem jeszcze zapłacę 25 zeta żebym mógł napisac jak sobie z tym radzić po to by ktoś pokroju "armagedon" wlazł sobie przeczytał, obejrzał fotki i zrobił to samo w 15 min... do du.py taki układ. <_< chcę się dzielić, ale z ludzimi na których sam też moge liczyć .

 

 

BTW shogun_zag kim Ty jesteś?? napisałeś większość swoich postów w tym wątku w dodatku w wątpliwym tonie. Bardzo nas cieszy Twoje oblatanie, ale to nie onet świetnie dajmy sobie radę bez Twoich rad.

Edytowane przez kicaj

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Praks    0

wiecie co jak to czytam na vw zone to mnie kurwica beirze...ja nei wiem ale mam dziwne wrazenei ze wielce poszkodowani sa ci ktrzy maja jakies zle wsponainia z naszego forum...albo ich "pojechano" albo nei umiel isie wstzelic a klimat...albo jedno rpzez drugie...naprawde polituje sie boze...przywolam przyklad DRZEWA lub GULUWROCa...ludzie ktrrzy mieli sotrojechane na forum czy to zartem a czase serio a ktrrzy przetrwali i teraz sa pelnoprawnymi uzytkownikami a nawet klubowiczami i neic sobei nerobli z glupich zartow i normlanie sa w naszej psolecznosci pwoazani...nie kumam jak ludzie ktrzy maja na tyel slaba psychuke zeby po jednym glupim zarcie czy docine odrazu mowic ale to foru mhujowe i tam wszyscy uwazaja sie za elite maja niby chiec tu byc???co do skladek dobrowolnych LUDZIE SKLADK ISA OD DOBRYCH 2 LAT DOBROOWLNE I ILE Z WAS WPLACILO?????A TERAZ NAGLE "JALKBY BYLY DOBROWOLNE TO BYL WPALCIL WPALCILA" STRANIE WA BANIE!!!....

 

 

im dlzuej to cyztam tym jestem bardziej za NEI PODOBA SIE TO WYPIER!!!!

 

 

sorry ale sie zfrustrowalem czytajac opinie plackow z zewnatrz ktrzy gowno wiedza o klimacie naszego klubu i forum <_<

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nezzo    0

znowu powtorze, pitolicie hipolicie

 

ja zaplacilem skladke nie dlatego ze MUSIALEM, tylko dlatego ze pojechalem na zlot i mi sie spodobalo.

 

nie wiem czy gdyby te zasady obowiazywaly gdy sie zapisywalem bylbym na tym forum.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Praks    0
znowu powtorze, pitolicie hipolicie

 

ja zaplacilem skladke nie dlatego ze MUSIALEM, tylko dlatego ze pojechalem na zlot i mi sie spodobalo.

 

nie wiem czy gdyby te zasady obowiazywaly gdy sie zapisywalem bylbym na tym forum.

ale wkurwia mnei pisanie osob... ze jakby bylo dobrowolne to by zaplacili bo jak mus to dla zasady nei zpalaci...jestem ciekaw czy zaplacili wszesniej jak skladki od 2 lat byly dobrowolne???? :wacko:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nezzo    0

taaa... zjebke mi wystosuj bo zaplacilem jak bylo dobrowolne :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Drzewo    0

Prawda jest taka ze nie ma nic za darmo. Dobrze ze skladki nie sa dobrowolne. Trzeba placic i koniec. A teraz faktycznie przypomnialem sobie jak po mnie jechano :lol: Pozdrawiam wszystkich co po mnie jechali! ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

By korzystać z forum musisz się zgodzić z zasadami: Warunki użytkowania.